Powermeter.

Avatar

By Slowmo 15.10.2015 15:37:05

Member+ · 1,166 comments

Apskatīju savu braucienu datus un man diezgan stabili 47/53 attiecība starp abām kājām ar tendenci pieugt līdz 45/55 pie lielākām jaudām. Attiecīgi, ja vizinos ar 200W, tad Stages man rādītu 188W. Savukārt, ja ieminu 400W, Stages rādītu, ka ir tikai 360W. Kļūda diezgan liela.

Avatar

By hrkama 15.10.2015 15:44:43

Member · 114 comments
Slowmo wrote

Apskatīju savu braucienu datus un man diezgan stabili 47/53 attiecība starp abām kājām ar tendenci pieugt līdz 45/55 pie lielākām jaudām. Attiecīgi, ja vizinos ar 200W, tad Stages man rādītu 188W. Savukārt, ja ieminu 400W, Stages rādītu, ka ir tikai 360W. Kļūda diezgan liela.

Paldies, ta jau ir laba, konstruktiva atbilde uz manu jautajumu smile Tad sanak ka principa normals variants butu kaut kas lidzigs piemeram pioneer, kad ja or ierobezots budzets no sakuma var nopirkt kreisas kajas jaudu, bet pectam veikt upgrade uz apbpusejo.

Avatar

By Slowmo 15.10.2015 15:51:18

Member+ · 1,166 comments

Ar Pioneer nebūs tik vienkārši kā ar Garminu, jo uzstādīt to diez vai pats varēsi un būs kaut kur uz Beļģiju vai vēl kaut kurieni jāsūta.

Avatar

By NoProblemo 15.10.2015 18:31:54

Member · 262 comments
Slowmo wrote

Ar Pioneer nebūs tik vienkārši kā ar Garminu, jo uzstādīt to diez vai pats varēsi un būs kaut kur uz Beļģiju vai vēl kaut kurieni jāsūta.

Kāpēc Pioneer nav tik vienkārši? Kas tur tāds? Pēc tā kā izskatās viņu lapā ir jāuzmontē tikai klaņi un jāmin smile


Avatar

By Slowmo 15.10.2015 19:43:33

Member+ · 1,166 comments

Ja visu komplektu ar klaņiem iepērk, tad jā - montē virsū un brauc. Bet, ja grib uztaisīt upgrade no tikai kreisās sensora uz abiem, tad vienīgais, ko redzu, ir kits, kuru var iegādāties, bet tad klanis ar zobratiem jāsūta pie dīlera, lai tas uzstāda to kitu. Varbūt kļūdos un tā nav, bet neatrodu tagad uz sitienu, kur labās puses klani var iegādāties, ja jau ir iepirkts kreisais klanis.
Katrā ziņā, Stages ar laikam kaut kad būs pieejams ar abu pušu jaudas mērījumiem.

Avatar

By DZ 15.10.2015 19:57:31

Member · 3,501 comments
Kārlis wrote

Ok, bet kāds varētu būt optimālākais šābrīža risinājums jaudas mērītājam mountainbaikam? Īsti neesmu sekojis līdzi izmaiņām šābrīža piedāvajumā, bet Stages, izskatījās MTB tīri piemērots. Par datu izmantojamību un PM nepieciešamību MTB, lai tas paliek manā ziņā. Jautājums tikai par aprīkojuma izvēli.
Pamatā problēmpunkts ir tas ka viss iet uz to ka tiek braukts ar viena zobrata klaņiem. Zinu par Quark uz XX1, protams zinu arī par SRM, bet citu alternatīvu spider based neesmu uzgājis, un šie manis tikko minētie arī ir mazliet ārpus plānotā budžeta.

Ir pieejams šāds. Tiesa, 2x, bet var noskrūvēt pensionāru zobratu un lietot tikai lielo.
http://failiem.lv/g/pansbzs#aa/IMG_8160.JPG


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By hrkama 19.10.2015 09:42:15

Member · 114 comments

Vai esmu sapratis pareizi
Ja man ir jau attiecīgie crancks un zobrati no Rotor tad
http://www.power2max.de/europe/en/Produ … anks-road/
Man pieteik ar šādu un man būs power abām kājām?

Avatar

By DZ 19.10.2015 09:43:52

Member · 3,501 comments

Jā. Taču atceries, ka būs nepieciešama arī lockring atslēgta(30Eur). Itkā sīkums, bet kopā ar klaņiem, zobratiem salasīsies.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By aspms* 19.10.2015 10:08:49

Member · 2,079 comments

Atslēgu vari uzjautāt un aizņemties tepat forumā, ir te pāris lietotāji ar tām atslēdziņām. Man ir priekš 30mm Rotor klaņiem (3Df, 3D+), ja kādam vajag.


www.bikebay.lv
karbona remonts un krāsojuma atjaunošana;
dakšu & amortizatoru remonts un apkopes.

