Tumsa nāk, saules nav, vajag lukturi.

Avatar

By micuks 12.11.2013 23:19:46

Member · 140 comments
Vaskis wrote

divu nedēļu laikā saņēmu to CREE XM-L T6, pa 22$ ar baču un pribambasiem.

šodien izbraucu vakarā pa šoseju, labs, man patīk! Ultra apmierināts, ja ieslēdz mirkšķinātāju, tad tumsā var pats nokrist no velo, no tās zibināšanas. vēl jāizdomā tik kur likt to baču kluci...

Ja vieta ļauj liec uz stūres iznesuma.

Avatar

By Vaskis 12.11.2013 23:29:25

Member · 2,612 comments

Jā, e-bay.com

šoreiz iemānīju pudeļturī, taču tad tie vadi tur tādi neorganizēti, bet tas dēļ steigas, izdomās.

Avatar

By shim65 13.11.2013 06:39:53

Member · 288 comments

Es personīgi, nopirku pārtikas veikalā divus diezgan jaudīgus lukturus, un piesēju tos pie stūres ar diviem dzelzs savilcējiem.
Viss notiek. smile


Still riding #26er/#Front Derailleur/#Alu

Avatar

By Evilds 13.11.2013 12:09:35

Member · 15 comments

Man arī atnāca no ebay 1800 Lm CREE XM-L T6 lampa ar atsevišķu baču bloku, bet kad liku to zem iznesuma, tad tas man čakarēja ārā bezvadu Sigmas kompja signālu... Tagad lieku bloku pie rāmja un dzīvoju laimīgs!

Avatar

By olegfaizov 19.11.2013 18:33:01

Member · 400 comments

vai ar CREE XML T6 1800LM pietiks lai bez lieka stresa braukt pa meža takam ar visādiem nobraucieniem, kāpumiem un straujiem pagriezieniem?

Avatar

By hilss 19.11.2013 19:35:03

Member+ · 865 comments
olegfaizov wrote

vai ar CREE XML T6 1800LM pietiks lai bez lieka stresa braukt pa meža takam ar visādiem nobraucieniem, kāpumiem un straujiem pagriezieniem?

Ar 900lm jau pietiek. Ar 1800lm sliktāk toč nebūs.

Avatar

By wheelie 19.11.2013 20:08:42

Member+ · 2,605 comments
Evilds wrote

Man arī atnāca no ebay 1800 Lm CREE XM-L T6 lampa ar atsevišķu baču bloku, bet kad liku to zem iznesuma, tad tas man čakarēja ārā bezvadu Sigmas kompja signālu... Tagad lieku bloku pie rāmja un dzīvoju laimīgs!

hmm visu laiku liekās ka no pašas lampas tas bugs rodās
.............

kur lai izdevīgāk nopirkt 4x 18650 8,4V baču priekš SSC P7 luktura? http://dx.com/p/p7-waterproof-ssc-p7-3- … -set-82509
Tā lai mēnesi  negaidīt pasūtījumu


keep rollin'

Avatar

By dizpark 19.11.2013 20:37:17

Member · 908 comments
wheelie wrote

[
kur lai izdevīgāk nopirkt 4x 18650 8,4V baču priekš SSC P7 luktura? http://dx.com/p/p7-waterproof-ssc-p7-3- … -set-82509
Tā lai mēnesi  negaidīt pasūtījumu

Varbūt šitā derēs?
www.eltehs.lv/pshop/lv/batteries-ans-chargers/21-mj-828-44ah-84v-lithium-ion-battery.html
Es pats tur neesmu pircis,nezinu neko par kvalitati, vienkārši google tādu izmeta.  Manuprāt cena ir ļoti OK, un tepat Rīgā. Vienīgi jāskatas, vai štekeris derēs (piem. manējai ir saskrūvējamais štekeris), un arī tā forma savadāka nekā parasti.

Avatar

By wheelie 19.11.2013 21:20:19

Member+ · 2,605 comments

O, paldies! Būs jāievērtē. Vai kāds jau lieto šo produktu un ir ideja cik stundas  šī 4400mAh baterija vilks uz max?

Last edited by wheelie (19.11.2013 21:25:13)


keep rollin'

Avatar

By Bigfish 19.11.2013 22:24:21

Member · 524 comments
wheelie wrote

O, paldies! Būs jāievērtē. Vai kāds jau lieto šo produktu un ir ideja cik stundas  šī 4400mAh baterija vilks uz max?

