Haanja 100 2011

Avatar

By egils13 02.10.2011 17:56:58

Member+ · 1,204 comments
klanisss wrote

Negribu mazināt sajūsmu, bet tomēr. Biju pēdējais (nu gandrīz) un konstatēju, ka mēslu trasē bijā ļoti daudz (ļoti daudz). Kaut ko pacēlu, bet nu ...  Par šo diskutēt tālāk nau jēgas, vienkārši klusumā pieminēsim savus pārtikas iepakojumus un vai tie tika cienīgi pavadīti atkritumu urnā.

nezinu, nezinu, kas tur mēsloja. pa visu distanci ieraudzīju tikai vienu izmestu želejas iepakojumu vienā no pēdējām grantenēm. tiesa gan jāatzīstas, ka mēslu vērošana nebija mana prioritāte - centos braukt uz rezultātu. finišēju 34.vietā un ja trasē tiešām bija daudz mēslu, jāpiekrīt averza novērojumam/secinājumam.

Avatar

By igi 02.10.2011 17:58:13

Member+ · 331 comments

nez vai bij ar kāds trasē, kas no sava MTB arī nenokāpa [neskaitot paikas punktus] ... ja pareizi atceros, ta pirms Haanjas bij kāds drosmīgais

Last edited by igi (02.10.2011 18:06:58)


— G —

Avatar

By oakley 02.10.2011 18:08:34

Local.Auth · 82 comments
egils13 wrote
xde wrote

Braucu primo gadu.
Un tā kā septembrī vien biju aizvadījis tikai 2 ne garus treniņus + Baložu gonku, tad brīžiem bija grūti, ļoti grūti.
Bet uz beigām pat uzradās otrā elpa un tad nu pēdējos 10km devu vaļā visu kas ir. Pat kratīšanās pa saknēm vairs netraucēja.
Kopumā Haanja 100 nemaz jau tik traka gonka nav, kā dažs labs cenšas visu laiku forumā ieskaidrot un citus nobiedēt.
Pieveikt var pat tādi mirstīgie kā es, ar vienu ātrumu un pilnajiem dubļu bleķiem, kuros sakrājas milzu kaudzes ar dubļiem, lapām, skujām un arī želejas izmestajām pakām.
Vairāki somi un igauņi mani distancē tā riktīgi sasmīdināja. Es viņiem pēc tūrista laikam izskatījos tur big_smile

P.S   Paldies līdzbraucējiem. Šausmīgi daudz ko jaunu par velosportu uzzināju. smile

gribētu redzēt, ko Tu teiktu, ja pirms sacensībām nedēļu lītu lietus. biju pagājušajā gadā, trase arī bija salīdzinoši sausa un braucēji ar vairāku Haanju pieredzi teica, ka trase ir kā diena pret nakti salīdzinot ar 2009. gadu. bet šogad trase bija vispār sausa (ja kas, uzvarētājs uzstādīja Haanja100 sacensību rekordu - tik ātri Haanju vēl neviens nav braucis). ja netici, papēti citu gadu rezultātus un izdari secinājumus.

Tad seedi maajaas un speelee dambreti!tur  nebuus dublji un lietus.arii fox shai topikaa ir teicis,ka shii trase nav nekas aarpraatiigs,iznjemot kaadus 3 kaapumus un kratiiishanos pa pljavaam.NEVAJAG VISU LIEKI DRAMATIZEEET un pataisiit sho pasaakumu par kautko aarkaarteeju.viens no...

Avatar

By igi 02.10.2011 18:27:49

Member+ · 331 comments

Cienījamais oakley, ko TU ar savu nesakarīgo gramatiku gribēji pateikt ... TEV nepavēlēt kam jāsēž mājās, TU esi tāds pats dambretists kā visi pārējie

Last edited by igi (02.10.2011 20:08:04)


— G —

Avatar

By ktn 02.10.2011 18:36:16

Member+ · 1,642 comments
klanisss wrote

Negribu mazināt sajūsmu, bet tomēr. Biju pēdējais (nu gandrīz) un konstatēju, ka mēslu trasē bijā ļoti daudz (ļoti daudz). Kaut ko pacēlu, bet nu ...  Par šo diskutēt tālāk nau jēgas, vienkārši klusumā pieminēsim savus pārtikas iepakojumus un vai tie tika cienīgi pavadīti atkritumu urnā.

