Velo seriāls_Tautas velobrauciens "Apkār Piebalgas ezeriem"_2.posms

Avatar

By Suluspiede 01.05.2011 20:52:11

Member · 30 comments

Apsveicu visus ar Darba svētkiem un ĻĻĻOOOTTTTIII jauki uzveidotu brīvdieniņu! Man, godīgi, bija liels prieks šodien nomīt visu trasi, neskatoties uz TREPI, trepi un trepīti uz ceļa, putekļu garšas pilnu muti, sāpošu līdz bezsamaņai muguru finišā. To visu atsver pasākuma omulība, savstarpējā laipnība un izpalīdzība, kā arī- BRĪNUMGARDĀ putra ar zapti finišā...


Esi dumja vai izliecies?- Neizliecos...

Avatar

By Paija 01.05.2011 21:15:13

Member++ · 540 comments

Paldies tam atsaucīgajam garā maratona braucējam, kurš palīdzēja man nepalikt vienai mežā un salaboja pārrautu ķēdi. Diemžēl neatceros ne numuru, ne arī vārdu pajautāju, bet esmu pateicīga ļoti.


XC.LV member since 2005

Avatar

By aicis 01.05.2011 21:35:01

Local.Auth · 165 comments

Jautājums Orgiem: Kas rezultātos ir finiša laiks un kas ir 1.aplis? Pēc mana sanāk,ka 1.apļa laiks ir pareizais finišā.
Paldies, labojumi ir veikti un vairs rezultāti 1.aplis un Finišs neatšķiras. Viss skaidrs un saprotams:)

Last edited by aicis (02.05.2011 14:30:08)


Radām vidi attīstībai, www.saliedet.lv

Avatar

By jdreiskins 01.05.2011 22:18:07

Local.Auth · 220 comments
Avatar

By jdreiskins 02.05.2011 13:18:56

Local.Auth · 220 comments

Vispār pastāv dažādi varianti, ko un kā attēlot apļu laikos, bet šoreiz kolonnā "1. APlis" ir redzams dalībnieka rezultāts pilnās sekudēs, bet kolonnā "Finišs" Šis pats rezultāts, tikai parādīts precīzāk, kāds tas izskatās smalkāk ar sekundes simtdaļām, jo vairāki dalībnieki finišēja ļoti blīvi un attiecīgi rezultāts jāredz smalkāk.


aicis wrote

Jautājums Orgiem: Kas rezultātos ir finiša laiks un kas ir 1.aplis? Pēc mana sanāk,ka 1.apļa laiks ir pareizais finišā.

Avatar

By eBiker 02.05.2011 13:23:32

Member · 934 comments

Šodien tie rezultāti ir palaboti, vakar tie laiki atšķīrās pat par 10 minūtēm, galīgi negāja kopā ar "ļoti blīvi" smile


Radisson Blu Cycling Team

Avatar

By Suluspiede 02.05.2011 21:26:55

Member · 30 comments

Man arī vakardien rezultāts atšķīrās par vairāk kā 8minūtēm- bēdīgi, ka organizatori mēģina atrunāties ar "ļoti blīvi", nevis saka kā ir- sākumā bija ķibele ar datoriem. Nesmuki- cik gonka laba, tik tagad tāda darvas karotes sajūta tai medus mucā rodas...


Esi dumja vai izliecies?- Neizliecos...

Avatar

By Paija 02.05.2011 21:34:13

Member++ · 540 comments

Nu gan maz te dažam vajag, lai dabūtu darvas karoti. It kā paši nevarētu saprast, ka orgiem var būt maza tehniska ķibelīte - nu pagaidījāt dieniņu uzzinājāt vai nobraucāt 2 stundās un 3 minūtēs vai 2 stundās un 6 minūtēs, nu gan problēmu atraduši.


XC.LV member since 2005

Avatar

By Suluspiede 02.05.2011 22:31:21

Member · 30 comments

Tad jau orgi tā arī var pateikt, ka ir ķibele, nevis stāstīt kaut ko par "kolonnā "Finišs" Šis pats rezultāts, tikai parādīts precīzāk"... (8-10 minūšu precizitāte?) Un nebūs medus mucā darvas, un nebūs dažiem jāprovē darvas pikuci smeļot, vēl vairāk to izmālēt...


Esi dumja vai izliecies?- Neizliecos...

Avatar

By jdreiskins 03.05.2011 10:20:30

Local.Auth · 220 comments

Ir pieejams video no tautas velobrauciena "Apkārt Piebalgas ezeriem"
http://www.velomaratoni.lv/index.php?id … 4f9dbc4d0f

Avatar

By jdreiskins 03.05.2011 10:38:23

Local.Auth · 220 comments

Pieminot rezultātu blīvumu tika paskaidrots tas, kāpēc vienā kolonnā rezultāts ir norādīts pilnās sekundēs, bet otrā tas pats atšifrēts jau smalkāk ar simtdaļām. Dalībnieku laiki kurus norādīja sacensību vietā un kurus saņēmāt ar sms bija pareizi, tikai, diemžēl, importējot tos mājas lapas rezultātu attēlošanas sistēmā, tīri tehnisku iemeslu dēl radās nobīde, kura šobrīd jau ir izlabota. Ja kādam vēl arvien liekas, ka viņa rezultāts ir ar vairāku minūšu nobīdi, tad rakstiet precīzi kuram un tas tiks izskatīts.

Suluspiede wrote

Tad jau orgi tā arī var pateikt, ka ir ķibele, nevis stāstīt kaut ko par "kolonnā "Finišs" Šis pats rezultāts, tikai parādīts precīzāk"... (8-10 minūšu precizitāte?) Un nebūs medus mucā darvas, un nebūs dažiem jāprovē darvas pikuci smeļot, vēl vairāk to izmālēt...

Avatar

By Suluspiede 03.05.2011 11:30:13

Member · 30 comments

"tikai, diemžēl, importējot tos mājas lapas rezultātu attēlošanas sistēmā, tīri tehnisku iemeslu dēl radās nobīde"-nu re- nebūtu jābarās, ja šito  tekstiņu jau pirmajā reizītē pateiktu smile Bet vispār- PALDIESIŅŠ vēlreizīt par gonku, un arī video labs !!! PĀĀĀLDIESSS!


Esi dumja vai izliecies?- Neizliecos...

Avatar

By Pastnieks 03.05.2011 23:34:41

Member · 241 comments

Ir parādijušies foto no sportlat.lv   

http://www.velomaratoni.lv/?id=race&rid … 77fa640262


Es labprāt gribētu zaudētu svaru, bet diemžēl man nepatīk zaudēt..

Avatar

By SPORTLAT 26.05.2011 13:45:00

Local.Auth · 251 comments

Ir publicēts tautas veloseriāla kopvērtējums
http://www.velomaratoni.lv/?id=results