Vadītāju kauna kakts

Avatar

By Papuass 22.02.2016 15:39:13

Member+ · 2,978 comments

[youtube]Mms8XSlBB3M[/youtube]

Avatar

By Mihails 22.02.2016 15:55:44

Member · 341 comments

Video tik stipri sakompresēts, vai arī reāli tāda sūdīga kvalitāte?

Avatar

By DZ 22.02.2016 15:58:53

Member · 3,501 comments
androns1983 wrote

Es arī esmu 'benzīngalva' .. bet guess what ... kāpēc es vairs nebraucu ar BMW ?

Tāpēc, ka man zajebala mūžīgi maksāt kasko pašriskus par nopīzdotiem spoguļiem parkingiem, NAVI iekārtu utt utt ... Un ja es braucu ar VW, tas nenozīmē, ka vw ir manuprāt labākais auto pasaulē ... tas nozīmē to, ka vw netiek visu laiku apgopīti un to var noparkot veikala stajankā un aiziet iepirkties, atnākt atpakaļ un sastapt savu auto turpat un galvenais - tādā pat komplektācijā, kādā tas tur tika atstāts.
Jau kādu laiku vars nebraucu ar VW, bet lai kā man patiktu bembis, es tādu laikam nepirkšu, kamēr vien bmw tiks apgopīti pat gaišā dienas laikā.


p.s. - rezumē tam visam penterim ir, ka auto marka/modelis galīgi nenozīmē neko par autovadītāju ... padomā cik % vien ir 'darba auto', kur 'kādu iedod, ar tādu arī brauc' - vai tas būtu fords, mazda, vw vai mersis.

Benzīngalvas nebrauc ar BMW. Nu, ja vien tas nav kā minimums youngtimeris vai E24/E31, vai M3/M6, domu saprati.

Last edited by DZ (22.02.2016 15:59:21)


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By ptsns 22.02.2016 16:05:56

Member · 1,175 comments
Mihails wrote

Video tik stipri sakompresēts, vai arī reāli tāda sūdīga kvalitāte?

Kvalitāte nav perfekta, bet pietiekama lai atpazītu auto numurus.

Avatar

By wrongway 22.02.2016 20:50:25

Member+ · 1,697 comments
DZ wrote
androns1983 wrote

autovadītāju šķirošana pēc auto markām jau norāda uz personas intelekta vai prāta spēju ierobežojumiem ...

Jā, taču ir auto ražotāji vai konkrēti modeļi, kurus pērk cilvēki ar interesi par auto un ir auto ražotāji vai konkrēti modeļi, kurus pērk cilvēki jo smuka sejiņa, jo var sabāzt daudz persila, jo 3 gadus jaunu auto var nopirkt  par 5k, jo var sabāzt visus radiniekus un aizvest ilgi krātajam ceļojumam uz zoodārzu, etc.
Man nekad nav bijuši konflikti ar vadītājiem iekš auto, kuri ir tā sauktie 'benzīngalvu' auto vai vienkārši dārgi auto (20k+ tirgus cena). Problēmas ir ar lohiem miskastēs. Tādiem ir padomju domāšana, un tiem pat nav jēga stāstīt, ko tas lohs dara nepareizi, jānovērtē viņa potenciālās spējas sevi aizstāvēt un attiecīgi jārīkojas. Jebkurš uzbrukums ar auto ir pielīdzināms slepkavības mēģinājumam. Ja es šauju un netrāpu, tas neatbrīvo mani no atbildības. Ja kāds ar auto taranē riteņbraucēju, arī tas neatbrīvo viņu no atbildības.

MAuhauhau...
Tu taču pat nezini, cik maksā 3 gadus vecs V70, kur nu vēl ar labu komplektāciju!

big_smile


Jā! Tava pakaļa, sēžot automašīnā, patiešām izskatās resna!