Lietoju šo bateriju paku. Varu pateikt, ka ietilpība arī atbilst +- tam norādītajam 4400mAh. Divu XML diožu lukturi max režīmā velk 3,5-4 stundas. Tas cik ilgi vilks jau ir atkarīgs no tā cik ēd pats lukturis.

Last edited by Bigfish (19.11.2013 22:26:23)

Avatar

By Vaskis 19.11.2013 22:27:00

Member · 2,612 comments
olegfaizov wrote

vai ar CREE XML T6 1800LM pietiks lai bez lieka stresa braukt pa meža takām ar visādiem nobraucieniem, kāpumiem un straujiem pagriezieniem?

es domāju spilgtums vai jauda šim un līdzīgajiem izstrādājumam vispār nav problēma, varbūt, lai veiklāka braukšana iepriekš minētā lēca varētu līdzēt, jo staru kūlis izteikt vienā nosacīti šaurā rajonā pārējais plaši, bet salīdzinoši blāvi apgaismots. Bet tā tāda piekasīšanās, jo ātrai braukšanai pa pilnīgu tumsu, reālā mežā un ar visu no tā izrietošo bez luktura ir arī jāpierod pie pašiem apstākļiem braukt naktī-tumsā, viss zināmais izskatās citādāks un doma, ka varēsi braukt kā dienā visdrīzāk ir nopietnu treniņu jautājums, nevis tikai luktura.

Avatar

By aaivars 19.11.2013 22:39:21

Member · 79 comments

CREE XML T6 1800LM vai ir kāds šo lukturi slēdzis pie 9V vai 12 V akumulatora, prasītos kāds aķis ar 9 A/h


Ac, A

Avatar

By dizpark 19.11.2013 23:53:56

Member · 908 comments
Bigfish wrote

Lietoju šo bateriju paku. Varu pateikt, ka ietilpība arī atbilst +- tam norādītajam 4400mAh. Divu XML diožu lukturi max režīmā velk 3,5-4 stundas. Tas cik ilgi vilks jau ir atkarīgs no tā cik ēd pats lukturis.

Tai baterijai baigā ' fīča'  ir atlikušās uzlādes un sprieguma indikators. Nebiju tādu parastajiem ķīniešu ražojumiem redzējis.  Vai tas strāda un reāli noder?

Avatar

By Bigfish 20.11.2013 07:51:21

Member · 524 comments
dizpark wrote
Bigfish wrote

Lietoju šo bateriju paku. Varu pateikt, ka ietilpība arī atbilst +- tam norādītajam 4400mAh. Divu XML diožu lukturi max režīmā velk 3,5-4 stundas. Tas cik ilgi vilks jau ir atkarīgs no tā cik ēd pats lukturis.

Tai baterijai baigā ' fīča'  ir atlikušās uzlādes un sprieguma indikators. Nebiju tādu parastajiem ķīniešu ražojumiem redzējis.  Vai tas strāda un reāli noder?

Tas strādā. Tiešām rāda spriegumu kas baterijā ir palicis. Man jau šķiet, ka noder, jo pirms sāc lietot tu redzi, vai baterija ir pilna vai nē. Par cik man ir divas tādas, tad tas noder, lai nesajauktu un neaizlaistu treniņā ar pustukšo bateriju.

Avatar

By sc 20.11.2013 15:52:18

Member · 98 comments

No ēbaja atnāca  Cree q5 lampu komplektiņš. Aizmugurējā lampa, lēts ķīniešu apgaismojuma izstrādājums, ātri atrada ceļu uz miskasti. Priekšējās lampas  pagaidām pilsētā apmierina, mežā vēl neesmu bijis.

Avatar

By dizpark 20.11.2013 16:42:45

Member · 908 comments
sc wrote

No ēbaja atnāca  Cree q5 lampu komplektiņš.

Mani ir jautājums par tiem turekļiem uz stūres šitādam Cree Q5 lampu komplektam. Cik saprotu, tad tie turekļi neregulājas horizontāli. Bet vai ir tāda vajadzība?  Varbūt divi šādi lukturi pie attiecīgā zoom iestatījuma dod pietiekami plašu staru un virziena regulēšana horizontāli nav nepieciešama?

Avatar

By sc 21.11.2013 09:54:41

Member · 98 comments

Nē, horizontāli neregulējas, tikai uz augšu vai leju. Stara platums apmierina, pārbaudīts gan uz velo, gan bez velo. big_smile

Avatar

By Devil_Inside 21.11.2013 15:06:31

Member · 437 comments

Reku horizontāli regulējams turētājs.