Avatar

By hrkama 19.10.2015 10:08:57

Member · 114 comments
DZ wrote

kopā ar klaņiem, zobratiem salasīsies.

klaņi un zobrati jau ir, tad izskatās ka šis varētu būt tas price/performance labākais varinats ja skatās uz abas kājas jaudas mērītājiem

vai kādam ir bijusi pieredze ar power2max? cik ilgi viņiem sūtīšana, vai kādam ir bijuši kādi garantijas gadījumi/negadījumi?

Avatar

By aspms* 19.10.2015 10:15:06

Member · 2,079 comments
hrkama wrote

klaņi un zobrati jau ir, tad izskatās ka šis varētu būt tas price/performance labākais varinats ja skatās uz abas kājas jaudas mērītājiem

vai kādam ir bijusi pieredze ar power2max? cik ilgi viņiem sūtīšana, vai kādam ir bijuši kādi garantijas gadījumi/negadījumi?

Ir lietošanā divi 3Df (zirneklis ir tas pats kas 3D+), viens jau trešo gadu, otram nepilni divi gadi, darbojas bez aizķeršanās. Īsu laiciņu arī uz MTB paspēlējos ar P2M BOR, bet nu tas vairāk ziņkārības apmierināšanai bija un vēlāk pārdevu.
Nevienam nekādu problēmu nebija & nav.

Abi Rotor klaņi atnāca diezgan ātri un noteiktajā termiņā (viņi to termiņu norāda pie pasūtījuma apstiprināšanas vēl pirms maksājuma veikšanas). Pēdējo reizi sūtiju vienam paziņam vēl pirms Ziemassvētkiem, tad gan bija ilgāk un vienu nedēļu nokavēja nekā bija solīts.

Last edited by aspms* (19.10.2015 10:54:07)


www.bikebay.lv
karbona remonts un krāsojuma atjaunošana;
dakšu & amortizatoru remonts un apkopes.

Avatar

By Vaskis 19.10.2015 13:02:35

Member · 2,612 comments
hrkama wrote
DZ wrote

kopā ar klaņiem, zobratiem salasīsies.

klaņi un zobrati jau ir, tad izskatās ka šis varētu būt tas price/performance labākais varinats ja skatās uz abas kājas jaudas mērītājiem

manuprāt šobrīd p2m ir labs variants, izdevīgākus variantus jāgaida uz pavasari vai nākošo rudeni.

Info, pērkot sensoru kopā ar klaņiem 80 eur ekonomija uz jebkuru 3d šosejas klani, tas tā, ja pašam ir vairāki velo un var būt nepieciešamība lietot tos paralēli treniniem-sacesībām, tad attiecīgi var pamainīt klaņus ar sensoru pret vienkāršiem klaņiem, taču tādiem pašiem.

Avatar

By Slowmo 19.10.2015 14:57:42

Member+ · 1,166 comments

Bišku nesapratu, kā īsti domā to mainīšanu? Nav jau īsti svarīgi, lai klaņi uz dažādiem velo būtu vienādi. Bet, ja pērk tīri, lai iegūtu vēl vienus klaņus, tad vēl pietrūkst zirneklis, lai būtu pilns komplekts.

Avatar

By Vaskis 19.10.2015 15:25:18

Member · 2,612 comments

p2m ir zirneklis! un esošajam velo noteikti rotor klaņi ir jau ar oriģinālo zirnekli;) taču droši nav tik svarīgi, jo nez vai izdosies uzķert ātrumu regulējumu un chainline(?) abiem komplektiem vienādi.
Lai nu kā- tas vairāk papildus info, par ROTOR klaņu cenu atsevišķi no P2M. Par citām komponentēm neesmu paspējis cenas izsvērt, taču ROTOR BB versijas diezgan plašas ( http://www.rotorbike.com/media/files/20 … 662450.pdf ), var diezgan eksotiskiem komplektiem iemānīt. Iepriekš arī par Praxis zobiem (99), kāds minēja, ka laba cena, to cik zobi labi vai slikti nemāku teikt.
Vēl esmu lasījis, ka vērts pirkt tās Speciālās parastās bačas RENATA, mārketings?

Last edited by Vaskis (19.10.2015 21:23:29)

Avatar

By hrkama 20.10.2015 09:48:42

Member · 114 comments

Paldies par info!

Avatar

By Vaskis 20.10.2015 10:02:11

Member · 2,612 comments

Es te padomāju, iespējams esam vairāki p2m interesenti, varbūt varam apkopot savas vēlmes un sūtīt kopā. Ja esam, piemēram, trīs- domāju varam tikt pie labākas cenas. Jo pie "checkout" ir kuponu ievades iespēja. Pats šonedēļ plānoju pasūtīt.

Avatar

By aspms* 20.10.2015 10:05:04

Member · 2,079 comments
Vaskis wrote

Vēl esmu lasījis, ka vērts pirkt tās Speciālās parastās bačas RENATA, mārketings?

Specialajām bačām alternatīvu nav (Renata CR2450N)- ir līdzīgas izmēros CR2450 bez tā N burtiņa, bet tās īsti nestrādājot.
Oriģinālās es pirku no šī pārdevēja: http://www.ebay.com/itm/RENATA-2-X-pile … 1903800955 ,četrpaka bija vēl lētāk.
Bača reāli velk ~250-300h


www.bikebay.lv
karbona remonts un krāsojuma atjaunošana;
dakšu & amortizatoru remonts un apkopes.