Avatar

By DZ 22.02.2016 21:28:11

Member · 3,501 comments

Vai tas ir kāds slepens cipars, kuru zin tikai wrongway? smile


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By a-69 22.02.2016 21:53:59

Member · 352 comments
Papuass wrote

[youtube]Mms8XSlBB3M[/youtube]

Noskatījos no sākuma līdz galam, bet tā arī nesapratu kāda velna pēc šis velo pārbrauciens gandrīz 8 min garumā šeit ir ievietots ...

Avatar

By Gatis9 22.02.2016 22:27:20

Member · 13 comments

ptsns, vai vari kādu ar Fly6 filmētu video augšupielādēt kaut kur (piem., failiem.lv) oriģinālā kvalitātē, nesakompresētu, lai var novērtēt video kvalitāti (ideāli būtu to pašu, kuru ieliki Instagram) ?

Avatar

By Papuass 23.02.2016 00:04:14

Member+ · 2,978 comments
a-69 wrote

Noskatījos no sākuma līdz galam, bet tā arī nesapratu kāda velna pēc šis velo pārbrauciens gandrīz 8 min garumā šeit ir ievietots ...

Tā bija atbilde uz Mihaila jautājumu "Un kāda Fly6 attēla kvalitāte naktī?".

Avatar

By NilsS 15.03.2016 15:35:13

Member · 775 comments

šodien  Ķengaragā idiots pavecā  ķiršsarkanā audi  brutāli  piegrieza  priekšā, knapi  neiebraucu  sānā.  Gribēju  noķert  un pateikt  ko  domāju,  bet  mīkstais ieraudzījis aizmuka  teritorijās sad

Avatar

By androns1983 15.03.2016 15:39:46

Member · 418 comments

atkarīgs no ātruma ... ja mazs ātrums, tad vajadzēja kontaktēt ... būtu sabuktēts ķiršsarkanais audi un negadījums .. attiecīgi vainīgais saņem sodu smile


Auto / Velo / GC / Outdoor / Camping / Active :)

Avatar

By NilsS 15.03.2016 15:48:20

Member · 775 comments

man  bija  tuvu  30.  Žēl  veselības, ričuka  ar.

Avatar

By buzic 65 15.03.2016 15:50:36

Member · 1,159 comments
androns1983 wrote

atkarīgs no ātruma ... ja mazs ātrums, tad vajadzēja kontaktēt ... būtu sabuktēts ķiršsarkanais audi un negadījums .. attiecīgi vainīgais saņem sodu smile

Tev, laikam, nav priekšstats, kas ir labs velosipēda rats, cik tāds maksā, kas ar to notiek, ieskrienot autiņā un kāds čakaris ir cīnīties ar vainīgo autoākstu un viņa apdrošinātājiem, lai kompensētu savus zaudējumus.

Avatar

By androns1983 15.03.2016 15:56:10

Member · 418 comments

Es ļoti atvainojos, ka nespēju caur internetu novērtēt cik maksā NilsS divritenis un tā detaļas. Vainīgs.


Auto / Velo / GC / Outdoor / Camping / Active :)

Avatar

By NilsS 15.03.2016 16:11:40

Member · 775 comments

Vispār  jau  negribētos  plānu karbona šosejnieka  dakšu  mīcīt  pret  to  pretīgo  bleķi.  Šādiem  gadījumiem jāievieš   normāls  frīkbaiks, ar audi  sitamo  dzelzi  priekšā smile  un par  ratiem ir taisnība - nesen  izlauzu  spieķi,  dabūju  sūtīt  no  ražotāja, jo tāda  te  nevienam bodē nav.

Last edited by NilsS (15.03.2016 16:15:24)

Avatar

By Mihails 15.03.2016 16:18:45

Member · 341 comments
buzic 65 wrote

kas ar to notiek, ieskrienot autiņā

Pirms dažiem gadiem iebraucu auto pakaļējā bamperī ar ātrumu ap 15 km/h. Šoferis apdzina un strauji nobremzēja, jo viņam vajadzēja iegriezties pagalmā, no kura brauca cita automašīna. Kaut arī es pats daļēji biju vainīgs, jo pēc apdzīšanas neesmu palielinājis distanci. Nekādas izmaiņas rata ģeometrijā nav notikušas, uz riepām arī nekādus bojājumus neesmu pamanījis. Taču uz bampera bija vairāki skrāpējumi, jo riepas bija ar radzēm.

