“Filter Velokauss” otrajā posmā triumfē Vecvanaga un Smoļina tandēms; otrā uzvara Sorokinam

29.05.2017 19:57 / Sacensības
Autors: LRA_asociacija

Ceturtdien Garkalnē norisinājās šosejas un MTB riteņbraukšanas sacensību seriāla “Filter Velokauss” sezonas otrais posms. Pāru braucienos šosejas riteņbraukšanā uzvaru absolūtajā vērtējumā izcīnīja Ervīns Smoļins un Jānis Vecvanags, bet MTB individuālajā braucienā otrais panākums tik pat posmos “Rietumu banka – Rīga” komandas sportistam Dmitrijam Sorokinam.

“Filter Velokauss” šobrīd ir vienīgās riteņbraukšanas sacensības Latvijā, kurās dažāda vecuma un meistarību grupu pārstāvjiem ir iespēja sacensties pāru braucienā. Garkalnes posmā piedalījās kopumā 210 dalībnieki no Latvijas un Igaunijas. Posma dalībnieku skaitu kuplāku padarīja arī Latvijas jaunatnes riteņbraukšanas sacensību seriāla “Cerību kauss” pārstāvji.

“Filter Velokauss” otrā posma pāru brauciena sacensībās šosejas riteņbraukšanā dalībnieki mērojās spēkiem 20 kilometru garajā distancē. Dienas ātrāko laiku, startējot kā pēdējie no visiem dalībniekiem, sasniedza “NN Sporta kluba” sportista Ervīna Smoļina un “Hawaii Express Filter” vienības pārstāvja Jāņa Vecvanaga veidotais pāris. Abi vīri trasē pavadīja 26 minūtes un 19 sekundes (vidējais ātrums 45,6 kilometri stundā). Uzvarētājiem zaudējot 27 sekundes, otro labāko laiku sasniedza “Virsotne/ MARMOT” duets – kopvērtējuma līderis Mikus Veismanis un Andris Balodis. Labāko trijnieku noslēdza “Evelo team” vienības sportisti – Māris Kalveršs un Ģirts Vēvers. Šo duetu no uzvaras šķīra 37 sekundes.

No dāmām visātrāko laiku sasniedza Viktorija Sipoviča, kura brauca vienā pārī ar Kristoferu Bindemani un sasniedza rezultātu – 29 minūtes un 57 sekundes. Otro ātrāko laiku uzrādīja Jeļena Aleksandrova no “Veloclub”, bet trešo rezultātu guva Nadīna Kučere no (“Smiltenes BJSS/ Velolifestyle”). Junioru konkurencē uzvarēja Alekss Jānis Logins (“Doltcini Latvia Cycling team”) un Kristaps Siltumēns (“RRS/ Purvciems”), apsteidzot “Dobeles dzirnavnieks/ Focus bike team” braucējus – Kristapu Pelčeru un Arvi Rendoru.

MTB individuālā brauciena distancē, kuras garums bija deviņi kilometri, otro uzvaru “Filter Velokauss” sezonā svinēja Dmitrijs Sorokins no “Rietumu banka – Rīga” komandas. Pieredzējušais sportists finišēja pēc 13 minūtēm un 12 sekundēm. Otro vietu ieguva “Filter MTB” pārstāvis Atis Paksis, kuru no Sorokina šķīra 59 sekundes. Labāko trijnieku noslēdza Sandijs Kļaviņš (“Bikram joga”). Viņu no uzvaras šķīra 1 minūte un 4 sekundes.

“Filter Velokauss” seriāla trešais posms 8. jūnijā notiks Jūrmalā, kad sagaidāmas individuālā brauciena sacensības šosejas un MTB veidos.
Atslēgvārdi:

Komentāru nav.

Jābūt autorizētam, lai rakstītu komentārus


XC.lv atbalsta Jaunākais veloveikalos
↑ MTB un šosejas riteņbraukšanas blogs

XC.lv

xc.lv ir neatkarīgs, nekomerciāls un uz informāciju orientēts vortāls.

mūsu mērķis ir nodrošināt efektīvu un strukturētu informācijas apmaiņu riteņbraucēju un slēpotāju vidū.

Kontaktinformācija

XC.lv Biedrība
e-mail: info@xc.lv
→  http://www.xc.lv
→  http://www.mountainbike.lv

Autortiesības

visa xc.lv atrodamā informācija un materiāli ir publicēti aiz dalībnieku brīvas gribas un bez autora atļaujas tos pārveidot, reproducēt vai pārpublicēt ir aizliegts.

Copyright © 2004-2020 xc.lvRiteņbraukšana vienmēr ir piedzīvojums.