Vadītāju kauna kakts

Avatar

By KasparsZ 14.06.2014 23:18:00

Member · 473 comments

Nu vecās pārejas vēl ilgi būs, kamēr notiks ielu rekonstrukcijas, bet bija runa par to, ka jaunas pārejas nedrīkst ierīkot uz tādām ielām.


chủ nghĩa phát xít

Avatar

By averza 17.06.2014 01:21:41

Member++ · 5,039 comments

Eu, puiši un meitenes, vai kāds vai kāda var ieteikt kādu labu risinājumu problēmai - pieaugošais šoferu daudzums, kas atstāj minimālu intervālu, un visbiežāk tas notiek posmā no Vanšu tilta virzienā uz Pārdaugavu, kur atļautais ātrums ir 70, lai gan lidotāji tur brauc uz 90, kas situāciju padara vēl nepatīkamāku. Pagaidām vienīgā ideja ir turēt pie rokas kādu garu objektu, ko attiecīgajā posmā pavērst virzienā pa kreisi. Vai kādu ļoti garu lampu. Vai tiešām nekas tāds puslīdz ērti lietojams vēl nav izgudrots? (tad varētu patentēt)
Es saprotu, ka laikam tie šoferi dalās 2 kategorijās:
pirmā - tu te nedrīkst atrasties, tev tur kaut kur ir "veloceliņš", pa kuru obligāti jābrauc, un tāpēc es nobraukšu tev ļoti tuvu.
otrā - tur bija kaut kāds velobraucējs? nepamanīju. ai, vienalga, es taču virsū neuzbraucu. vai uzbraucu? ai, pofik.

Last edited by averza (17.06.2014 01:22:55)

Avatar

By wrongway 17.06.2014 01:33:17

Member+ · 1,695 comments

Peldēšanas nūdele/makarons uz bagāžnieka.


Jā! Tava pakaļa, sēžot automašīnā, patiešām izskatās resna!

Avatar

By DZ 17.06.2014 02:37:05

Member · 3,501 comments
averza wrote

Eu, meitenes, vai kāda var ieteikt kādu labu risinājumu problēmai

Medību bise uz muguras un respekts +15 uz ceļa


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By sursurs 17.06.2014 09:07:15

Member · 905 comments
averza wrote

Eu, puiši un meitenes, vai kāds vai kāda var ieteikt kādu labu risinājumu problēmai - pieaugošais šoferu daudzums, kas atstāj minimālu intervālu.

Mani tieši šī problēma bija nenormāli izbesījusi - rakstīju jau 1x te: http://www.xc.lv/mtb/forums/viewtopic.p … 34#p276034 (190 komentārs). Varbūt var kā līdzīgi.


velo 4ever

Avatar

By IAeroI 17.06.2014 10:49:37

Member · 427 comments

Pagaidam mani met sviedros no "man ir \/ ceļa zīme bet tik un tā izbraukšu šim velo kaiteklim kurš brauc ar 31++ km/st - pirms deguna" autovadītāji, kuru deļ bija ekstremas bremzešanas situācijas.

Bet par to distanci... Varbūt šāja gadījuma tiešam izmantot kada kabeļa gabalu uzliekot uz stūri tikai ar sarkanu karodziņu ta āreja gala. It ka pec likuma un it ka vadītājs būs spiests ņemt lielaku distanci braucot garam. Atceros ka kads jau rākstija par šadu metodi, tikai bez sarkana karodziņa galā.

Avatar

By jurisf 17.06.2014 11:36:34

Member · 946 comments

Mazākā daļa autovadītāju sajēdz, ka velo var arī tik ātri braukt. Pret to priekšā izgriešanos ļoti palīdz balta mirgojoša lampiņa priekšā. Protams, vasarā ar tādu ir kā ir, bet nu palīdz.

