Avatar

By A Vanags 23.02.2014 10:11:54

Local.Auth · 2,110 comments
Jurons wrote

Kas tad tieši ir jāmācās-vannu vest vai astotniekus taisīt? smile

Doma bij tāda, ka jāmācās braukt nesadauzot ratus. smile

Bet par vannas vešanu - nu tas nav īsti riktīgi..


Šmerlis

Avatar

By pičss 23.02.2014 10:57:02

Member · 200 comments
A Vanags wrote
Jurons wrote

Kas tad tieši ir jāmācās-vannu vest vai astotniekus taisīt? smile

Doma bij tāda, ka jāmācās braukt nesadauzot ratus. smile

Bet par vannas vešanu - nu tas nav īsti riktīgi..


Nez kā ir,tā vanna nav gadījumā čugunniece,tad gan rati beigti.

Avatar

By Sram 23.02.2014 15:15:24

Member · 1,188 comments

Gan jau, ka vanna ir no stiklskiedras ! Savadak taas gumija svinu nenotureetu big_smile

Avatar

By wrongway 23.02.2014 20:03:10

Member+ · 1,697 comments
pičss wrote

Tieši tādu klaunu dēļ,par riteņbraucējiem labas atsauksmes no šoferu puses.

Pats Tu esi klauns wink


Jā! Tava pakaļa, sēžot automašīnā, patiešām izskatās resna!

Avatar

By delfers 23.02.2014 23:53:27

Member · 184 comments

Skatos, ka ka vannas vedējs pa manu rajonu ripinajies smile un uz jakas dzelz... rakstīts. Uzreiz atausa atmiņā kāds video, kur velokurjieri velk vagonus smile
Spēks ir spieķos:
http://www.youtube.com/watch?v=qJ39Kinw … 2iNXdaudPg

Avatar

By pičss 24.02.2014 10:23:50

Member · 200 comments
wrongway wrote
pičss wrote

Tieši tādu klaunu dēļ,par riteņbraucējiem labas atsauksmes no šoferu puses.

Pats Tu esi klauns wink

Ne tev spriest par manu pakaļu,un es esu tiešām profesionāls šoferis,un tas nenozīme ka es nemāku braukt velo.

Avatar

By Brakkis 24.02.2014 11:46:22

Member+ · 958 comments
pičss wrote
wrongway wrote
pičss wrote

Tieši tādu klaunu dēļ,par riteņbraucējiem labas atsauksmes no šoferu puses.

Pats Tu esi klauns wink

Ne tev spriest par manu pakaļu,un es esu tiešām profesionāls šoferis,un tas nenozīme ka es nemāku braukt velo.

Nu es ar nesapratu, kāpēc cilvēku, kam varbūt nav auto, jānosauc par klaunu... Neesmu profesionāls šoferis, laikam. sad

Tad jau šis ar: smile
Cargo-Bike_Urban-Arrow-dad-and-kids.jpg

Un kas par sakritību:
"Real Dutch Bikes on 269 Baltic Street Brooklyn NY"
http://rollingorangebikes.com/urban-arrow-cargo-bike/

Last edited by Brakkis (24.02.2014 11:50:00)


"Sēlijas pērle 2017" 19.08.2017
Livelo-team.lv
MCBG.lv

Avatar

By artursp 24.02.2014 14:07:35

Member · 392 comments
Brakkis wrote

Nu es ar nesapratu, kāpēc cilvēku, kam varbūt nav auto, jānosauc par klaunu... Neesmu profesionāls šoferis, laikam. sad

Arī neesmu pro šoferis, bet nu šādi man-viss-po*** riteņbraucēji ļoti riebjas. Blakus iet veloceliņš, bet nē, viņam obligāti jābrauc pa brauktuvi, traucējot citiem... Vienkārši pietiek ar VIENU šādu idiotu, lai autovadītāji būtu naidīgāk noskaņoti pret VISIEM riteņbraucējiem!

