Kaņepējs izcīna uzvaru “Filter Velokauss” Rīgas posmā

26.07.2016 12:59 / Sacensības
Autors: LRA_asociacija

Svētdien Rīgā siltajos laika apstākļos norisinājās “Filter Velokauss” izcīņas 5. posms. 9,6 kilometru garajā individuālajā braucienā dramatisku uzvaru izcīnīja “Rietumu – Delfin” komandas sportists Deins Kaņepējs, kurš tikai par divām sekundēm apsteidza savu komandas biedru Klāvu Rubeni.

Svētdienas rīts Rīgā iesākās ar spēcīgu lietu, kas atstāja savu iespaidu uz starptautisko “Rīgas Triatlona” sacensību norisi riteņbraukšanā. Tikmēr uz “Filter Velokauss” izcīņas 5. posma startu lietus mitējās un arī peļķes ātri vien izžuva. Sacensību rīkotāji kopā ar “Rīgas Triatlona” organizatoriem bija sarūpējuši 9,6 kilometru garu distanci. Atšķirībā no iepriekšējiem posmiem, šoreiz trase bija bagāta ar asiem pagriezieniem, kas no sportistiem prasīja labu tehnisko sagatavotību. Distance veda pāri Vanšu tiltam, kā arī pa Ķīpsalas ielām. Dalībnieku vidū bija arī Latvijas kontinentālās šosejas riteņbraukšanas komandas “Rietumu – Delfin” sportisti ar pērnā gada Eiropas čempionāta 10. vietas ieguvēju junioriem Ēriku Tomu Gavaru priekšgalā.

Par posma uzvarētāju kļuva gan cits “Rietumu – Delfin” pārstāvis Deins Kaņepējs. No Pļaviņām nākušais sportists finišēja pēc 12 minūtēm un 54 sekundēm. Tuvāko sekotāju un komandas biedru Klāvu Rubeni viņš apsteidza vien par 2 sekundēm. Tikmēr labāko trijnieku noslēdza vēl viens “Rietumu – Delfin” braucējs Aleksandrs Rubļevskis, kuru no Kaņepēja šķīra 29 sekundes. Labāko sešiniekā ierindojās arī Kalvis Eisaks, Ēriks Toms Gavars un Paulius Jauneliunas. Līdera dzelteno kombinezonu pēc Rīgas posma pārņēmis “Gaismas Maģija – EMU” braucējs Ēvalds Pavlovs, kuram ir vienāds punktu skaits ar komandas biedru Emīlu Ribaku. Trešais tikmēr ir “Virsonte/ MARMOT” pārstāvis Andris Balodis, kurš no līderiem iepaliek par 49 punktiem.

Dāmu konkurencē Rīgas posmā pārliecinoši uzvarēja kopvērtējuma līdere Viktorija Sipoviča. “Filter Energy” komandas braucēja finišēja pēc 15 minūtēm un 13 sekundēm. Otrajā vietā šajā posmā finišēja Ieva Longa, bet trešā palika Nadīna Kučere. Kopvērtējumā savu vadību nostiprināja Sipoviča, kurai seko Kučere. Junioru grupā šajā posmā nepārspēts palika “RRS Purvciems/ Filter” braucējs Aleksandrs Kulakovs, bet kopvērtējumā pārliecinoši līderpozīcijas saglabā Niklāvs Boļšis. Kopumā tiks ņemti vērā pieci labākie posmi no septiņiem, bet noslēdzošajam Ainažu posmam paredzēta īpaša nozīme cīņā par uzvaru kopvērtējumā. Šeit punktu summa tiks reizināta ar 1,5.

Pilnā sparā turpinās arī “Sportlife.lv” atbalsta programma, kurā dalībnieki, kas piedalīsies visos posmos, sadalīs 1000 EUR dāvanu karti no veikala “Sportlife”. Šobrīd atbalsta programmā ietilpst 44 dalībnieki. “Filter Velokausa” sezona sestais posms 11. augustā norisināsies Jūrmalā.
Atslēgvārdi:

Komentāru nav.

Jābūt autorizētam, lai rakstītu komentārus


XC.lv atbalsta Jaunākais veloveikalos
↑ MTB un šosejas riteņbraukšanas blogs

XC.lv

xc.lv ir neatkarīgs, nekomerciāls un uz informāciju orientēts vortāls.

mūsu mērķis ir nodrošināt efektīvu un strukturētu informācijas apmaiņu riteņbraucēju un slēpotāju vidū.

Kontaktinformācija

XC.lv Biedrība
e-mail: info@xc.lv
→  http://www.xc.lv
→  http://www.mountainbike.lv

Autortiesības

visa xc.lv atrodamā informācija un materiāli ir publicēti aiz dalībnieku brīvas gribas un bez autora atļaujas tos pārveidot, reproducēt vai pārpublicēt ir aizliegts.

Copyright © 2004-2020 xc.lvRiteņbraukšana vienmēr ir piedzīvojums.