Bet vantinieku man nav problēmu pārbraukt arī pa to ietvi/veloceļu. No rīta vispār tur ir brīvs, nu pēcpusdienā bik biezāks ar gājējiem. Kāpēc man lieki dzīties pa to brauktuvi, ja skaidrs, ka tur risks lielāks?! Neko ja tur laika ziņā īpaši neietaupu uz 30+ km.
Kaut kā arī nav īpaši neviens nekur baigi spiedies virsū. Reiz pat biju iekūlies uz tā saucamā Jūrmalas apvdeceļa, kad tur remontēja un bija pašaurs. Pat smagie dažos posmos brauca aiz manis, un gaidīja, kad varēs normāli apdzīt, neviens ne taurēja, ne rupji spieda malā. Uz tilta Slokas galā vispār bija šaurs, tur gan plūsma bija kaut kādi 40km/h, tad varēju normāli iekļauties aiz kāda auto aizvējā.
Nezinu kāpēc jums tik traki ar tiem intervāliem.

Avatar

By KasparsZ 17.06.2014 13:15:46

Member · 473 comments
jurisf wrote

Mazākā daļa autovadītāju sajēdz, ka velo var arī tik ātri braukt. Pret to priekšā izgriešanos ļoti palīdz balta mirgojoša lampiņa priekšā. Protams, vasarā ar tādu ir kā ir, bet nu palīdz.

Bet vantinieku man nav problēmu pārbraukt arī pa to ietvi/veloceļu. No rīta vispār tur ir brīvs, nu pēcpusdienā bik biezāks ar gājējiem. Kāpēc man lieki dzīties pa to brauktuvi, ja skaidrs, ka tur risks lielāks?! Neko ja tur laika ziņā īpaši neietaupu uz 30+ km.
Kaut kā arī nav īpaši neviens nekur baigi spiedies virsū. Reiz pat biju iekūlies uz tā saucamā Jūrmalas apvdeceļa, kad tur remontēja un bija pašaurs. Pat smagie dažos posmos brauca aiz manis, un gaidīja, kad varēs normāli apdzīt, neviens ne taurēja, ne rupji spieda malā. Uz tilta Slokas galā vispār bija šaurs, tur gan plūsma bija kaut kādi 40km/h, tad varēju normāli iekļauties aiz kāda auto aizvējā.
Nezinu kāpēc jums tik traki ar tiem intervāliem.


Laika zaudējums ir, jo pa Valdemāra ielu braucot uz Vanšu tiltu pa brauktuvi brauc tk pa taisni, savukārt pa IETvi sanāk braukt apkārt, vai arī lekt pāri margam. Nemaz nerunāsim par seguma kvalitāti.

Last edited by KasparsZ (17.06.2014 13:16:01)


chủ nghĩa phát xít

Avatar

By Brutalliance 17.06.2014 14:46:11

Member · 288 comments
jurisf wrote

Bet vantinieku man nav problēmu pārbraukt arī pa to ietvi/veloceļu.

Pat ja nepieciešams tikt uz Kalnciema ielu?

Personīgi mani izskoloja darbs par kurjeru, sānus glāstošās automašīnas ir dziļi vienaldzīgas.

Avatar

By jurisf 17.06.2014 15:13:20

Member · 946 comments

Man nav nepieciešams. Man maršruts uz Jūrmalu.
Un es nebraucu no Valdemāra ielas, es no Pulkveža Brieža caur Kronvalda parku, tad Muitas un Citadeles. No Jūrmalas puses, protams pretēji.
Ja būs nepieciešamība tikt uz Kalnciema, tad paštukotu, kā labāk, un iespējams, ka tad tiešām sanāk pa taisno pāri.
OK, man tāds maršruts. Būtu kurjers, kam n reizes dienā jāmauc pāri, tad jau cita lieta.