Avatar

By sursurs 15.03.2016 17:39:31

Member · 909 comments
Mihails wrote
buzic 65 wrote

kas ar to notiek, ieskrienot autiņā

Pirms dažiem gadiem iebraucu auto pakaļējā bamperī ar ātrumu ap 15 km/h. Šoferis apdzina un strauji nobremzēja, jo viņam vajadzēja iegriezties pagalmā, no kura brauca cita automašīna. Kaut arī es pats daļēji biju vainīgs, jo pēc apdzīšanas neesmu palielinājis distanci. Nekādas izmaiņas rata ģeometrijā nav notikušas, uz riepām arī nekādus bojājumus neesmu pamanījis. Taču uz bampera bija vairāki skrāpējumi, jo riepas bija ar radzēm.

Nu nevajag sākt. Tas, ka es/tu braucam ar tādiem dzelžiem (burtiskā nozīmē), kuriem arī 3 chruši ar autiņiem pat astotnieku neuztaisa, nenozīmē, ka visi ar tādiem brauc. Labi rati maksā nezinu - daudz reižu dārgāk kā lēts velo. Bet apdrošinātājam to iestāstīt būs baigi grūti. Es jau 1x ar saliektu dakšu ilgi skaidrojos ar kkādu apdrošinātāja novērtētāju-"ekspertu", kurš uzskatīja, ka tādai tai dakšai ir jābūt, un bez lieka čakara piekrita to arī iekļaut tāmē TIKAI tāpēc, ka tā bija tērauda dakša, kur tādu pat varēja nopirkt vietā par padsmit latiem.. Būtu dārgāk, varētu domāt kurš un kā man rakstīs novērtējumu velo remontam utt.


velo 4ever

Avatar

By NilsS 15.03.2016 19:24:18

Member · 775 comments

vispār  jokaina  diena  (nav  pilnmēness?)  vakarā 3  fūres  ceļā  Ogre-Rīga  palidoja  garām  apmēram  30cm  attālumā  un  tad  arī  Nordekas  autobuss  tieši  tāpat.   Pretīgi.  Saulkalnē  iegriezu  gar  dambi  lai  relaksētos.   Līdzēja.   Lai  vai  kā  80km  kontā

Last edited by NilsS (15.03.2016 19:31:07)

Avatar

By KKTK 15.03.2016 22:43:19

Member+ · 2,298 comments

Esmu pamanījis, ka ja brauc sprīdi no malējās līnijas vairums teš garām pa joslu. Bet ja brauc kādu pusmetru no līnijas, tad pēkšņi visi apdzen kā nākas. Neiesaku tā darīt kad kāds pretī brauc, bet ja priekšā šoseja brīva, ieņemu uz joslu pretendziozu attālumu. Pagaidām ir līdzējis. Bet nu jāapzinās arī tas var beigties traģiski aizmiguša, vai vel zin kur citur blenzoša autovadītāja gadījumā. Pat to trīcošo večuku gadījuma, kas ir pielipuši ar vienu riteni jau bez maz grāvī un 3.sek aistures reakciju.

Avatar

By Mihails 15.03.2016 22:45:51

Member · 341 comments

Te spogulis noderētu, var mierīgi mīt kaut pa joslas vidu, bet nepieciešamības gadījumā var pavākties malā.

Avatar

By averza 15.03.2016 23:12:11

Member++ · 5,039 comments

Bija drūmais gadžets, kas brīdina par transportlīdzekļiem, kas tuvojas. Taisnība - bezjēdzīgs, ja vien nav praktiski tukša šoseja. Labāk būtu, ja tas spētu noteikt intervālu un sākt paniski pīkstēt, ja tas ir mazāks, teiksim, par 50cm, un pavisam paniski, ja negatīvs.

