Haanja 100 2011

Avatar

By igi 01.10.2011 10:15:40

Member+ · 331 comments

Tīešraide
http://tipikas.tv/otse


— G —

Avatar

By black 01.10.2011 18:11:49

Member+ · 457 comments

Sveicam Rausi ar 3. vietu garajā distancē. Pasākums tiešām smags, lai arī laiciņš visu dienu bija burvīgs.

Avatar

By kviesis 01.10.2011 18:37:05

Member · 166 comments

arī Baltais pats sevi pārspēja, laigan pastāv aizdomas, ka ne bez vietējo gādības smile

Avatar

By Baltais 01.10.2011 21:02:15

Local.Auth · 5,425 comments
kviesis wrote

arī Baltais pats sevi pārspēja, laigan pastāv aizdomas, ka ne bez vietējo gādības smile

Ko vietējie?


Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!

Avatar

By day2 01.10.2011 21:07:40

Member+ · 612 comments

Patika video online ēdināšanas punktā. Varēja sazīmēt daudz Latviešus. Intervijas un viss pārējais - super! Nākamgad noteikti nesēdēšu mājās un iekļaušu savā kalendārā šo gonku.


custom čuguna radiators - ONE. AND ONLY.
https://www.facebook.com/Cainiki/

Avatar

By kviesis 01.10.2011 21:37:12

Member · 166 comments
Baltais wrote
kviesis wrote

arī Baltais pats sevi pārspēja, laigan pastāv aizdomas, ka ne bez vietējo gādības smile

Ko vietējie?

ierādija shortcutu? smile

Avatar

By velomens92 01.10.2011 21:38:32

Member · 476 comments

resuztati jau paradijusies??

Avatar

By aspms* 01.10.2011 21:55:22

Member · 2,079 comments

Tāks Baltais atzīstas- kurā brīdī man pašmauci garām otro reizi, jo es vismaz nemanīju big_smile savādāk toč shortkatu esi paņēmis big_smile


www.bikebay.lv
karbona remonts un krāsojuma atjaunošana;
dakšu & amortizatoru remonts un apkopes.

Avatar

By igi 01.10.2011 21:56:14

Member+ · 331 comments

Rezultāti šeit http://vs.cma.ee/popFile.php?id=1718
Un komandu kopvērtējumā Smiltene 6. vieta http://vs.cma.ee/popFile.php?id=1717
... protams apsveicu Otrās vietas ieguvējus ... malači

Last edited by igi (02.10.2011 22:02:10)


— G —

Avatar

By kviesis 01.10.2011 22:00:23

Member · 166 comments

joki jokiem bet pasakums būtu jāpārsauc par hana100, pietam tā (hana) iestājas vairākas reizes

Avatar

By velomens92 01.10.2011 22:47:39

Member · 476 comments

apsveicu visus ar panakumiem:)

Avatar

By Jenky 02.10.2011 09:44:50

Member · 179 comments

Apsveicu visus kas godam turejas un tika lidz galam, jo gribejas kadas 3 reizes mest pie malas big_smile
Protams respect visiem LV braucejiem kas to trasi nolidoja.
Pasakums izdevies un laiks lutinaja,ja butu lietus + vismaz 1h klat butu!


Labākais treniņš -sacensības.

Avatar

By aspms* 02.10.2011 11:25:28

Member · 2,079 comments
Laimigais wrote

Neibraucu rezultatu tabulā ko nozīmē.
Kat. M
Rank (xxx)

grupa un vieta grupā


www.bikebay.lv
karbona remonts un krāsojuma atjaunošana;
dakšu & amortizatoru remonts un apkopes.

Avatar

By QQ 02.10.2011 11:25:31

Member · 844 comments

Kategorija ir Tava grupa M (vīri) rank - vieta Tavā grupā smile


In Bike We Trust.  4EVER

Jānis

Avatar

By Laimigais 02.10.2011 11:33:02

Local.Shop · 3,167 comments

Ok ! Thnx.

Sveiciens visiem LV braucējiem.

p.s.
Saku paldies Normundam P. par transportu.
Vecīt Tu esi Single Speed monstrs !

