VIPSPORT VELOAPĻI 2013 Trešdienās Biķernieku trasē

Avatar

By vitamiins_xc 18.07.2013 10:59:42

Member+ · 2,832 comments

Normāli uzkrāja pieredzi. Nākamreiz padomās 3x vai līst iekšā smile
Pēc komentāriem, Veloclub vispār prasās pēc divu gadu diskābeli.


Anti-SEB™ // Anti-Ļenganais™ // Anti-ALU™ // Anti-Gravel™ // Neguli.Dzer.Brauc.™

Avatar

By raiter 18.07.2013 11:03:07

Member+ · 3,346 comments
vitamiins_xc wrote

Normāli uzkrāja pieredzi. Nākamreiz padomās 3x vai līst iekšā smile
Pēc komentāriem, Veloclub vispār prasās pēc divu gadu diskābeli.

Vitamīn, laiks parakstā pievienot " Anti-Veloclub" smile


Avatar

By zans 18.07.2013 11:22:06

Member · 1 comments

Smieklīgākais ir tas, ka cilvēks nesaprot, ko viņš izdarījis, jo uzskata, ka piedalījās mistiskās sacensības un salīdzina sevi ar Kavendišu big_smile

Avatar

By aspms* 18.07.2013 11:27:58

Member · 2,079 comments
DART wrote

Да-а-а-а-уж - на финише был завал !!! Нашим не повезло, однако, гонка есть гонка ! Все живы и здоровы, правда немного поцарапались, а велы сделаем.

Nu viņu izpratnē tā tak gonka, jāsitas par katru centimetru! big_smile

Bet nu lielās grupas vidū šitādus pigorus taisīt- tiešām ar galvu tiem indivīdiem kaut kas nav kārtībā.

Last edited by aspms* (18.07.2013 11:31:55)


www.bikebay.lv
karbona remonts un krāsojuma atjaunošana;
dakšu & amortizatoru remonts un apkopes.

Avatar

By novērotājs 18.07.2013 12:10:40

Member+ · 1,909 comments

Te nu laikam atkal jautājums orgiem - ko tad īsti organizējat - sacensības vai treniņus? Nolikumā pilns ar apzīmējumiem "sacensības", "kopvērtējums", bet, cik noprotams, dabā tas izskatās vairāk pēc treniņa (OK, man nav iebildumu, it īpaši, ja vēl tās nebūtu trešdienas smile ).
Kā lai nabaga cittautietis, kurš valodas prasmes apliecību godīgi nopircis pirms xx gadiem, tagad saprot, ka runa ir par treniņu, nevis gonku?
No šejienes arī visas nesaprašanās.

Avatar

By eBiker 18.07.2013 12:50:40

Member · 934 comments
aspms* wrote
DART wrote

Да-а-а-а-уж - на финише был завал !!! Нашим не повезло, однако, гонка есть гонка ! Все живы и здоровы, правда немного поцарапались, а велы сделаем.

no kurienes Tu šito citē?

Last edited by eBiker (18.07.2013 12:50:53)


Radisson Blu Cycling Team

Avatar

By DZ 18.07.2013 12:51:20

Member · 3,501 comments

veloclub.lv


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By Maksims 18.07.2013 12:58:00

Member · 29 comments
novērotājs wrote

Te nu laikam atkal jautājums orgiem - ko tad īsti organizējat - sacensības vai treniņus? Nolikumā pilns ar apzīmējumiem "sacensības", "kopvērtējums", bet, cik noprotams, dabā tas izskatās vairāk pēc treniņa (OK, man nav iebildumu, it īpaši, ja vēl tās nebūtu trešdienas smile ).
Kā lai nabaga cittautietis, kurš valodas prasmes apliecību godīgi nopircis pirms xx gadiem, tagad saprot, ka runa ir par treniņu, nevis gonku?
No šejienes arī visas nesaprašanās.