Avatar

By vitamiins_xc 24.02.2014 14:15:05

Member+ · 2,832 comments

a tu pabrauc ar šosejnieku pa mūsu velocliņu, kur 90% ir taisnas apmales un 99% trafiks ir tantiņas


Anti-SEB™ // Anti-Ļenganais™ // Anti-ALU™ // Anti-Gravel™ // Neguli.Dzer.Brauc.™

Avatar

By KKTK 24.02.2014 15:13:25

Member+ · 2,298 comments
vitamiins_xc wrote

a tu pabrauc ar šosejnieku pa mūsu velocliņu, kur 90% ir taisnas apmales un 99% trafiks ir tantiņas

Meli.

Avatar

By Brakkis 24.02.2014 15:40:33

Member+ · 958 comments
artursp wrote
Brakkis wrote

Nu es ar nesapratu, kāpēc cilvēku, kam varbūt nav auto, jānosauc par klaunu... Neesmu profesionāls šoferis, laikam. sad

Arī neesmu pro šoferis, bet nu šādi man-viss-po*** riteņbraucēji ļoti riebjas. Blakus iet veloceliņš, bet nē, viņam obligāti jābrauc pa brauktuvi, traucējot citiem... Vienkārši pietiek ar VIENU šādu idiotu, lai autovadītāji būtu naidīgāk noskaņoti pret VISIEM riteņbraucējiem!

Viņam virsgabarīta krava... Nezinu par konkrēto Rīgas celiņu, bet Jēkabpilī pa ietvi vai "veloceliņiem" ar tādu kravu neizbraukt. Te jau tukšā knapi var izbraukt... smile
Tā kā pats ar braucu pa ielām, lai gan braucu arī ar mašīnu, tad uzskatu, ka cilvēkam, kam traucē cits cilvēks, ir pārāk sakāpis... Kāda pa lielam starpība, kurā posmā ir vai nav blakus veloceliņš, ja tie tāpat ir mazākajā daļā ielu!
Un te pretrunīga bilde. Kam jānotiek, ja neievēro velosipēdistu tiesības! big_smile
lietuva.jpg
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/54774/v … desu-video

Last edited by Brakkis (25.02.2014 09:37:52)


"Sēlijas pērle 2017" 19.08.2017
Livelo-team.lv
MCBG.lv

Avatar

By despecs 24.02.2014 16:11:52

Member · 1,745 comments

kādreiz kad kāds traucēja, tad vienkārši likvidēja, tagad ar nazi baksta burtus klaviatūrai.

un te viena bildīte par tēmu.
6a0120a7ed5f9d970b01a5116ef355970c-800wi


Sajūti zemes vibrācijas. /cietā dakša/

Avatar

By aldisk 24.02.2014 17:34:23

Member · 96 comments

Picu griežamais fixītis

FluxBB bbcode tests

Avatar

By KasparsZ 24.02.2014 18:32:16

Member · 473 comments
artursp wrote
Brakkis wrote

Nu es ar nesapratu, kāpēc cilvēku, kam varbūt nav auto, jānosauc par klaunu... Neesmu profesionāls šoferis, laikam. sad

Arī neesmu pro šoferis, bet nu šādi man-viss-po*** riteņbraucēji ļoti riebjas. Blakus iet veloceliņš, bet nē, viņam obligāti jābrauc pa brauktuvi, traucējot citiem... Vienkārši pietiek ar VIENU šādu idiotu, lai autovadītāji būtu naidīgāk noskaņoti pret VISIEM riteņbraucējiem!


A tu no sākuma pa to veloceļu pabrauc. Jābūt saprotošam vienam pret otru. Specializētās mašīnas un trolejbusus kautkā tu apdzen ieturot intervālus, un nepīpinot(nelegāli) uz viņiem... Žēl, ka policija nesoda autovadītājus par nevajadzīgu taures izmantošanu. Policija vispār, šķiet, soda tikai par galvenajiem pārkāpumiem un "speciālajiem" kampaņveida pārkāpumiem, piemēram, rudenī - atstarotāji...


chủ nghĩa phát xít

Avatar

By wrongway 24.02.2014 18:51:52

Member+ · 1,697 comments
artursp wrote
Brakkis wrote

Nu es ar nesapratu, kāpēc cilvēku, kam varbūt nav auto, jānosauc par klaunu... Neesmu profesionāls šoferis, laikam. sad

Arī neesmu pro šoferis, bet nu šādi man-viss-po*** riteņbraucēji ļoti riebjas. Blakus iet veloceliņš, bet nē, viņam obligāti jābrauc pa brauktuvi, traucējot citiem... Vienkārši pietiek ar VIENU šādu idiotu, lai autovadītāji būtu naidīgāk noskaņoti pret VISIEM riteņbraucējiem!

