“Filter Veloakusa” Jūrmalas posmā iezīmēsies galvenie favorīti uz čempiona tituliem

09.08.2016 17:16 / Sacensības
Autors: LRA_asociacija

Ceturtdien, 11. augustā, Jūrmalā (Mellužos) norisināsies Latvijas šosejas riteņbraukšanas sacensību seriāla “Filter Velokauss” sezonas sestais posms. Iepriekšējā reģistrācija noslēdzošajam posmam mājaslapā www.aerobike.lv noslēgsies otrdienas, 9. augusta, pusnaktī.

“Filter Velokauss” 2016. gada sacensību sezona pamazām tuvojas savam noslēgumam atlikuši vairs tikai divi no septiņiem posmiem, kuros arī izšķirsies 2016. gada sezonas kopvērtējuma uzvarētāji. Šobrīd līdera dzeltenais kombinezons vīriešu konkurencē nonācis “Gaismas Maģija EMU” vienības sportista Ēvalda Pavlova īpašumā, bet galvenā intriga par uzvarētāju tikai priekšā. Junioriem stabilās līderpozīcijās pašlaik ir Niklāvs Boļšis (“Ķekava/ Tandēms”), kamēr dāmām līderes gods un rozā kombinezons Viktorijas Sipovičas (“Filter Energy”) īpašumā.

Sezonas priekšpēdējais posms jau šīs nedēļas ceturtdienā norisināsies Jūrmalā – Mellužos. Dalībniekiem sagatavota 11 kilometru gara trase, kas vedīs no Mellužiem līdz Slokai. Trase, kuras liela daļa pa salīdzinoši labu asfaltu vedīs cauri mežam, būs gana ātra un bez izteiktiem kāpumiem.

Iepriekšējā pieteikšanās Mellužu posmam mājaslapā www.aerobike.lv par izdevīgāko centu turpināsies līdz otrdienas, 9. augusta pusnaktij. Tāpat reģistrēties būs iespējams uz vietas sacensību norises vietā, sākot no pulksten 17:30. Starta pulkstenis tiks palaists pulksten 18:30, bet dalībnieki trasē varēs doties līdz pulksten 20:00.

“Filter Velokauss” seriālā turpinās arī “Sportlife” atbalsta programma, kur dalībnieki, kas būs piedalījušies visos septiņos posmos, savā starpā sadalīs 1000 EUR dāvanu karti no veikala “Sportlife.lv”. Šobrīd šajā akcijā uz balvu pretendē 44 riteņbraucēji.

Kopumā “Filter Velokauss” sezona norisinās sešos posmos un lielajā finālposmā, kas pirmo reizi tiks aizvadīts Ainažos. Šīs sacensības būs unikālas ar to, ka tās būs apvienotas ar Igaunijā iecienītā “Filter Temposoido Karikasari” seriāla finālu, dalībniekiem sacenšoties 25 kilometru garajā individuālajā braucienā pa Latvijas un Igaunijas ceļiem.

Braucēji, atbilstoši savam vecumam, tiek vērtēti kopumā 24 dažādās vecuma grupās, noskaidrojot sezonas kopvērtējuma laureātus. Sacensību kopvērtējuma līderi vīriešu un sieviešu grupās nākamajā posmā startēs “Doltcini” līdera individuālā brauciena kombinezonā. 2015. gadā absolūtajā vērtējumā aizraujošā cīņā uzvaru “Filter Velokausa” kopvērtējumā izcīnīja “Rietumu – Delfin” komandas sportists Sandis Āķis, kurš būs viens no favorītiem arī gaidāmajā sezonā. Tāpat pērn “Filter Velokausu” kā sagatavošanos sezonas nozīmīgākajiem startiem izmantoja arī Latvijas junioru izlases līderis Ēriks Toms Gavars, kurš izcīnīja 10. vietu Eiropas un 11. vietu pasaules čempionātā šosejas riteņbraukšanā.
Atslēgvārdi:

Komentāru nav.

Jābūt autorizētam, lai rakstītu komentārus


XC.lv atbalsta Jaunākais veloveikalos
↑ MTB un šosejas riteņbraukšanas blogs

XC.lv

xc.lv ir neatkarīgs, nekomerciāls un uz informāciju orientēts vortāls.

mūsu mērķis ir nodrošināt efektīvu un strukturētu informācijas apmaiņu riteņbraucēju un slēpotāju vidū.

Kontaktinformācija

XC.lv Biedrība
e-mail: info@xc.lv
→  http://www.xc.lv
→  http://www.mountainbike.lv

Autortiesības

visa xc.lv atrodamā informācija un materiāli ir publicēti aiz dalībnieku brīvas gribas un bez autora atļaujas tos pārveidot, reproducēt vai pārpublicēt ir aizliegts.

Copyright © 2004-2020 xc.lvRiteņbraukšana vienmēr ir piedzīvojums.