Te jau nav runa cittautiets vai kā, jo lai arī šī brauciena mērķis ir trenniņš, šis trenniņš tāpatās ir ar sacencību pieskaņu, jo ir gan laika kontrole gan arī vietas finišā...
Finiša spurts arī kaut kur un kautkā ir jātrennē, un kur to darit ja ne trenniņņā? Viss manuprāt ir noorganizēts ļoti labi, dalībniekus aicina braukt taisni un tml (kas īstenība ari nu cik man apkārt arī notika), velo lietās tā nu vnk gadās, ātrumi lieli, gruppā visi ir cieši viens otram blakus, kāds biški noraustās, aiziet ķēdīte, un kāds ar kādu saskarās, kas principā uz 90% nozīmē kritienu, kritiens grupas vidū nu vnk pēc grupas principiem nevar sanākt individuāls. Uzskati to par trenniņu un tavs mērķis nobraukt 7apļus normālā tempā? Nu tad pēdējos 300m vnk nebrauc ar gruppu un viss...
Prieks ka visi veseli, žēl ričukus, bet nu gan jau būs labi wink

Avatar

By DZ 18.07.2013 13:02:49

Member · 3,501 comments

Finišu trennē italjankā, nevis no grupas 30ās vietas kautkur spraucoties. Labi vien ir ka sakrita, būs mācība nelīst kur nevajag.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By Haralds 18.07.2013 13:08:31

Member · 65 comments

Cik manas acis rādīja biju uzreiz aiz kritušā fans dzeka, paveicās izvairijos, mazais veloclub nazīts strauji mainīja virzienu pa labi un fans džeks uzkārās uz aizmugurējā kaļosa, tas no mana skatpunkta, pēc tam pieminētais nazīts virzījās uz labo pusi nekontrolēti apgāžot vēl dažus, bet tas jau bij man neredzot. Viss sākās pašā kreisajā pusē, nazīts gan attapās labajā pusē un savu vainu neatzina, jo neaprata kā nonācis tur  smile


Gāzi grīdā...

Avatar

By ingo 18.07.2013 13:50:33

Member · 69 comments

Nezinu, kā tur tas viss aizsākās kreisajā pusē, bet beigās viens sarkanā formā slīdēja pa asfaltu jau labajā pusē. Kā rezultātā es un vēl 2-3 braucēji ātrumu dzēsa nožogojuma lentās un gar autotrases metāla nožogojumu.


2011/5:17 2012/5:43

Avatar

By day2 18.07.2013 14:17:33

Member+ · 612 comments
ingo wrote

Nezinu, kā tur tas viss aizsākās kreisajā pusē, bet beigās viens sarkanā formā slīdēja pa asfaltu jau labajā pusē. Kā rezultātā es un vēl 2-3 braucēji ātrumu dzēsa nožogojuma lentās un gar autotrases metāla nožogojumu.

Daudz netrūka, lai mani tur nonestu. /vēroju finiša spurtu no malas/ skaņa tiešām bija biedējoša. Joprojām šoseja neuzrunā - pateicoties šādiem negadījumiem. Ir pieredze pašam, kad tevi brutāli nones 45 + sad


custom čuguna radiators - ONE. AND ONLY.
https://www.facebook.com/Cainiki/

Avatar

By roubaix 18.07.2013 23:12:08

Member · 12 comments
andris wrote

Šodien VIPSPORTS, cik rupji sākās no starta ar bļāvieniem krievu valodā:"ķeriet pamuļķi" (adresāts visiem zināmais Kaspars), tikpat bēdīgi beidzās ar zavalu finiša taisnē, kad divi Virotnes/Marmot puiši un Veloclub pārstāvis tomēr noorganizēja kritienu. Varbūt es domāju nepareizi, bet nav man saprotams, kāpēc maksas treniņā finiša taisnē iluzorā cīņā  par kaut kādu 20.-40. vietu ir jāpakaļuj riskam pārējie dalībnieki. Pirms starta Kaspi4 vairakas reizes divās valodās brīdināja, ka finišā trajektorijas nedrīkst mainīt, bet diemžēl nelīdzēja.