Last edited by jurisf (17.06.2014 15:14:12)

Avatar

By KasparsZ 17.06.2014 15:57:14

Member · 473 comments

Paga kā normāli var tikt uz Jūrmalu nebraucot pa Kalnciema ielu? :DDD

ā, pareizi, ir tak tas sabrukušais "veloceliņš" big_smile Ar šosejnieku tur pašnāvība braukt

Last edited by KasparsZ (17.06.2014 15:57:45)


chủ nghĩa phát xít

Avatar

By despecs 17.06.2014 16:53:35

Member · 1,745 comments

98% imho ļoti labi attiecas arī uz velo
http://www.tvnet.lv/zinas/tava_balss/51 … viens_otru


Sajūti zemes vibrācijas. /cietā dakša/

Avatar

By despecs 17.06.2014 17:02:16

Member · 1,745 comments
averza wrote

Eu, puiši un meitenes, vai kāds vai kāda var ieteikt kādu labu risinājumu problēmai - pieaugošais šoferu daudzums, kas atstāj minimālu intervālu

jābrauc ir ar 50cm amplitūdu, frekvence atkarīga no ātruma, domāju ka 1 Hz būtu optimāli, lai šie spēj saprast, ka tur ir regulāras svārstības.


Sajūti zemes vibrācijas. /cietā dakša/

Avatar

By KasparsZ 17.06.2014 17:09:41

Member · 473 comments
despecs wrote
averza wrote

Eu, puiši un meitenes, vai kāds vai kāda var ieteikt kādu labu risinājumu problēmai - pieaugošais šoferu daudzums, kas atstāj minimālu intervālu

jābrauc ir ar 50cm amplitūdu, frekvence atkarīga no ātruma, domāju ka 1 Hz būtu optimāli, lai šie spēj saprast, ka tur ir regulāras svārstības.


Īsti nesapratu, vai tas bija sarkasms, vai kas, bet intervāls ir pareizs termins...


chủ nghĩa phát xít

Avatar

By averza 17.06.2014 17:14:25

Member++ · 5,039 comments

Nē nu.. tēlot dzērājlisapēdistu, protams, palīdzēs.

Avatar

By sursurs 17.06.2014 18:37:37

Member · 905 comments
despecs wrote
averza wrote

Eu, puiši un meitenes, vai kāds vai kāda var ieteikt kādu labu risinājumu problēmai - pieaugošais šoferu daudzums, kas atstāj minimālu intervālu

jābrauc ir ar 50cm amplitūdu, frekvence atkarīga no ātruma, domāju ka 1 Hz būtu optimāli, lai šie spēj saprast, ka tur ir regulāras svārstības.

+1000
Ziemā pietiek dažreiz sabloķēt aizmugurējo ratu un paslidināties, lai visi apkārt esošie auto automātiski palielinātu intervālu. big_smile


velo 4ever

Avatar

By KasparsZ 17.06.2014 18:42:44

Member · 473 comments

Jo tu taisnāk brauksi, jo drošāk šoferi tevi apdzīs(neievērojot itin nekādu intervālu(atstarpi). smile


chủ nghĩa phát xít

Avatar

By Zete 17.06.2014 23:14:50

Member · 116 comments
KasparsZ wrote

Jo tu taisnāk brauksi, jo drošāk šoferi tevi apdzīs(neievērojot itin nekādu intervālu(atstarpi). smile


meitenēm ari svārki un mati palīdz. smile

Avatar

By averza 17.06.2014 23:52:36

Member++ · 5,039 comments

Jāvelk parūka?

Avatar

By kviesis 18.06.2014 00:53:58

Member · 166 comments
averza wrote

Jāvelk parūka?

Pietiks ar svārkiem

Avatar

By jurisf 18.06.2014 08:21:06

Member · 946 comments
KasparsZ wrote

Paga kā normāli var tikt uz Jūrmalu nebraucot pa Kalnciema ielu? :DDD

ā, pareizi, ir tak tas sabrukušais "veloceliņš" big_smile Ar šosejnieku tur pašnāvība braukt

Man nav šosejnieka. Vismaz pagaidām. Lai gan arī tā kā es braucu, apmēram ar 27km/h, arī jau bīstami, un ne dēļ nelīdzenumiem, bet dēļ citiem, kuri nesaprot, ka viņi tur nav vieni uz tā veloceliņa.
Šogad gan šis tas pielāpīts, nav vairs tas "pakāpiens" uz tā mazā tiltiņa, lai gan nelīdzenumi tāpat daudz un dikti. Jūrmala savā galā arī apdzīvotas vietas zīmi uzlikusi.