Last edited by Laimigais (02.10.2011 12:00:11)


Pievilcīgas cenas velosipēdiem
Zvani, raksti, prasi

26 ... 689 ... 689

Avatar

By xde 02.10.2011 12:23:32

Member · 328 comments

Braucu primo gadu.
Un tā kā septembrī vien biju aizvadījis tikai 2 ne garus treniņus + Baložu gonku, tad brīžiem bija grūti, ļoti grūti.
Bet uz beigām pat uzradās otrā elpa un tad nu pēdējos 10km devu vaļā visu kas ir. Pat kratīšanās pa saknēm vairs netraucēja.
Kopumā Haanja 100 nemaz jau tik traka gonka nav, kā dažs labs cenšas visu laiku forumā ieskaidrot un citus nobiedēt.
Pieveikt var pat tādi mirstīgie kā es, ar vienu ātrumu un pilnajiem dubļu bleķiem, kuros sakrājas milzu kaudzes ar dubļiem, lapām, skujām un arī želejas izmestajām pakām.
Vairāki somi un igauņi mani distancē tā riktīgi sasmīdināja. Es viņiem pēc tūrista laikam izskatījos tur big_smile

P.S   Paldies līdzbraucējiem. Šausmīgi daudz ko jaunu par velosportu uzzināju. smile
P.P.S   Man patika. Ja sanāks, tad būs jābrauc arī nākamgad.

Last edited by xde (02.10.2011 12:47:29)

Avatar

By egils13 02.10.2011 12:29:26

Member+ · 1,204 comments
xde wrote

Braucu primo gadu.
Un tā kā septembrī vien biju aizvadījis tikai 2 ne garus treniņus + Baložu gonku, tad brīžiem bija grūti, ļoti grūti.
Bet uz beigām pat uzradās otrā elpa un tad nu pēdējos 10km devu vaļā visu kas ir. Pat kratīšanās pa saknēm vairs netraucēja.
Kopumā Haanja 100 nemaz jau tik traka gonka nav, kā dažs labs cenšas visu laiku forumā ieskaidrot un citus nobiedēt.
Pieveikt var pat tādi mirstīgie kā es, ar vienu ātrumu un pilnajiem dubļu bleķiem, kuros sakrājas milzu kaudzes ar dubļiem, lapām, skujām un arī želejas izmestajām pakām.
Vairāki somi un igauņi mani distancē tā riktīgi sasmīdināja. Es viņiem pēc tūrista laikam izskatījos tur big_smile

P.S   Paldies līdzbraucējiem. Šausmīgi daudz ko jaunu par velosportu uzzināju. smile

gribētu redzēt, ko Tu teiktu, ja pirms sacensībām nedēļu lītu lietus. biju pagājušajā gadā, trase arī bija salīdzinoši sausa un braucēji ar vairāku Haanju pieredzi teica, ka trase ir kā diena pret nakti salīdzinot ar 2009. gadu. bet šogad trase bija vispār sausa (ja kas, uzvarētājs uzstādīja Haanja100 sacensību rekordu - tik ātri Haanju vēl neviens nav braucis). ja netici, papēti citu gadu rezultātus un izdari secinājumus.

Avatar

By xde 02.10.2011 12:51:58

Member · 328 comments

Galvenais ir nenobīties no citu stāstiem un aizbraukt. Ir tā vērts.
Gan gandarījums par sasniegto finišu, gan arī par piedzīvotajiem mirkļiem distancē.

Avatar

By vitamiins_xc 02.10.2011 13:13:09

Member+ · 2,832 comments

Kopumā Haanja 100 nemaz jau tik traka gonka nav, kā dažs labs cenšas visu laiku forumā ieskaidrot un citus nobiedēt

Un tagad atzīstās, kurš no Murderer-a ir nobraucis..


Anti-SEB™ // Anti-Ļenganais™ // Anti-ALU™ // Anti-Gravel™ // Neguli.Dzer.Brauc.™

Avatar

By Laimigais 02.10.2011 13:26:51

Local.Shop · 3,167 comments

Tas bija, kur Ride-Right un Walk-Left ?

Izvēlējos Walk-Left un sapratu, ka abi varianti ir Murderer wink


Pievilcīgas cenas velosipēdiem
Zvani, raksti, prasi

26 ... 689 ... 689

Avatar

By aspms* 02.10.2011 13:30:58

Member · 2,079 comments
vitamiins_xc wrote

Kopumā Haanja 100 nemaz jau tik traka gonka nav, kā dažs labs cenšas visu laiku forumā ieskaidrot un citus nobiedēt

Un tagad atzīstās, kurš no Murderer-a ir nobraucis..