Esmu no Virsotnes/Marmot - Andris Balodis! Šādu sviestu, ko raksta puisis vārdā andris... var rakstīt tikai konkrēts atsaldēts muļļa, kuram par šadiem vārdiem varētu arī iedot "bietē"!
Virsotne/Marmot NEVIENU nesagāza! Acīm redzot andri, pats karājies kaut kur pakaļgalā, bez pilnīgas kontroles pār situāciju. Kritiens finišā notika pietiekmi tālu man PRIEKŠĀ!! ap kādu 10-15 finiša pozīciju, personīgi to apbraucu un pēc finiša vēl aizbraucu pie Kuldīdznieka aprunāties. Viņam pašam viss ok, bet abi diski (labie) gan pilnīgi čupā. Tika paņemtas nožogojuma barjeru kājiņas un diskiem+riepām vāks!

Bet principā tas ir tikai normāli, kad cilvēki sanāk kopā uz treniņu patrenēt arī iemaņas finišā. Smieklīgi, ka šai forumā tamlīdzīgu sviestu dzen tādi "velo profi" kā andris.
Veloapļos ir iespēja piedalīties 30nieku braucienā - andri lūdzu piedalies šai grupā un jūties labi.

Paldies par uzklausīšanu.

Miers virs zemes wink

Avatar

By andris 19.07.2013 00:18:51

Member++ · 403 comments

Godājamais Andri Balodi!

Ja vēlies un esi gatavs aprunāties arī klātienē, svētdien būšu Riekstukalnā.

Avatar

By aspms* 19.07.2013 08:23:23

Member · 2,079 comments
DART wrote

На "дружественных" сайтах очень много гонят пургу !!! Моё мнение такое, если дали номер и ты стартуешь, то началась гонка - только надо соблюдать прямолинейность езды. К сожалению, на "дружественных" сайтах очень много разглагольствуют ЧАЙНИКИ, которые ничего не понимают, а самомнение огромные . И ещё, если очень крутой и хороший инвентарь - это так же не значит, что этот чел умеет на нём ездить гонки. happy happy happy

man jau vairāk šķiet, ka Nr. izdala, lai zin kam diskābeli piešķirt

"дружественных" сайтах- xc.lv smile


www.bikebay.lv
karbona remonts un krāsojuma atjaunošana;
dakšu & amortizatoru remonts un apkopes.

Avatar

By jt 19.07.2013 08:49:14

Member+ · 1,194 comments
Andersons wrote

Paldies HE ka esu no tās bandas prom! Ja godīgi, man šīs te pašas V******b komandas gaisotne pēdējā laikā arī ne visai patika. Peletonā kad man jāklausās 3stāvīgie vārdi, nav diez ko patīkami braukt.

no komandas prom, bet ar informācijas pārkopēšanu gan joprojām nodarbojies big_smile

Last edited by jt (19.07.2013 08:50:02)

Avatar

By Andersons 19.07.2013 09:36:19

Member+ · 2,639 comments

Sorry vīri, bet neesu vienīgais kas info pārkopē. Ir vēl personālijas kuras manu šeit rakstīto pārkopēja manis saplosīšanai. Kā jau vienmēr cita acīs skabargu ieraudzīs bet savās baļķi nepamanīs...

Last edited by Andersons (19.07.2013 09:38:03)


Team Velo+ Bottari Baltic
From 10km ITT to 1,500km ultra.

Avatar

By roubaix 19.07.2013 09:55:25

Member · 12 comments

andrim.

Riekstu kalnā nebūšu, bet Tavu personību identificēt gan gribētu.
Ja tas nepārkāpj Tavus principus - nosauc sevi.

Avatar

By Гена 19.07.2013 09:56:41

Member · 1 comments

Я стоял напротив белой палатки за 20 метров до финиша и видел того чувака в белой форме, который расталкиваясь локтями устроил завал. Но всегда же виноват Велоклуб, правда?
Даже если бы не было представителей Велоклуба - он всё равно был бы виноват, я даже в этом не сомневаюсь.

