Par pirmās “Filter Velokauss” MTB sezonas uzvarētājiem – Sorokins un Šmite

01.08.2017 13:03 / Sacensības
Autors: LRA_asociacija

Garkalnē aizvadīts populārā šosejas un MTB sacensību seriāla “Filter Velokauss” sezonas ceturtais posms. Šosejas riteņbraukšanā pāru braucienā, triumfējot, favorīta statusu apliecināja kopvērtējuma līderis Mikus Veismanis un trešā posma uzvarētājs Vitālijs Korņilovs. MTB riteņbraukšanā gan posmā, gan sezonas kopvērtējumā uzvarēja Dmitrijs Sorokins un Ingrīda Šmite.

Šajā sezonā “Filter Velokauss” sacensību sezonā iekļauti pieci šosejas un četri MTB posmi, dodot iespēju izmēģināt savas spējās kā šosejas, tā arī kalnu riteņbraukšanas cienītājiem. Aizvadītās nedēļas beigās Garkalnē norisinājās sacensību ceturtais posms. Šosejas riteņbraucēji mērojās spēkiem 20 kilometru pāru braucienā, bet MTB cienītājus sagaidīja nepilnus 10 kilometru garais individuālais brauciens, kura distances lielākā daļa veda pa meža takām.

Pāru brauciens šosejas riteņbraukšanā varēja ieviest korekcijas kopvērtējumā, jo “Virsotne – Marmot” komandas sportista Mikusa Veismaņa pārsvars pār tuvāko sekotāju Jāni Vecvanagu bija atspēlējams vienā posmā. Veismanis izvēlējās startēt vienā pārī ar vēl vienu favorītu cīņā par uzvaru kopvērtējumā Vitāliju Korņilovu, kamēr Vecvanags brauca vienā pārī ar Ervīnu Smoļinu. Tieši šis duets arī uzvarēja sezonas pirmajā pāru braucienā.

Aizraujošā neklātienēs cīņā uzvaru izcīnīt izdevās Veismanim un Korņilovam. Abi trasē pavadīja 26 minūtes un 9 sekundes. Tuvākie sekotāji, Vecvanags un Smoļins, atpalika par piecām sekundēm. Trešo labāko laiku sasniedza “Evelo team” sportisti, Sandis Āķis un Ivo Viļumovs, uzvarētājiem piekāpjoties par 18 sekundēm. Labāko sešiniekā iekļuva Ģirts Vēvers un Māris Kalveršs, Kalvis Eisaks un Niklāvs Boļšis, kā arī Andris Balodis un Aigars Zvingulis.

Dāmām Garkalnes posmā ātrākā bija Viktorija Sipoviča, kura startēja vienā pārī ar Kristoferu Bindemani. Abi sasniedza laiku – 29 minūtes un 15 sekundes. Otro pozīciju ieguva Anastasija Krūmiņa, kuras pārinieks bija Arturs Sisoļatins (+00:01:28). Labāko trijnieku noslēdza Aiga Strazdiņa, kura startēja pāri ar Mārtiņu Eglīti. Junioriem ātrākie šajā posmā bija – labākais jaunais braucējs Kristaps Siltumēns un Kristofers Lembergs.

Sezonas noslēdzošo posmu aizvadīja MTB braucēji. Vīru absolūtajā vērtējumā uzvaru arī šajā posmā svinēja “Rietumu banka – Rīga” sportists Dmitrijs Sorokins, kļūstot par kopvērtējuma uzvarētāju. Otrais Garkalnē palika “Filter Hawaii Express” komandas sportists Atis Paksis, kurš no Dmitrija atpalika par 48 sekundēm. Trešo vietu izcīnīja Aivars Skridulis (+00:00:53). Dāmām absolūtajā vērtējumā sezonas noslēdzošajā posmā triumfēja “Sporlife.lv” pārstāve Ingrīda Šmite, kuras laiks trasē - 15 minūtes un 26 sekundes. Otrā vieta Madarai Fūrmanei (“Bikram yoga”), bet labāko trijnieku noslēdza Alise Gaiķe (“Filter Hawaii Express”).

Sezonas absolūtajā kopvērtējumā vīriem uzvarēja Dmitrijs Sorokins, otrais bija Atis Paksis, bet trešais Sandijs Kļaviņš. Dāmām triumfs Ingrīdai Šmitei, otrā Madara Fūrmane, trešā Alise Gaiķe.

“Filter Velokauss” sacensību sezona noslēgsies 27. augustā, kad Ainažos notiks lielais finālposms šosejas riteņbraukšan
Atslēgvārdi:

Komentāru nav.

Jābūt autorizētam, lai rakstītu komentārus


XC.lv atbalsta Jaunākais veloveikalos
↑ MTB un šosejas riteņbraukšanas blogs

XC.lv

xc.lv ir neatkarīgs, nekomerciāls un uz informāciju orientēts vortāls.

mūsu mērķis ir nodrošināt efektīvu un strukturētu informācijas apmaiņu riteņbraucēju un slēpotāju vidū.

Kontaktinformācija

XC.lv Biedrība
e-mail: info@xc.lv
→  http://www.xc.lv
→  http://www.mountainbike.lv

Autortiesības

visa xc.lv atrodamā informācija un materiāli ir publicēti aiz dalībnieku brīvas gribas un bez autora atļaujas tos pārveidot, reproducēt vai pārpublicēt ir aizliegts.

Copyright © 2004-2020 xc.lvRiteņbraukšana vienmēr ir piedzīvojums.