1. Tie, kuri viena indivīda dēļ ir naidīgi noskaņoti pret visiem līdzīgiem indivīdiem, un sauc visus "grupā" ietilpstošos par lohiem, paši ir lohi. Tādi saka, ka visi krievi ir komuņugas, vai, ka visi latvieši ir nacisti. Šādu cilveku viedoklis nav vērā ņemams, jo balstās uz pieņēmumiem un emocijām.
2. Atkāpjoties no emocijam varam konstatēt, ka ritenbraucējs ar vannu brauc pa vienu no 6 autotransportam, šajā ielas posmā, paredzētajām joslām. Joslas platums tur ir vismaz 3m, ja ne visi 3.5m (kas atbilstu standartam), tātad aizņem nieka 2m (standarta vannas garums) no vismaz 9m attiecīgā viziena joslu. Lai būtu objektīvi (ierēķinot nepieciešamo brīvtelpu)- vienu no 3 joslām.
Braucot pa veloceļu, kurš ir 3m plats, un ierēķinot nepieciešamo brīvtelpu, viņš būtība aizšķērsotu visu veloceļu.

Tātad viņš ir izvēlējies rīkoties tā, lai vismazāk traucētu pārejiem satiksmes dalībniekiem. Neznu kādēļ, bet, kad pa šo malējo joslu brauc autobusi un skrējēji dedzīgi maina joslas problēmu nav, bet kā vienu reizi dienā jaabrauc platāks riteņbraucējs, tā visa pasaule ir pret nabaga autovadītajiem sazvērējusies, un viņiem nākas veikt VĒL VIENU pārkārtošanos uz blakus joslu, un atpakaļ.

wink


Jā! Tava pakaļa, sēžot automašīnā, patiešām izskatās resna!

Avatar

By buzic 65 25.02.2014 13:55:54

Member · 1,159 comments

es arī nevaru saprast, kas labāk - viens klauns  ar vannu sabiedriskā transporta joslā vai eventuāls dārznieks, kurš uz stūres ved izkapti pa gājēju ietvi?

Avatar

By Papuass 25.02.2014 14:23:12

Member+ · 2,978 comments
http://likumi.lv/doc.php?id=90585 wrote

230. Velosipēdu vai mopēdu vadītājiem aizliegts:
230.3. pārvadāt kravu, kas traucē vadīšanu vai apdraud citus ceļu satiksmes dalībniekus;

Avatar

By waldis 25.02.2014 14:42:02

Member · 208 comments
artursp wrote
Brakkis wrote

Nu es ar nesapratu, kāpēc cilvēku, kam varbūt nav auto, jānosauc par klaunu... Neesmu profesionāls šoferis, laikam. sad

Arī neesmu pro šoferis, bet nu šādi man-viss-po*** riteņbraucēji ļoti riebjas. Blakus iet veloceliņš, bet nē, viņam obligāti jābrauc pa brauktuvi, traucējot citiem... Vienkārši pietiek ar VIENU šādu idiotu, lai autovadītāji būtu naidīgāk noskaņoti pret VISIEM riteņbraucējiem!

Gribētu redzēt, kā ar šo kravu pa mūsu veloceliņiem izbrauktu smile

Avatar

By buzic 65 25.02.2014 15:30:58

Member · 1,159 comments
Papuass wrote
http://likumi.lv/doc.php?id=90585 wrote

230. Velosipēdu vai mopēdu vadītājiem aizliegts:
230.3. pārvadāt kravu, kas traucē vadīšanu vai apdraud citus ceļu satiksmes dalībniekus;

Tu neesi bijis diskusijās un dzirdējis V.Silenieka un vēl dažu "velodievu" verdiktu - Velosipēdists ir tik veikls, visu redzošs, visu dzirdošs un visādi citādi advencēts, ka CSN uz viņu nav attiecināmi un tos var neievērot.

