Veismanim negaidīta uzvara “Filter Velokauss” 6. posmā, kopvērtējuma vadību atgūst Beļēvičs

12.08.2016 13:41 / Sacensības
Autors: LRA_asociacija

Ceturtdienas vakarā Jūrmalā norisinājās šosejas riteņbraukšanas sacensību seriāla “Filter Velokauss” sestais posms. 11 kilometru garajā distancē negaidītu uzvaru svinēja “Virsotne/ MARMOT” komandas sportists Mikus Veismanis, bet kopvērtējumā pirms septembrī Ainažos gaidāmā pēdējā posma vadību pārņēmis “Rietumu – Delfin” braucējs Artūrs Beļēvičs.

“Filter Velokauss” sacensību seriāls šosejas riteņbraukšanā pietuvojies savai sezonas kulminācijai. Ceturtdienas, 11. augusta, vakarā aktīvās atpūtas un sporta cienītāji pulcējās Jūrmalā, Mellužos, kur norisinājās sestais no septiņiem posmiem.

Sacensību rīkotāji bija sagatavojuši 11 kilometru garu trasi, kas veda no Mellužiem līdz Slokai. Atšķirībā no citām reizēm, šoreiz dalībniekiem nebija jāsaskaras ar spēcīgu vēju. Dalībnieku vidū šajā reizē bija arī trīs “Rietumu – Delfin” un viens “Alpha Baltic/ Maratoni.lv” sportists, kā arī Latvijas vadošo amatieru vienību – “Gaismas Maģija EMU”, “Evelo” un “Virsotne – MARMOT” pārstāvji. Pirms Jūrmalas posma kopvērtējumā līdera dzelteno kombinezonu bija pārņēmis “Gaismas Maģija EMU” braucējs Ēvalds Pavlovs. Dāmām rozā līderes kombinezons bija Viktorijas Sipovičas īpašumā, bet junioriem baltais līderu kombinezons, tāpat kā iepriekšējos posmos, pienācās Niklāvam Boļšim.

Visai negaidīti par sestā posma uzvarētāju kļuva “Virsotne/ MARMOT” komandas sportists Mikus Veismanis, kurš guva savu pirmo panākumu šajā sezonā. Veismaņa rezultāts trasē bija 14 minūtes un 11 sekundes. Otro vietu spraigā cīņā ieguva “Doltcini Latvia” pārstāvis un 2004. gada Eiropas čempions Kalvis Eisaks, kuru no uzvarētāja šķīra sešas sekundes. Tikmēr trešo labāko laiku uzrādīja “Rietumu – Delfin” braucējs un pagājušā gada seriāla kopvērtējuma uzvarētājs Sandis Āķis. Labāko sešiniekā ierindojās arī – Andris Lukjanovs, Vitālijs Korņilovs un Artūrs Beļēvičs.

Junioru konkurencē pārliecinoši uzvarēja “Tandēms” kluba Ķekavas sportists Niklāvs Boļšis, kura laiks trasē bija 14 minūtes un 59 sekundes (10. vieta absolūtajā vērtējumā). Otrajā vietā šajā konkurencē palika Mareks Arnis Vecmanis, bet trešais bija Aleksandrs Kulakovs (abi “Filter Energy”). Tikmēr dāmām kārtējais panākums Viktorijai Sipovičai (“Filter Energy”). Viņa trasē pavadīja 16 minūtes un 8 sekundes. Otrajā vietā ierindojās smilteniete Nadīna Kučere, bet trešā bija Ieva Longa.

Spraiga situācija pirms pēdējā posma Ainažos izvērtusies absolūtajā vērtējumā, kur vadību atguvis “Rietumu – Delfin” sportists Artūrs Beļēvičs. Viņa kontā 1731 punkts. Otro vietu tikmēr ieņem Artūra komandas biedrs Andris Lukjanovs, kurš no līdera atpaliek par 54 punktiem. Tikmēr labāko trijnieku noslēdz šī posma uzvarētājs Veismanis, kuru līdz Beļēvičam šķir 166 punktiem. Uz labāko trijnieku kopvērtējumā vēl cer pretendēt arī - Kalvis Eisaks, Emīls Ribaks un Ēvalds Pavlovs. Dāmām līderes godu pārliecinoši saglabā Viktorija Sipoviča, kurai seko Nadīna Kučere un Olga Lukša. Tikmēr junioriem pārliecinošs līderis ir Niklāvs Boļšis.

“Filter Velokauss” lielais sezonas noslēgums gaidāms 11. septembrī Latvijas pierobežas pilsētā Ainažos. Šeit arī tiks noskaidroti lieli sezonas čempioni.
Atslēgvārdi:

Komentāru nav.

Jābūt autorizētam, lai rakstītu komentārus


XC.lv atbalsta Jaunākais veloveikalos
↑ MTB un šosejas riteņbraukšanas blogs

XC.lv

xc.lv ir neatkarīgs, nekomerciāls un uz informāciju orientēts vortāls.

mūsu mērķis ir nodrošināt efektīvu un strukturētu informācijas apmaiņu riteņbraucēju un slēpotāju vidū.

Kontaktinformācija

XC.lv Biedrība
e-mail: info@xc.lv
→  http://www.xc.lv
→  http://www.mountainbike.lv

Autortiesības

visa xc.lv atrodamā informācija un materiāli ir publicēti aiz dalībnieku brīvas gribas un bez autora atļaujas tos pārveidot, reproducēt vai pārpublicēt ir aizliegts.

Copyright © 2004-2020 xc.lvRiteņbraukšana vienmēr ir piedzīvojums.