Avatar

By Kārlis 20.10.2015 11:04:58

Local.Auth · 1,015 comments
aspms* wrote
Vaskis wrote

Vēl esmu lasījis, ka vērts pirkt tās Speciālās parastās bačas RENATA, mārketings?

Specialajām bačām alternatīvu nav (Renata CR2450N)- ir līdzīgas izmēros CR2450 bez tā N burtiņa, bet tās īsti nestrādājot.
Oriģinālās es pirku no šī pārdevēja: http://www.ebay.com/itm/RENATA-2-X-pile … 1903800955 ,četrpaka bija vēl lētāk.
Bača reāli velk ~250-300h

Renata priekš P2M noperkamas arī Latvijā, vismaz Rīgā noteikti.


Avatar

By mrlobber 20.10.2015 17:43:32

Member · 826 comments
Kārlis wrote

Renata priekš P2M noperkamas arī Latvijā, vismaz Rīgā noteikti.

Kur?

Avatar

By Slowmo 20.10.2015 18:14:32

Member+ · 1,166 comments

Type S variantam vairs nevajag obligāti Renata, jo tur baterijas neliek plakaniski, bet gan sāniski. Tā bija Classic versijas problēma.

Bet par kopējo sūtījumu runājot, man ir plānos kaut kad tuvākā laikā sūtīt vēl vienu P2M. Ja būtu iespēja dabūt kādu atlaidi, kad pērk vairākus, tad es tikai par. Vienīgi cipars var salasīties liels, ja pārāk daudzi sūtīs. Var nākties apmeklēt banku, lai lielāku summu aizskaitītu.
Pagājušogad viņi vēl piemeta klāt sīkumiņus - rezerves vāciņš ar skrūvītēm, baterija, uzlīmīte, ja maksāja ar pārskaitījumu. Sīkums, bet patīkami. Skrūvīte jau noderēja, jo, liekot baču iekšā, viena aizlidoja un nebija vairs atrodama smile

Avatar

By Vaskis 21.10.2015 12:25:58

Member · 2,612 comments
Vaskis wrote

Es te padomāju, iespējams esam vairāki p2m interesenti, varbūt varam apkopot savas vēlmes un sūtīt kopā. Ja esam, piemēram, trīs- domāju varam tikt pie labākas cenas. Jo pie "checkout" ir kuponu ievades iespēja. Pats šonedēļ plānoju pasūtīt.

P2M atbilde par cenu vairākiem komplektiem:
3. We totally understood your request but we reduced the prices already so a further discount is not possible. We know that our price is more than fair for a crank based power meter. Please compare it with our other german competitor.

Papildus jautāju cik viņu sensoram normāli ir kalpošanas laiks?
1. Almost all of our customers used it 4-5 years without any problem.

Piegāde 18eur.

Avatar

By aspms* 21.10.2015 12:49:59

Member · 2,079 comments

Nu kā tu vispār varēji tik bezkaunīgu jautājumu uzdot? big_smile

Last edited by aspms* (21.10.2015 12:53:38)


www.bikebay.lv
karbona remonts un krāsojuma atjaunošana;
dakšu & amortizatoru remonts un apkopes.

Avatar

By Slowmo 21.10.2015 15:21:08

Member+ · 1,166 comments

Tātad vienīgais, ko var ietaupīt, ja sūta vairāki kopā, ir daļa no piegādes maksas. Toties čakars ar lielu summu pārskaitīšanu turpu-šurpu. Droši vien jau nav īpaša jēga mesties kopā.

Avatar

By Vaskis 21.10.2015 15:53:01

Member · 2,612 comments

dēļ transporta 9 eur, nav gan.

Avatar

By Kārlis 21.10.2015 22:27:00

Local.Auth · 1,015 comments
mrlobber wrote
Kārlis wrote

Renata priekš P2M noperkamas arī Latvijā, vismaz Rīgā noteikti.

Kur?

Pulksteņu darbnīca uz Brīvības ielas, labajā pusē virzienā no Miera ielas, nogrieznī līdz LaRocca.


Avatar

By mrlobber 22.10.2015 10:31:15

Member · 826 comments
Vaskis wrote

... Please compare it with our other german competitor....

Axxxaxaxxax, tieši SRM sejā big_smile

Kārli, paldies par info, nezināju. Būs jāaiziet apskatīties cenas, kādi ir cipari, salīdzinot ar Ebay smile

Last edited by mrlobber (22.10.2015 10:31:59)

Avatar

By aspms* 22.10.2015 11:51:39

Member · 2,079 comments
mrlobber wrote
Vaskis wrote

... Please compare it with our other german competitor....

Axxxaxaxxax, tieši SRM sejā big_smile

Tagad jāuzraksta SRM supportam lai iedod atlaidīti, jo other german competitor ir labāka cena big_smile big_smile


www.bikebay.lv
karbona remonts un krāsojuma atjaunošana;
dakšu & amortizatoru remonts un apkopes.