Avatar

By androns1983 15.03.2016 23:33:25

Member · 418 comments
KKTK wrote

...Pat to trīcošo večuku gadījuma, kas ir pielipuši ar vienu riteni jau bez maz grāvī un 3.sek aistures reakciju.

kad braucu ar auto, tad esmu novērojis, ka tie trīcošie večuki ikurāt brauc ar kreiso ratu gar viduslīniju uz -20 km/h no atļautā, nevis pa grāvi...
bet nu katram jau sava pieredze.


Auto / Velo / GC / Outdoor / Camping / Active :)

Avatar

By buzic 65 15.03.2016 23:37:22

Member · 1,159 comments
Mihails wrote

Te spogulis noderētu, var mierīgi mīt kaut pa joslas vidu, bet nepieciešamības gadījumā var pavākties malā.

Ja pa Tīnūži-Koknese būsi nolēmis vizināties pa joslas vidu, lūdzu, ņem vērā, ka ar auto šeit mēdzu pārvietoties ar ātrumu ~50 m/sek un nebūt neesmu ātrākais autobraucējs uz šī ceļa.

p.s. Nil, es zinu, ko Tu man teiksi, bet esmu ļoti tolerants pret riteņbraucējiem uz šī ceļa (velobraucēju tur praktiski nav) !

Avatar

By DZ 15.03.2016 23:51:26

Member · 3,501 comments

Ar 180Km/h brauc?


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By NilsS 16.03.2016 08:10:44

Member · 775 comments
KKTK wrote

Esmu pamanījis, ka ja brauc sprīdi no malējās līnijas vairums teš garām pa joslu. Bet ja brauc kādu pusmetru no līnijas, tad pēkšņi visi apdzen kā nākas. Neiesaku tā darīt kad kāds pretī brauc, bet ja priekšā šoseja brīva, ieņemu uz joslu pretendziozu attālumu. Pagaidām ir līdzējis. Bet nu jāapzinās arī tas var beigties traģiski aizmiguša, vai vel zin kur citur blenzoša autovadītāja gadījumā. Pat to trīcošo večuku gadījuma, kas ir pielipuši ar vienu riteni jau bez maz grāvī un 3.sek aistures reakciju.

Esmu ievērojis  to  pašu,   taču  blīvā  satiksmē tas  nestrādā,   jo  apdalītie  sāk pīpināt  un  daži ( man  tā  šķiet)   speciāli brauc bīstami  tuvu.   Es tādos  gadījumos  braucu aiz  vai  uz  baltās  līnijas,   taču  uz  ogrinieka  aiz  līnijas  vietas  ir  ļoti  maz,   tāpēc  ir  tik   daudz  stulbumu.   Interesanti,   ka  no  rīta viss 99%  notiek  mierīgi,    vakarā  vissliktāk.   Vakar  iedomājos  -   kā  izskatās  plūsma  otrpus  Daugavai,   Rīga-Valdlauči-Salaspils?
PS  Buzic -   man  nav  nekas  pret  autovadītājiem,   kuri  brauc  ātri  un droši,   nevienu  neapdraudot.   Bet  man ir iebildumi  pret  tādiem   debīliķiem,   kādu  divatā  braucot satikām  pagājušajā  sestdienā  apTomi -   idiots  apdzina  autobusu  un  pa mūsu  joslu  nestresojot   brauca  virsū.   Es   nomuku  uz  grantenes,   savu  sašutumu  paužot  ar  spļāvienu  vējstiklā.   Ceru,   ka  trāpīju

Avatar

By peteris 16.03.2016 09:42:01

Member · 520 comments
NilsS wrote
KKTK wrote

Esmu pamanījis, ka ja brauc sprīdi no malējās līnijas vairums teš garām pa joslu. Bet ja brauc kādu pusmetru no līnijas, tad pēkšņi visi apdzen kā nākas. Neiesaku tā darīt kad kāds pretī brauc, bet ja priekšā šoseja brīva, ieņemu uz joslu pretendziozu attālumu. Pagaidām ir līdzējis. Bet nu jāapzinās arī tas var beigties traģiski aizmiguša, vai vel zin kur citur blenzoša autovadītāja gadījumā. Pat to trīcošo večuku gadījuma, kas ir pielipuši ar vienu riteni jau bez maz grāvī un 3.sek aistures reakciju.