Avatar

By averza 13.01.2015 11:28:17

Member++ · 5,039 comments

Valsts numurs PO-5575, apsteidza jau pie tīra dzeltenā, ar 5cm intervālu. Man šķiet, ka pastūrēju nedaudz malā un, ja to nebūtu izdarījis, būtu uz mutes.

Avatar

By peteris 13.01.2015 13:12:09

Member · 520 comments
wrongway wrote

Peldēšanas nūdele/makarons uz bagāžnieka.

mani arī tie intervāla neievērotāji kaitina, bet nekādu ērtu risinājumu nespēju iedomāties, jo to vajag ērti izliekamu un novācamu, kad es lienu starp stāvošām automašīnām, tad intervāls nerūp big_smile

Avatar

By IAeroI 25.05.2015 15:04:23

Member · 427 comments

Šodien, tapat ka gandrīz katru rītu braucu ar riteņi uz darbu, un satiku ... nez ka viņu nosaukt...

Story:
Braucot pa Tadiķu ielu es griežu pa labi uz Vaiņodes ielu, protams informejot par to pārejos ar nostiepto labu roku, pirms paša krustojumā (tapat ka ar auto uzrādot labo pagriezienu, pec csn bla bla bla).
Preteja virziena pa to pašu Tadaiķu ielu, brauca Nissan X-Trail, bez dienas vai vel kadam gaismam priekšā. Nekādu pagriezienu šitais "pokemons" protams ka nerādija (krutiem melniem X-Trail no rūpnicas to nav taču..) un momenta kad es jau biju pie krustojumā šis aizgaja kreisaja pagrieziena, tieši uz mani.
Kaut ka sabremzejos un iegāju pagrieziena ša ta bez kritiena etc. ... Vaiņodes ielas gala ir luksofors, ta ka es panācu šo "gada vadītāju", piebraucu pie loga un ko jus domājat?

Conversation:
es: akls esi? neredzi kur brauc?
pokemons: kur tev priekša atstarotājs?? tu esi NEREDZĀMS!!

Result:
Adrenalina pilns gribēju šitajam jau iepumpēt tieši caur logu... bet zaļa gaisma un šitais gļevulis pedali gridā...

Information:
25 maijs, 9:00 no rīta, tīrs debess, putni dzied utt., man virsu gaši dzeltena jaka un balta ķivere galvā... saule spīd no sana, ta ka nekads tur apžilbinājums nav ne tuvu. Un es esmu "NEREDZAMS !!!"

Ja es netaisītu labo pagriezienu un nepiebremzētu līdz minimālajam atrumam lai tikai nenokristu, tad sedētu dotaja bridī blakus esošaja 2aja Rīgas slimnīca.

P.s. Nu un ka te strada "katrs var kļudities" un "vajag visu analizēt 360 grad. ap sevim"?
35+ gadīgs kretins ar X-trail pārkapa viena vieta trīs CS noteikumus, neskaitot to ka gandriz ka notriecot mani - aizmūka...

Last edited by IAeroI (25.05.2015 15:38:46)

Avatar

By 321 25.05.2015 15:05:22

Member · 6,350 comments

Ir tādi kam patīk mācīt, lai dievs dot neapstāties pie nākamā sarkanā smile

Avatar

By averza 25.05.2015 16:11:33

Member++ · 5,039 comments

Tu tik daudz atceries, bet numuru nē?

Avatar

By 321 25.05.2015 16:27:19

Member · 6,350 comments

Tāpēc vajag vispirms iečekot nummuru un tad atstutēt velo šķersām pret mašīnas priekšu, lai saruna netiek traucēta pazūdot no notikuma vietas
Sorry, ka samācu šitādas lietas te big_smile