Avatar

By IAeroI 05.12.2013 13:45:19

Member · 427 comments

Sveicināti!
Ir doma pasūtīt ŠO koplektiņu no e-bay.
Domāju ka ir lidzigs tam ko pasūtīja litotājs sc tikai ir iekļautas 18650 baterijas 2 gab. ar lādētaju.
Cena sanak ap 28 LVL (ar transportu).

Cik skatijos pa LV resursiem tad 18650 bat. ar lādētaju lētak par 17++ LVL neatrast, sanāk ka ne tik jau slikts piedāvājums par doto komplektu.

Būtu labi uzzināt domas no cilvekiem kuri jau lieto/lietoja doto komplektiņu vai kaut ko līdzīgu?

Avatar

By makaroni 05.12.2013 14:00:04

Member · 921 comments

Pārliecināties par pār-izlādes aizsardzību. Lai būtu lukturim, vai baterijām. Litijs pēc 1..2 sausajiem būs metams.

Tāda tipa lukturīti lietoju. Šiem un līdzīgiem galvenā problēma ir bateriju kontakti. Oksidējas, saskares laukums viens mazs punkts utt - CREE no bačas nevar paņemt cik vajag (blāvs, raustās). Ja pērc jaunu labāk ņem ar patstāvīgi savienotu bateriju paku un normālu barošanas spraudni.

Ja ļoti nevajag zoomu, labāk ņem ar reflektoru (kas uzmaucas virsū pašam LED kupolam). Šim tā lēca ir ~5..10mm priekšā LED'am ar 120..160° apgaismi - attiecīgi izmanto tikai kādus 90° no stara un pārējos iznieko pret melnajām luktura iekšējām sienām. Piekam CREE Q5 norāda 107 nevis 600 Lumenus - vainu tie lukturīši dedzina diodi vai melo.

Par aizmuguri - man ir vairāki tie "5 mode rear". Viņiem krīt nost stikliņš un ziemā arī paši lūzt nost. Izmesta nauda, vai vajadzēs rokdarbus.
Patreiz esmu ļoti apmierināts ar: http://www.ebay.com/itm/Smart-Lunar-R-1 … 1c2f93b12f Šķiet ka bija tieši Smart SUPERFLASH (rl-317r) modelis. Atnāca augusta beigās un vēl joprojām braucu ar komplektā iekļautajām baterijām ~1h katru dienu. Patīk, ka nav nejēdzīgi daudz režīmu un gana atraktīvs pulsējošais, piemēram:
[youtube]nw1Ty6mWdo8[/youtube]
Vēl gan nav izgājis ziemas kristības (krasi mainās baterijas mūžs un plastmasas izturība).

Last edited by makaroni (05.12.2013 14:32:29)

Avatar

By Spoks 05.12.2013 14:11:26

Member · 287 comments

man naak no e bay  pa 12ls 2000 lm speciigs lukturis. tad jau redzees.


Katrai vāverei savi rieksti!

Avatar

By aaivars 05.12.2013 16:52:52

Member · 79 comments

saņēmu savu pasūtījumu, gaidīju septiņas nedēļas no ķīnas kamēr atveda happy), bet nu bija gaidīšanas vērta, max režīmā kādas 3,5h izvekl, gaisma apdullinoša, braucot gar dzelzceļu pa veloceliņu liekas, ka garām braucošie mašīnisti slauka asaras :-). Īpatnība tāda, ka dziest momentā, indikātors zaļš, tad paliek sarkans, tad mirgojošs sarkanais un plukc esi tumsā meža vidū ! Labi, ka bija rezerves magazīna...

CREE XML XM-L T6 1800LM LED Bicycle Headlight Lamp
Model of LED: CREE XM-L T6 LED
3 switch Mode: Strong Brightness /Low Brightness /Flashing
100v-240v Battery Charger ( LED indication for Power On / Charging / Full charge )
Model of Battery required: 1 x 8.4v 6400mAh Battery Pack


Ac, A

Avatar

By shim65 06.12.2013 06:08:43

Member · 288 comments
makaroni wrote

Pārliecināties par pār-izlādes aizsardzību. Lai būtu lukturim, vai baterijām. Litijs pēc 1..2 sausajiem būs metams.

Tāda tipa lukturīti lietoju. Šiem un līdzīgiem galvenā problēma ir bateriju kontakti. Oksidējas, saskares laukums viens mazs punkts utt - CREE no bačas nevar paņemt cik vajag (blāvs, raustās). Ja pērc jaunu labāk ņem ar patstāvīgi savienotu bateriju paku un normālu barošanas spraudni.