Avatar

By KKTK 19.07.2013 10:07:32

Member+ · 2,298 comments

Ieteikums. Piemajiem 30 finiša laikus nepublicē!
Ja grib tad, lai sprinto, bet pēc tam ģērbtuvēs tāpat nebūs ar ko mērīties smile  Pārējiem rezultāti ir, lai novērtē sava treniņa rezultātus.
Un, protams, nekādu kopvērtējumu. Kopvērtējumam, lai brauc xsportā.

Avatar

By Silikons 19.07.2013 10:19:55

Member · 281 comments
andris wrote

Godājamais Andri Balodi!

Ja vēlies un esi gatavs aprunāties arī klātienē, svētdien būšu Riekstukalnā.

Bērnudārzs...

Avatar

By Slowmo 19.07.2013 10:20:29

Member+ · 1,166 comments

Var jau visai grupai vienu laiku piefiksēt. Bet nedomāju, ka tas kaut ko izmanīs, jo tāpat jau gribas nofinišēt ātrāk par grupiņas biedriem, pat tad, ja tā nav pirmā grupa.

Avatar

By vitamiins_xc 19.07.2013 10:22:15

Member+ · 2,832 comments

Tas ir vajadzīgs, ja dod pts pirmām XX vietām un iet kopvērtējumā. Normāli, ja ir kritiens, tad visai grupai viens laiks.


Anti-SEB™ // Anti-Ļenganais™ // Anti-ALU™ // Anti-Gravel™ // Neguli.Dzer.Brauc.™

Avatar

By averza 19.07.2013 10:24:48

Member++ · 5,039 comments

Man atkal ieteikums - ja jau tas ir treniņš - tiem, kas vēlas saglabāt veselus savu ķermeni un karbona ratus - pirmspēdējā līkumā pirms finiša atpalieciet no lielās grupas. Tāpat treniņš būs izdevies un rezultāts nav svarīgs.

Avatar

By Laurisvb 19.07.2013 10:26:53

Member · 217 comments

Pārdomas par tēmu, ja kļūdos palabojat.
Bet vai šādam nolūkam, lai novērstu potenciāli bīstamus mēģinājumus no grupas vidus/beigām finišā kautkur izrauties, netiek visiem grupā finišējušajiem fiksēts viens laiks?

Avatar

By vitamiins_xc 19.07.2013 10:34:35

Member+ · 2,832 comments

Ir viens laiks, bet jālasa konkrētas gonkas nolikums - ja dod pts par pirmajiem desmitniekiem (kā xsportā) un cīnies par kopvērtējumu, tad loģiski, ka mēģinās spraukties uz priekšu. Ķēdes reakcija.


Anti-SEB™ // Anti-Ļenganais™ // Anti-ALU™ // Anti-Gravel™ // Neguli.Dzer.Brauc.™

Avatar

By mrlobber 19.07.2013 11:26:35

Member · 826 comments
averza wrote

Man atkal ieteikums - ja jau tas ir treniņš - tiem, kas vēlas saglabāt veselus savu ķermeni un karbona ratus - pirmspēdējā līkumā pirms finiša atpalieciet no lielās grupas. Tāpat treniņš būs izdevies un rezultāts nav svarīgs.

Vislabākais ieteikums. Pēdējā no vipsportiem, kurā piedalījos, jau pats arī tā darīju .

Ja grib kačāt sprinta "skillu", tad:

1) ja kačā savas ciskas sprinta spēku, tad vajag max 1-2 treniņu partnerus motivācijai, un attiecīgu treniņu ar vairākiem "atkārtojumiem", kam Vipsport noteikti nekvalificējas

2) ja grib kačāt "komandas" sprintu ar visu vilcienu, tad tas tāpat ir jādara atsevišķi un Vipsportu var izmantot tikai finiša pārbaudīšanai pusnopietnā "kaujā", bet tad arī to darīt kā komandai nevis individuāli grupas vidū taisīt gaļasmašīnu