Esmu ievērojis  to  pašu,   taču  blīvā  satiksmē tas  nestrādā,   jo  apdalītie  sāk pīpināt  un  daži ( man  tā  šķiet)   speciāli brauc bīstami  tuvu.   Es tādos  gadījumos  braucu aiz  vai  uz  baltās  līnijas,   taču  uz  ogrinieka  aiz  līnijas  vietas  ir  ļoti  maz,   tāpēc  ir  tik   daudz  stulbumu.   Interesanti,   ka  no  rīta viss 99%  notiek  mierīgi,    vakarā  vissliktāk.   Vakar  iedomājos  -   kā  izskatās  plūsma  otrpus  Daugavai,   Rīga-Valdlauči-Salaspils?
PS  Buzic -   man  nav  nekas  pret  autovadītājiem,   kuri  brauc  ātri  un droši,   nevienu  neapdraudot.   Bet  man ir iebildumi  pret  tādiem   debīliķiem,   kādu  divatā  braucot satikām  pagājušajā  sestdienā  apTomi -   idiots  apdzina  autobusu  un  pa mūsu  joslu  nestresojot   brauca  virsū.   Es   nomuku  uz  grantenes,   savu  sašutumu  paužot  ar  spļāvienu  vējstiklā.   Ceru,   ka  trāpīju

velosipēdisti nereti mēdz notikumus uztvert pārāk personīgi big_smile
apdzinēji sejā brauc arī motocikliem un automašīnām, pīpina arī uz lēnbraucējiem auto (es arī to daru, ja kāds manuprāt brauc nepamatoti lēni), izgriež priekšā visiem, arī tramvajam big_smile

var protams ar putām uz lūpām visiem stāstīt, ka, piemēram, Rīgas apvedceļš ir ļoti piemērots veloizbracieniem, "ceļš pieder visiem", utt, bet braukt ar velo pa noslogotiem ceļiem ir ļoti bīstami dēļ lielās ātrumu starpības. katrs kļūdās, arī godīgākais autobraucējs, kāpēc apzināti apdraudēt sevi?

pieļauju, ka fūre ar max legālo svaru (40 tonnas), pamanot blīvā satiksmē pa joslas vidu braucošu velosipēdu, apdzīšanai nepiemērotā situācijā ne vienmēr spēj sabremzēties līdz velosipēdista ātrumam. varam tagad teoretizēt par nepietiekamu distanci, taču reālā situācija ir tāda, kāda ir.

braucot ne pa joslas malu, 99.999% apsteigs/apdzīs pieklājīgi, 0.001% būs aizdomājies, pamanīs pēdējā brīdī un starp pretimbraucošā auto vai velosipēda nonešanu izvēlēsies velosipēdu...
drīzāk vajag kādu 1m garu košu štruntu, vērstu uz ceļa vidu, lai autobraucēji ievērotu normālu intervālu, bet kļūdas gadījumā velobraucējam būtu lielākas iespējas turpināt ceļu ar velosipēdu, ne ātrajā med palīdzībā, bet tādus laikam bezcerīgi sagaidīt, jo pat laikā, kad ļoti spožu lukturi var nopirkt cenā zem 10 eur, regulāri manu velosipēdistus bez neviena lukturīša un pat bez atstarotāja, pie tam ne tikai no piena mājupbraucējus ar fiksīšiem, bet arī spooooortistus, kuri atstarotājus un lukturīšus uzskata par lieku svaru un nevajadzīgiem krāmiem, jo Rīgā esot ielas apgaismotas big_smile

Avatar

By KasparsS 16.03.2016 09:45:51

Member+ · 2,280 comments
buzic 65 wrote

(velobraucēju tur praktiski nav) !

Tikai aiz furām.


Scott Scale RC custom edition - 7,7kg.
Scott Addict RC custom edition - 7,8kg
https://www.strava.com/athletes/kskincs
https://www.instagram.com/kasparsskincs