Tas nav labi. Piemēram, Ogres Zilajos kalnos joprojām mētājas SIS Go Gel paciņa (skaidu kāpumā)! Viņa tur uzradās 24h pasākuma laikā, ja nemaldos, pievakarē.


Coffee & Racing. Adventures, too.

Avatar

By eBiker 02.10.2011 18:42:28

Member · 934 comments
ktn wrote

Piemēram, Ogres Zilajos kalnos joprojām mētājas SIS Go Gel paciņa (skaidu kāpumā)! Viņa tur uzradās 24h pasākuma laikā, ja nemaldos, pievakarē.

drikstēji paņemt, nevis klabināt lieki klaviatūru big_smile


Radisson Blu Cycling Team

Avatar

By ktn 02.10.2011 18:47:51

Member+ · 1,642 comments
eBiker wrote

drikstēji paņemt, nevis klabināt lieki klaviatūru big_smile

Nav mana, to es droši zinu, jo pēc katra apļa no kabatas izvilku savu tukšo iepakojumu un izmetu tur, kur pienākas.


Coffee & Racing. Adventures, too.

Avatar

By eBiker 02.10.2011 19:11:19

Member · 934 comments

neliels gramatisks iestarpinājums par Haanjas tēmu(šoreiz nebraucu, kā arī stipri šaubos, ka jebkad šeit braukšu)

jā, man arī bija iespaids ka šī gonka ir tikai kiborgiem un tādiem, kam jumts nedaudz tek, un radies pēc līdzīgiem komentiem kā šeit pirms stundas ierakstīja egils13 un pēc iepriekšējo gadu tematiskajām apspriedēm par šo pasākumu. bet šogad aizbraucot ievērtēt klātienē, bubuļa šarms zuda smile pasākums ir pieveicams jebkuram kurš pa vasaru ir daudzmaz mērķtiecīgi braukājis ar velo, nesaku ka viegls pārbrauciens no punkta a uz punktu b, bet tiem kam tīkas pa mežu un kalniem vizināties ar savu dubļu arklu jauks izaicinājums. vai es pats gribētu braukt? diez vai, man īsti netīkas tādi bezceļu pasākumi, pluss optimistiski rēķinot man tā gonka prasītu savas stundas 7 vismaz un priekš manis un manas sēžamvietas tas ir nedaudz par daudz gribēts.
bet gonkas norises vieta tiešām skaista, cilvēki draudzīgi un pat ļoti draudzīgi, patīkami pārsteidza ka pāris mašinas apstājās ceļa malā un jautāja vai nevajag palīdzēt un vai nav kas noticis, jo biju piestājis papētīt karti! kādi mani secinājumi pēc šī pasākuma - laikam divi - man tiešām riebjas fotogrāfēt, apnika jau pirmajā pusstundā big_smile, otrais - velobraucēju meitenes igaunijā tiešām ir skaistas(skat.zemāk), labi tie bija neopietnie secinājumi, bet tā, tiešām foršs tusiņs, iesaku ikvienam, kam patīk vizināties pa mežiem un kalniem un kam liekas, kas sebs ir plakans un pļaviņu takas tieši tas, kas vajadzīgs īstai adrenalīna devai
DSCF2878.JPG

p.s. āāāā, un jā, paldies foršajai kompānijai ar ko kopā vizinājāmies uz un no Igaunijas wink

Last edited by eBiker (02.10.2011 19:13:47)


Radisson Blu Cycling Team

Avatar

By egils13 02.10.2011 19:46:22

Member+ · 1,204 comments

liekas, ka runājam par dažādām lietām. ar savu iepriekšējo ieraksu gribēju pateikt tikai to, ka šī gada Haanja100 nav "tipiska Haanja", bet būtu uztverama kā izņēmums, jo šogad tā bija supersausa un, salīdzinot ar citiem gadiem, arī super viegla (gan braucēu fiziskām spējā, gan tehnikai). līdz ar to tie visi teksti par to, ka velns nav tik melns, kā iepriekš te mālēts, atsaucoties tikai uz šī gada Haanju, ir nedaudz neobjektīvi. protams, Haanja ir pieveicama katram, jautājums ir tikai par laiku, kurā to var izdarīt (2009. gadā uzvarētāja laiks - 5:04, 2011. gadā - 4:26, vai, piemēram - apskatieties Baltā parakstu (ceru, ka laiki pa gadiem vēl ir saglabājušies). un mans mērķis nekādā gadījumā nav to pierādīt visai pasaulei - oakley var droši palikt pie savām domām un brīvajā laikā uzspēlēt dambreti.

Avatar

By ginca23 02.10.2011 20:02:30

Member+ · 3,154 comments
oakley wrote
egils13 wrote
xde wrote

Braucu primo gadu.
Un tā kā septembrī vien biju aizvadījis tikai 2 ne garus treniņus + Baložu gonku, tad brīžiem bija grūti, ļoti grūti.
Bet uz beigām pat uzradās otrā elpa un tad nu pēdējos 10km devu vaļā visu kas ir. Pat kratīšanās pa saknēm vairs netraucēja.
Kopumā Haanja 100 nemaz jau tik traka gonka nav, kā dažs labs cenšas visu laiku forumā ieskaidrot un citus nobiedēt.
Pieveikt var pat tādi mirstīgie kā es, ar vienu ātrumu un pilnajiem dubļu bleķiem, kuros sakrājas milzu kaudzes ar dubļiem, lapām, skujām un arī želejas izmestajām pakām.
Vairāki somi un igauņi mani distancē tā riktīgi sasmīdināja. Es viņiem pēc tūrista laikam izskatījos tur big_smile

P.S   Paldies līdzbraucējiem. Šausmīgi daudz ko jaunu par velosportu uzzināju. smile

gribētu redzēt, ko Tu teiktu, ja pirms sacensībām nedēļu lītu lietus. biju pagājušajā gadā, trase arī bija salīdzinoši sausa un braucēji ar vairāku Haanju pieredzi teica, ka trase ir kā diena pret nakti salīdzinot ar 2009. gadu. bet šogad trase bija vispār sausa (ja kas, uzvarētājs uzstādīja Haanja100 sacensību rekordu - tik ātri Haanju vēl neviens nav braucis). ja netici, papēti citu gadu rezultātus un izdari secinājumus.

Tad seedi maajaas un speelee dambreti!tur  nebuus dublji un lietus.arii fox shai topikaa ir teicis,ka shii trase nav nekas aarpraatiigs,iznjemot kaadus 3 kaapumus un kratiiishanos pa pljavaam.NEVAJAG VISU LIEKI DRAMATIZEEET un pataisiit sho pasaakumu par kautko aarkaarteeju.viens no...


Pavaica Fox ka bija,diez ko svaigs jau neizskatijās čalis smile


Mob. 26488083
Email: G.Rozenbergs@gmail.com
Work place: Giant/Liv velo darbnīca (Brīvības 197)

Avatar

By Velomens 02.10.2011 20:08:14

Member+ · 1,681 comments
averza wrote

Mēs secinājām, ka drazu izmet tie, kas par īpaši labām vietām necīnās, respektīvi, minūte šurp vai turp neko neizšķirtu. Atliek vien cerēt, ka karma viņiem to nepiedos.

Nepareizs secinājums. Braucu pa 5.vietu (tātad pa trasi konkrētajās vietās bija braukuši vien četri sportisti) un želejas paciņas bija gana daudz.


Veloceļojumi www.velomens.lv

Avatar

By Velomens 02.10.2011 20:10:09

Member+ · 1,681 comments
vitamiins_xc wrote

Kopumā Haanja 100 nemaz jau tik traka gonka nav, kā dažs labs cenšas visu laiku forumā ieskaidrot un citus nobiedēt

Un tagad atzīstās, kurš no Murderer-a ir nobraucis..

Abos apļos nobraucu, nebija jau tik traki smile


Veloceļojumi www.velomens.lv

Avatar

By FOX 02.10.2011 20:22:02

Member+ · 5,297 comments
ginca23 wrote

Pavaica Fox ka bija,diez ko svaigs jau neizskatijās čalis smile

Nu čalis pēdējā mēneša laikā ir sēdējis uz riteņa tikai 12h. Brīnumi nenotiek. Un turpināšu tādā pašā garā, līdz slēpes varēs izvilkt ārā.


TREK Supercaliber

Avatar

By QQ 02.10.2011 20:33:31

Member · 844 comments

Galvenais, ka paši lielākie spriedelētāji par trases vieglumu vai grūtumu ir tie, kuri paši nebrauca ne šogad, ne iepriekš... Un vēl iesaka dambreti uzspēlēt tiem, kuri brauca. Ja vizinās sava prieka pēc, tad varbūt nekas īpašs nav, bet ja iet uz rezultātu, tad nekāda pastaiga nesanāk. Manuprāt, diskusija par sacensībām un konkrētu trasi bija domāta tam, lai braucēji varētu pēc iespējas labāk sagatavoties specifiskai sacensībai. Nevis mērīšanās ar krāniņiem : tas un tas teica, ka būs grūti, bet es pēc fotogrāfijām redzu, ka nemaz tik grūti nebija. Eksperti...


In Bike We Trust.  4EVER

Jānis

Avatar

By averza 02.10.2011 20:44:11

Member++ · 5,039 comments
Velomens wrote
averza wrote

Mēs secinājām, ka drazu izmet tie, kas par īpaši labām vietām necīnās, respektīvi, minūte šurp vai turp neko neizšķirtu. Atliek vien cerēt, ka karma viņiem to nepiedos.

Nepareizs secinājums. Braucu pa 5.vietu (tātad pa trasi konkrētajās vietās bija braukuši vien četri sportisti) un želejas paciņas bija gana daudz.

Šķiet, ka distanču plānojums ir tāds, ka 100 jūdžu braucējiem otrajā trases daļā (kad izbrauc extra cilpas) priekšā ir daudzi jo daudzi 100 km distances braucēji, kas arī izmetuši tās paciņas.

Avatar

By guncha56 02.10.2011 20:49:07

Member · 220 comments

Braukšanas laikus šogad un pagājušo gadu nevajadzētu salīdzināt jo daļa trases gāja pretējā virzienā ar iepriekšējo gadu.Gonka vispār patika,negāja viegli bet biju uz to gatavs.Pa priekšu aiz Munameģa brauca viens igaunis un ar cēlu rokas vēzienu aizlidināja tukšu želejas paciņu zālē,pie sevis nodomāju ka paši igauņi piecūko savu apkārtni.Mairis letiņus mudināja nemest neko zemē unticu ka lielākā daļa ņema to vērā.Man personīgi kalnā(Vallamegi ja nemaldos) kājas sarāva krampji ka nevarēju pat piecelties un man par brīnumu viens igaunis iedeva magnēzija ampulu žēl ka numuru neredzēju bet nu liels paldies viņam.Vispār ļoti draudzīgs pasākums nākošgad atkal braukšu noteikti kautgan jaunība sen aiz muguras(viens no vecākajiem dalībniekiem).

Avatar

By nelsiks 02.10.2011 21:19:51

Member · 136 comments

kāds zin kur var atrast kādas bildes no šī vienreizējā pasākuma? vai arī padalīsies ar savām? paldies

Avatar

By ginca23 02.10.2011 21:20:11

Member+ · 3,154 comments
FOX wrote
ginca23 wrote

Pavaica Fox ka bija,diez ko svaigs jau neizskatijās čalis smile

Nu čalis pēdējā mēneša laikā ir sēdējis uz riteņa tikai 12h. Brīnumi nenotiek. Un turpināšu tādā pašā garā, līdz slēpes varēs izvilkt ārā.


Aicinu uz kopigiem sleposanas treniniem,kompanjonu mekleju savadak Riga vienam dikti neinteresanti smile
Bet pats pirmo reizi veicu distanci(ieskautot treninus) kura garums bija rakstams ar 3ciparu skaitliem,lielakais lidz sim uz velo biju braucis 80km un laika izteiksme 3st big_smile Bet nu bija ok smile


Mob. 26488083
Email: G.Rozenbergs@gmail.com
Work place: Giant/Liv velo darbnīca (Brīvības 197)

Avatar

By ginca23 02.10.2011 21:22:15

Member+ · 3,154 comments
nelsiks wrote

kāds zin kur var atrast kādas bildes no šī vienreizējā pasākuma? vai arī padalīsies ar savām? paldies


zinu ka letini bildeja,bet kur atrast tas foto nemaz nezinu smile


Mob. 26488083
Email: G.Rozenbergs@gmail.com
Work place: Giant/Liv velo darbnīca (Brīvības 197)

Avatar

By Velomens 02.10.2011 21:35:52

Member+ · 1,681 comments
averza wrote
Velomens wrote
averza wrote

Mēs secinājām, ka drazu izmet tie, kas par īpaši labām vietām necīnās, respektīvi, minūte šurp vai turp neko neizšķirtu. Atliek vien cerēt, ka karma viņiem to nepiedos.

Nepareizs secinājums. Braucu pa 5.vietu (tātad pa trasi konkrētajās vietās bija braukuši vien četri sportisti) un želejas paciņas bija gana daudz.

Šķiet, ka distanču plānojums ir tāds, ka 100 jūdžu braucējiem otrajā trases daļā (kad izbrauc extra cilpas) priekšā ir daudzi jo daudzi 100 km distances braucēji, kas arī izmetuši tās paciņas.

Es runāju par vietām, kur vēl patiešām nebija braukuši nekādi simtnieki.
Atšķirība starp dažiem braucējiem un 450 ir ĻOTI labi pamanāma smile


Veloceļojumi www.velomens.lv

Avatar

By black 02.10.2011 21:50:34

Member+ · 457 comments

Igaunijas forumos parādījušas pirmās bilžu galerijas: http://nagi.ee/photos/taavid/sets/330367/
1

Avatar

By Velomens 02.10.2011 21:51:20

Member+ · 1,681 comments

Tā kā braucu garo distanci, bija 9h laika skaitīt un domāt, tā kā neliela statistika smile
100 jūdzes patiesībā bija 153km (spido un GPS dati)
No velo bija jānokāpj 26 reizes
Kāja tika pielikta pie zemes (izklipsējos, lai atstumtos) 17 reizes
3 reizes nomaldījos, vienā no tām tika nobraukti lieki 5 km
Tika izdzerts - 2 litri Colas, 3,5 litri ūdens
Apēsts - 7 želejas, 3 marsi, 3 banāni, sauja ar sālītiem gurķīšiem.
Novērojumi:
Pirmās divas stundas trase (konkrēti pļavas) bija ļoti slapja, tas gan rasas dēļ.
Lai gan bija doma, ka garā istance ir vairāk kā piedzīvojums, tomēr jau pirmajos km bija skaidrs, ka arī šeit ir jābrauc sacensību režīmā un tā visu laiku.
Ar želejām mētājas daudzi un tie nav tikai latvieši
Trasē nebija neizbraucami dubļi, traucēja saknes un pārlieku stāvie kāpumi.
Gan jau uzrakstīšu kaut ko sīkāk, jo kādam varētu noderēt mana pieredze smile


Veloceļojumi www.velomens.lv

Avatar

By kalamburs 02.10.2011 22:02:11

Member · 169 comments

Pasākums ar pluss zīmi
Domāju,ka labi,pārdomāti nomarķēta trase ....tiesneši,kas atrodas savā kontrolpunktā,stāv un norāda trases virzienu,nevis atsēž klausoties mūziku.
...un,kaut tā ir ,tikai, mums tuvā Igaunija,liekas,ka latvieši savā starpā paliek mīļāki....

Avatar

By mairis 02.10.2011 22:04:03

Local.Auth · 335 comments

Nu vīri, nebūs īpaši korekti spriest par to, kas ir grūti un, kas nav grūti, ja paši neesat braukuši šajās lieliskajās sacensībās. Domāju, ka vairums no šeit rakstošajiem distances veicējiem negrib uzsvērt to, ka ir izdarījuši kaut ko neiespējamu, bet drīzāk to, ka ir izbaudījuši kaut ko interesantu un nebijušu... Un droši vien neviens no mums nenodarbojas ar "iebiedēšanu", bet gan norāda uz to, ka šajā distancē var nākties piedzīvot arī ne tās patīkamākās sajūtas.
Ceru, ka 2012.gadā uz Haanja 100 starta stāsies vismaz 100 latvieši...
Jā, bet tukšie iepakojumi trasē tomēr bija par daudz - nu velli tādi tie igauņi!

Avatar

By averza 02.10.2011 22:05:16

Member++ · 5,039 comments

Ir rezultāti!

Avatar

By Spirc 02.10.2011 22:15:09

Member · 218 comments

Bija ļoti labs pasākums, laiciņš ar lutināja, siltākā un sausākā Haanja no tām kurās esmu piedalijies, bet nevarētu teikt ka bija viegli, šajā gonkā nekad nav viegli wink Gaidiju ka upītē būs jāsamērcē kājas, bet kad līdz tai nokļuvu izrādijās ka upe izžuvusi, tā ka var teikt ka šogad varēja nobraukt sausām kājām smile

Avatar

By Laimigais 02.10.2011 22:21:47

Local.Shop · 3,167 comments
mairis wrote

Ceru, ka 2012.gadā uz Haanja 100 starta stāsies vismaz 100 latvieši...

Cerības jaformulē kā mērķis !


Pievilcīgas cenas velosipēdiem
Zvani, raksti, prasi

26 ... 689 ... 689