Avatar

By Castle 25.02.2014 22:01:52

Member · 292 comments
Avatar

By AinarsL 25.02.2014 22:17:50

Member · 163 comments

par vannas vedeeju runaajot... Tur Brivibas ielaa iet sab trans josla, un kaa zinaams pa to ir atļauts braukt ar velo... vietaa kur vinsh nogriezhas, shi josla izbeidzas smile

bet par pashu velocelinju gar Brivibeni runajot... tas ir ļoti labs. nekadas asas kantis in barjeras nekur netraucee mierigi ar saviem 25-30 km/h tur braukt. it ipashi tuvak Juglai braucot. jauzmanas tik no menesserdzigiem gaajeejiem un auto kas brauc aaraa no seetaam

Last edited by AinarsL (25.02.2014 22:20:04)


Corratec Revolution Carbon <10kg
"Nazis (asmens) reising"

Avatar

By bonys 25.02.2014 23:54:46

Member+ · 721 comments

Vispār jau, nav atļauts braukt pa sabiedriskā transporta joslām...


mtbgarkalne.lv

Avatar

By averza 26.02.2014 10:48:30

Member++ · 5,039 comments

Jo sevišķi, ja blakus atrodas celoveliņš smile

CentralLoopWashington.jpg

Last edited by averza (26.02.2014 10:51:18)

Avatar

By cenubit 26.02.2014 10:52:29

Member · 613 comments
AinarsL wrote

par vannas vedeeju runaajot... Tur Brivibas ielaa iet sab trans josla, un kaa zinaams pa to ir atļauts braukt ar velo... vietaa kur vinsh nogriezhas, shi josla izbeidzas smile

bet par pashu velocelinju gar Brivibeni runajot... tas ir ļoti labs. nekadas asas kantis in barjeras nekur netraucee mierigi ar saviem 25-30 km/h tur braukt. it ipashi tuvak Juglai braucot. jauzmanas tik no menesserdzigiem gaajeejiem un auto kas brauc aaraa no seetaam

Lai tur brauktu ar 30 km/h jābūt stipri atsaldētam. Jo katra pietura rada reālus draudus saskrieties ar pasistajiem gājējiem, kuri spējīgi izmest jebkuru manevru.
Tādēļ vienmēr braucu tik pa Brīvības ielu, kas pieņemot ka braucu ar 30 km/h ir tikai nedaudz lēnāk par autotransportu darba dienā. Un reālu draudu ir stipri mazāk, salīdzinot ar veloceliņu.


Vēlos lai šie biedri nekad nekomentē:
kurjers;

Avatar

By KasparsZ 26.02.2014 14:51:51

Member · 473 comments
bonys wrote

Vispār jau, nav atļauts braukt pa sabiedriskā transporta joslām...


To likumu tuvākajā laikā labos uz loģisku likumu...


chủ nghĩa phát xít

Avatar

By buzic 65 26.02.2014 16:11:46

Member · 1,159 comments

stāsts jau nav par to: drīkst vai nedrīkst braukt pa sab.transporta joslu. likumīgi tas nav, bet, pārvietojoties pa to ar velo, ar sab.transporta vadītājiem konfliktu man nav bijis (un es zinu, kāpēc).
stāsts ir par klaunu, kurš pa šo joslu tirinās ar vannu pie pakaļas. esmu pilnīgi pārliecināts, ka viņa aizstāvji šeit komentāros dziedātu pavisam citu dziesmu, ja šis klauns trāpītos ar viņiem, viņu sievietēm vai viņu bērniem uz viena veloceliņa! tad gan tas nebūtu labi, vai ne!?

Avatar

By waldis 26.02.2014 16:18:44

Member · 208 comments
buzic 65 wrote

stāsts jau nav par to: drīkst vai nedrīkst braukt pa sab.transporta joslu. likumīgi tas nav, bet, pārvietojoties pa to ar velo, ar sab.transporta vadītājiem konfliktu man nav bijis (un es zinu, kāpēc).
stāsts ir par klaunu, kurš pa šo joslu tirinās ar vannu pie pakaļas. esmu pilnīgi pārliecināts, ka viņa aizstāvji šeit komentāros dziedātu pavisam citu dziesmu, ja šis klauns trāpītos ar viņiem, viņu sievietēm vai viņu bērniem uz viena veloceliņa! tad gan tas nebūtu labi, vai ne!?

Nu bet tāpēc viņš arī nebrauc pa veloceliņu ..