varbūt vēl pa labo pusi big_smile

Es neriskēju, tikai redzēju kā viens eesti-boys tur noraksītījās big_smile mums ar black te viens mega naglijs igaunis gadījās- nosēdēja mums aizvējā un beigās ~58.km nogriezās pat nepabļaujot mums, ka braucam nepareizi sad, un mēs ar black aizbraucām kādu 1km nepareizā virzienā sad labi ka orgu mašina godam panāca mūs un paskaidroja, kur jābrauc- ta nu dzināmies atpakaļ smile savādak būtu mega aplauziens- šitāds gabals jau nobraukts un attapties pilnīgos neceļos big_smile

vēl labs variants bija pēc gonkas, kad visu sakrāmējām un aizgājām pusdienās, kāds ģēnijs? big_smile bija atstājis mašīnai aizmugurējās durvis atvērtas līdz galam vaļā big_smile turpat mašīnā bija atstāts, gan maks, gan pase, i atslēgas no veloturētājiem. Atpakaļ atnākot, viss joprojām bija savā vietā smile


www.bikebay.lv
karbona remonts un krāsojuma atjaunošana;
dakšu & amortizatoru remonts un apkopes.

Avatar

By Krigers 02.10.2011 14:57:45

Member+ · 465 comments
vitamiins_xc wrote

Un tagad atzīstās, kurš no Murderer-a ir nobraucis..

Baltais!
Pats savām acīm redzēju, nobraucot aiz viņa. Tātad, ja man ar aritmētiku viss ir kārtībā, tad zinu divus, kas nobrauca.
Atzīšos, ka prieks par gaidāmo nobraucienu viegli aizmigloja skatienu, tādēļ "walk left / rife right " zīmi nepamanīju un brīvi improvizēju ar puses izvēli.

Un paldies smilteniešiem (pareizi, ja?) par ķēdes sagādāšanu aizmirstās vietā. Kalpoja lieliski - bez tās brauciens būtu izvērties sazin kāds. Lūdzu sazināties PZ vai 265trīs8trīs58 par norēķināšanās iespējām.

Avatar

By pecis 02.10.2011 15:46:22

Member · 33 comments

Haanjas MTB-velosportistu rudens svētki! Pasākums ,ko var ieteikt ! Trase protams prasa no katra pēc iespējām ,bet ja pa vasaru sevi cienot  pāris ķēdes ir nobrauktas ,jābrauc ,jācīnās un tas jaizbauda. Sajūtu  līmenī atļaušos salīdzināt ar 24H ,ja nerēķina Haanjas exstrim . Visu cieņu igauņiem par organizēšanu ! Lai sumināti mūsējie ,kuri spēja uzbraukt uz pjedestāla ,sevišķi leģendārais Rausis  100 jūdzēs!

Avatar

By klanisss 02.10.2011 16:51:59

Member+ · 212 comments

Negribu mazināt sajūsmu, bet tomēr. Biju pēdējais (nu gandrīz) un konstatēju, ka mēslu trasē bijā ļoti daudz (ļoti daudz). Kaut ko pacēlu, bet nu ...  Par šo diskutēt tālāk nau jēgas, vienkārši klusumā pieminēsim savus pārtikas iepakojumus un vai tie tika cienīgi pavadīti atkritumu urnā.

Avatar

By averza 02.10.2011 17:14:57

Member++ · 5,039 comments

Mēs secinājām, ka drazu izmet tie, kas par īpaši labām vietām necīnās, respektīvi, minūte šurp vai turp neko neizšķirtu. Atliek vien cerēt, ka karma viņiem to nepiedos.

Avatar

By uģisjan 02.10.2011 17:21:20

Member · 109 comments

no savas karmas neaizmuksi!

Avatar

By Papuass 02.10.2011 17:29:03

Member+ · 2,978 comments

Sezonas sākumā nebūtu iedomājies, ka aizbraukšu uz turieni, bet tā kā visu sezonu sanāca ievērot treniņu režīmu, ņēmu un pieteicos, pierunāju arī biedru, kurš velosipēdu sportam pievērsās tikai šopavasar. Un nekas, nobraucām - es septiņās, viņš astoņās stundās. Protams, ka pusdistancē spēka nebija, bet nu vismaz varēju padomāt par veidiem, kā sevi motivēt: kā spēšu valkāt to kreklu, ko pirms starta saņēmu, tad vēl piemetās pakaļējai rumbai kaut kāds trakšķis, kurš pārgāja, brīdī, kad minos, tāpēc nācās to darīt smile
Vēl izdoāju, ka jāsacer ōda mazajam zobratam - tik daudz neklad to nebiju lietojis, bet nebija kur pierakstīt.

Jāpiebilst, ka apkārtējā atmosfēra lieliska, lai arī gandrīz nevienu no mūsējiem nepazinu.
Būs bildes, gan jau kāds sevi arī tur atradīs. Bildēti tika visi, kuriem līdzīgas krāsas formas ar mani un manu čomu smile