Ja ļoti nevajag zoomu, labāk ņem ar reflektoru (kas uzmaucas virsū pašam LED kupolam). Šim tā lēca ir ~5..10mm priekšā LED'am ar 120..160° apgaismi - attiecīgi izmanto tikai kādus 90° no stara un pārējos iznieko pret melnajām luktura iekšējām sienām. Piekam CREE Q5 norāda 107 nevis 600 Lumenus - vainu tie lukturīši dedzina diodi vai melo.

Par aizmuguri - man ir vairāki tie "5 mode rear". Viņiem krīt nost stikliņš un ziemā arī paši lūzt nost. Izmesta nauda, vai vajadzēs rokdarbus.
Patreiz esmu ļoti apmierināts ar: http://www.ebay.com/itm/Smart-Lunar-R-1 … 1c2f93b12f Šķiet ka bija tieši Smart SUPERFLASH (rl-317r) modelis. Atnāca augusta beigās un vēl joprojām braucu ar komplektā iekļautajām baterijām ~1h katru dienu. Patīk, ka nav nejēdzīgi daudz režīmu un gana atraktīvs pulsējošais, piemēram:
[youtube]nw1Ty6mWdo8[/youtube]
Vēl gan nav izgājis ziemas kristības (krasi mainās baterijas mūžs un plastmasas izturība).

Ko darīt ar to, ka raustās, blāvs paliek? Neesi atradis risinājumu?


Still riding #26er/#Front Derailleur/#Alu

Avatar

By makaroni 06.12.2013 16:37:27

Member · 921 comments

Ņemot vērā, ka tā man ir tikai "signāl-lampa pilsētā", neesmu īpaši meklējis - drīzāk domāju par labāku lukturi.
Fiksais variants ir visu (arī tail-cap slēdzi) izjaukt un iztīrīt, bet tas palīdz īslaicīgi.

Ja ir laiks, tad ņemot vērā, ka tādiem daiktiem vieta ir 3AA, var izdarīt apmēram tā:
image.php?di=TNJP
Vajadzēs vēl vienu "tukšo" bateriju ar vadu ar savienotāju, ko ielikt lādētājā.
Ja nevajag gludu korpusu vēl labāk - atsperes vietā starp LED un bateriju izurbt korpusā caurumu un ielikt slēdzi (tad meklē M6 nevis M12) tur.
Ja negrib pirkt lodējamās 18650, var mēģināt labi nostiprināt vadus pie esošajām - skaties, lai ir liels saskares laukums un kārtīgi piespiežas.

Daļas:
https://www.elfa.se/elfa3~lv_lv/elfa/in … &toc=20427 (argusā uz vietas iet lētāk, viņu webā nesanāk atrast gumijas)
https://www.elfa.se/elfa3~lv_lv/elfa/in … &toc=20424
http://www.ebay.com/itm/NEW-XT60-Bullet … 1e827e821c

Nav īpaši izdevīgi, bet lētāk nekā jauns un no metama luktura iegūst daudzmaz izmantojamu.

TNJP6HD5SQ

Last edited by makaroni (06.12.2013 16:50:54)

Avatar

By Varonis 07.12.2013 21:16:48

Member · 19 comments

uz savas ādas izmēģināts ir šāds - http://www.aliexpress.com/item/NEW-Cree … 43500.html
spīd ļoti tiešām traki gaiši, bet priekš velo sazin vai der ideāli, kā nekā tā tomēr ir paura lampa.
negatīvs blakusefekts šai, un iespējams arī vairumam citu lēto ķīniešu ledu lampām ir radiotraucējumi ko tās izstaro, diezgan pamatīgi. Tālab aŗi nezinu, cik rekomendējami tādu ir nēsāt uz galvas ilgstoši, kā zināms, pat no mobtel starojums ir principā kaitīgs, un šādai paura lampai jauda ir vel lielāka, ciktāl spriest var par galvassāpēm, vai plānu prātu, ko tāda lampa varētu radīt ilgtermiņā, tad, protams, atliek vien testēt, zinātniskus pētijums diez vai var atrast.

Avatar

By DZ 11.12.2013 15:17:12

Member · 3,501 comments

Tā ļoti netīšām tiku pie šādas highend  Dynamo rumbas http://www.sjscycles.co.uk/schmidt-son- … r-prod479/
Un šādas lampas http://www.fahrrad.de/fahrradzubehoer/f … /4923.html
Lampai vienīgi halogēnspuldzītes nav, ir LED. Taču halogēnspudldzīte maksā jauna ap latu.
Šo rumbu rata izskatā ar 26' Mavic 317 aploku un Continental Sportscontact riepu kopā ar pašu lampu par 120Ls esmu gatavs atdot.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv