Sigma ROX GPS 11.0

Avatar

By anthropophagus 28.06.2019 21:39:53

Member · 108 comments

Vai kāds lieto/ir lietojis Sigma Rox GPS 11.0 velodatoru? Šobrīd izlīdzos ar Garmin Forerunner 35, uz kura, protams, pētīt ātrumu, kadenci utt. nav pārāk ērti pat tad, ja pulkstenis ir uz stūres. Tāpat reizēm vēlētos, lai man rāda maršrutu, piemēram, trašu apskatei. Tajā pašā laikā nevēlos veltīt pārlieku lielus līdzekļus šādam gadžetam, kā arī neesmu drošs, vai man tajā būtu nepieciešama karte. Šo iemeslu dēļ skatos uz salīdzinoši lēto galu (pavisam lētie neder ANT+ neatbalstīšanas dēļ) un uzmanību piesaistīja augstāk minētais Sigma velodators. Ja kāds ir lietojis konkrēto modeli, labprāt lasīšu jūsu domas par to. Man noteikti noderēs arī to viedoklis, kuri lietojuši līdzīgas ierīces (bez kartes, bet ar sekošanu maršrutam).


Avatar

By Maris 29.06.2019 16:24:37

Member · 1,065 comments

Lietoju Wahoo elemnt mini.Gps signālu ņem no telefona, bet toties baterija tur vairākus mēnešus.Līdzi nāk ātruma sensors, stiprināms uz rumbas, kas gadījumā, ja beidzās telefonam aķis, var turpināt atainot ātrumu un veikto distanci.Brauciena datus un veikto maršrutu var apskatīties wahoo aplikācijā, kur tie tiek automātiski pārsūtīti.Noderīgi, ka uz displeja parādās ienākošie zvani un sms.Īsi sakot - man patīk.Par Sigmu nemācēšu teikt.

Avatar

By snaikers 05.07.2019 21:42:16

Member+ · 207 comments

Sveiks,

Es šādu lietoju, ja grib precīzus datus, tad vajag rūpīgi saregulēt, jo attālumu, ātrumu ņem no sensora kas stiprinās pie spieķa.
Baterija tur diezgan ok, kādus 5 braucienus nobraucu un tad tikai lādēju. Pēc gada braukšanas pazuda kadences sensors (magnēts) siguldas lvm.
Pēc katra braucienu pats sinhronizēju ar bluetooth braucienu uz telefonu un tad shārēju uz stravu.
Softa issue, kas ir man:
Telefonā apps strādā kā nākas, bet pēc darbībām killoju nost, jo mēdz no fona atvērties ar melnu bildi.
Datora apps agrāk mapes zīmēja ok, tagad kaut ko čakarējas, kad ļoti pietuvina mapi, bet tas baigi neuztrauc jo kartes zīmēju citos portālos. Datorā appa analīzi īpaši nelietoju, līdz ar to nevarēšu nokomentēt.