Āķis un Beļēvičs izcīna pārliecinošu uzvaru “Filter Velokauss” 4. posmā

10.07.2016 14:58 / Sacensības
Autors: LRA_asociacija

Ceturtdienas pievakarē Ropažos norisinājās šosejas riteņbraukšanas sacensību seriāla “Filter Velokauss” ceturtais posms, kurā dalībnieki sacentās 16 kilometru garajā distancē pāru braucienos. Par posma uzvarētājiem kļuva “Rietumu – Delfin” braucēji Sandis Āķis un Artūrs Beļēvičs.

Neskatoties uz vējaino un vēso laiku, aktīvās atpūtas un riteņbraukšanas cienītāji devās uz Ropažiem. Šeit jau trešo gadu pēc kārtas notika pašmāju šosejas riteņbraukšanas sacensību seriāla “Filter Velokauss” ceturtais no septiņiem posmiem.
Neskatoties uz vējaino un vēso laiku, aktīvās atpūtas un riteņbraukšanas cienītāji devās uz Ropažiem. Šeit jau trešo gadu pēc kārtas notika pašmāju šosejas riteņbraukšanas sacensību seriāla “Filter Velokauss” ceturtais no septiņiem posmiem.

Dalībniekiem tika sagatavota 16 kilometru gara trase. Lai arī īpašu kāpumu distancē nebija, tomēr ievērojams pārbaudījums dalībniekiem bija spēcīgais vējš. Kopvērtējumā pirms šī posma vīru grupā līderis bija “Evelo” komandas sportists Ģirts Vēvers, kurš gan šajā posmā nestartēja. Dāmām rozā līderes kombinezons pienācās Viktorijai Sipovičai no “Filter Energy”, kamēr baltais labākā jaunā braucēja kombinezons bija pie “Tandēms/ Dobeles dzirnavnieks” pārstāvja Niklāva Boļša.

Visātrāk 16 kilometru garos distanci veica “Rietumu – Delfin” sportisti – Artūrs Beļēvičs un pērnās sezonas čempions Sandis Āķis. Abu braucēju laiks trasē bija 21 minūte un 13 sekundes (vidējais ātrums 45,2 km/h). Uzvarētājiem zaudējot 17 sekundes, otro vietu ieguva “Gaismas maģija – EMU” braucēji Emīls Ribaks un Ēvalds Pavlovs (vidējais ātrums 44,6 km/h). Tikmēr trešo vietu posmā ieguva 2004. gada Eiropas čempiona Kalvja Eisaka un Niklāva Boļša veidotais pāris, kurus no uzvarētājiem šķīra 36 sekundes.

Starp meitenēm visātrāko laiku sasniedza Nadīna Kučere, kura startēja kopā ar savu komandas biedru no “Smiltenes BJSS/ Velolifstyle” Agni Apsi. Otrajā vietā dāmu konkurencē palika Olga Lukša, bet trešā, startējot viena, bija Viktorija Sipoviča. Junioriem pārliecinoši līdera godu saglabāja Niklāvs Boļšis, apsteidzot Kristoferu Runguli un Hermani Ozolu.

Arī Ropažu posmā turpinājās “Sportlife.lv” programma, kurā dalībnieki, kuri piedalīsies visos “Filter Velokauss” seriāla posmos sadalīs 1000 EUR dāvanu karti no veikala “Sportlife”.

Ar īpašu interesi tiek gaidīts “Filter Velokausa” 5. posms, kas jau 24. jūnijā norisināsies Rīgas centrā. Šajās sacensībās dalībniekiem būs unikāla iespēja veikt individuālo braucienu pa Rīgas lielajā ielām un Vanšu tiltu.
Atslēgvārdi:

Komentāru nav.

Jābūt autorizētam, lai rakstītu komentārus


XC.lv atbalsta Jaunākais veloveikalos
↑ MTB un šosejas riteņbraukšanas blogs

XC.lv

xc.lv ir neatkarīgs, nekomerciāls un uz informāciju orientēts vortāls.

mūsu mērķis ir nodrošināt efektīvu un strukturētu informācijas apmaiņu riteņbraucēju un slēpotāju vidū.

Kontaktinformācija

XC.lv Biedrība
e-mail: info@xc.lv
→  http://www.xc.lv
→  http://www.mountainbike.lv

Autortiesības

visa xc.lv atrodamā informācija un materiāli ir publicēti aiz dalībnieku brīvas gribas un bez autora atļaujas tos pārveidot, reproducēt vai pārpublicēt ir aizliegts.

Copyright © 2004-2020 xc.lvRiteņbraukšana vienmēr ir piedzīvojums.