Sākusies reģistrācija riteņbraukšanas un skriešanas seriālam “Filter Velokauss”

18.04.2018 13:07 / Sacensības
Autors: LRA_asociacija

Mājaslapā aerobike.lv sākusies dalībnieku reģistrācija iecienītajam “Filter Velokauss” sacensību seriālam, kas šajā gadā piedāvās šosejas riteņbraukšanas, MTB riteņbraukšanas un skriešanas individuālās sacensības. Pirmais posms 10. maijā gaidāms Jūrmalā.

Jaunā aktīvā riteņbraukšanas un skriešanas sacensību sezona Latvijā vairs nav aiz kalniem. Sezonas garumā kopumā piecos posmos riteņbraukšanas un skriešanas cienītājus sevi izaicināt aicina “Filter Velokauss” sacensību seriāls.
“Filter Velokauss” organizatori šajā gadā šosejas riteņbraucējus aicinās piedalīties individuālajos un pāru braucienos pa kvalitatīviem mazas intensitātes ceļiem. Otro gadu pēc kārtas notiks MTB individuālā brauciena sacensības, kas Latvijas mērogā tādā formātā ir vienīgās un piedāvā riteņbraucējiem sacensties ar sevi un konkurentiem pa takām, smilšu un dubļu posmiem.

Kā šosejas, tā arī MTB sacensības iekļautas Latvijas Riteņbraukšanas federācijas amatieru rangā. Šosejas riteņbraukšanas pirmie četri posmi būs kā trešās kategorijas sacensības, kamēr finālposms Ainažos izpelnījis augsto pirmo kategoriju. MTB riteņbraukšanā visiem četriem posmiem piešķirta trešā kategorija.

Pirmo reizi “Filter Velokausā” iekļautas skriešanas individuālās sacensības. Katrā no kopumā pieciem posmiem ikviens aktīvās atpūtas cienītājs tiek aicināts piedalīties piecu kilometru garajā distancē pa asfalta segumu. Sacensību formāts ļaus apvienot dalību gan riteņbraukšanas, gan arī skriešanas sacensībās.

Šosejas un MTB riteņbraukšanas sacensībās ātrākie kopvērtējumā tiks noteikti kopumā 24 vecuma grupās vīriešiem un sievietēm. Papildus tam, šosejas riteņbraukšanas sacensībās iekļauts arī komandu vērtējums. No otrā posma kopvērtējuma līderi startēs labākā jaunā sportista, labākās sportistes un labākā sportista kombinezonos.

Mājaslapā aerobike.lv ir sākusies reģistrācija visai sacensību sezonai, kā arī konkrētiem posmiem. Līdz 31. martam reģistrācija visai sezonai šosejas un skriešanas sacensībām (5 posmi) maksā 48 EUR, bet MTB sacensībām (4 posmi) 36 EUR.
Atslēgvārdi:

Komentāru nav.

Jābūt autorizētam, lai rakstītu komentārus


XC.lv atbalsta Jaunākais veloveikalos
↑ MTB un šosejas riteņbraukšanas blogs

XC.lv

xc.lv ir neatkarīgs, nekomerciāls un uz informāciju orientēts vortāls.

mūsu mērķis ir nodrošināt efektīvu un strukturētu informācijas apmaiņu riteņbraucēju un slēpotāju vidū.

Kontaktinformācija

XC.lv Biedrība
e-mail: info@xc.lv
→  http://www.xc.lv
→  http://www.mountainbike.lv

Autortiesības

visa xc.lv atrodamā informācija un materiāli ir publicēti aiz dalībnieku brīvas gribas un bez autora atļaujas tos pārveidot, reproducēt vai pārpublicēt ir aizliegts.

Copyright © 2004-2020 xc.lvRiteņbraukšana vienmēr ir piedzīvojums.