ZPD anketa par velosatiksmi Rīgā.

Avatar

By Marčiks 21.12.2018 09:18:35

Member · 235 comments

Lohi ir liela daļa sabiedrības.

Avatar

By creative_77 21.12.2018 09:43:45

Member+ · 412 comments

Hmm, tauta nav stulba, tas fakts ir pierādīts jau gadsimtu līkločos, cita lieta, ir, mūsdienu individuālisti, kas
prot uzņemties nepamatoti lielu risku, lai vinnētu 4 sekundes, lai turpat drīz arī tās zaudētu. Tos es sauktu par lohiem.

Last edited by creative_77 (21.12.2018 09:44:59)


Gods go first.

Avatar

By Juris89 21.12.2018 14:32:21

Member · 6 comments
Kukijs wrote

Un teikšu tā kā ir: lielāka daļa ikdienas velobraucēju ir lohi, tāpat kā lielais vairums autovadītāju!!!

Kā naglai uz galvas. Gan jau no malas es ar šad tad rīkojos kā lohs, bet vismaz pie luksoforiem gaidu zaļo, mēģinu izdarīt visu ja sanāk sūdi, ciestu tikai pats par savu idiotismu ne kāds vēl cits.

Avatar

By sursurs 21.12.2018 16:28:51

Member · 584 comments
Juris89 wrote
sursurs wrote

es domāju būtu interesanti salīdzināt xc foruma braucēju un "cilvēku parasto" atbildes. domāju, ka daudziem svētdienas braucējiem "veloceliņu" vai kkādas jēdzīgas infrastruktūras esamība palīdzētu biežāk izkustēties. Protams, kas brauc katru dienu visur, kur vajag, tas, kā jau te augstāk raksta, mauc - katrs atkarībā no savas nervu sistēmas satricināmības pakāpes big_smile

Nu nu nu. Braucu katru dienu, arī ziemā un joprojām uzskatu, ka velosatiskme ir pakaļā... Tas, ka var izbraukt, nenozīmē, ka viss ir labi.

Nu es jau nesaku, ka nav pakaļā - vnk daudzi (es tai skaitā) turpinu un turpināšu braukt, jo nu tomēr ir visātrāk/ērtāk maniem ikdienas maršrutiem, salīdzinot gan ar auto, gan sabiedrisko. Un liela daļa tāpat arī brauca un brauks, neatkarīgi no tā, kas uz tām ielām darās. Un tāda tauta arī xc forumos ir diezgan daudz. Ja cilvēks tā brauc katru dienu, vairāk braukt viņš nesaķs, pat, ja visa rīga būs vienās velojoslās. Un tad neiedziļinoties xc foruma dalībnieku būtībā, var sanākt, ka "kāda jēga taisīt veloinfrastruktūru, jo (lielākā daļa) brauc un brauks jaut tāpat - ir tāda sataisīta vai nav".. Kamēr tādu pat aptauju izveicot teiksim starp šībrīža "svētdienas" braucējiem, tur būtu pavisam citas atbildes.

Tas, ka es esmu pieradusi, ka mani 3x dienā mēģina nospiest malā, aizgriež priekšā, nogriež ceļu, reizi mēnesī nepamana un naturāli brauc virsū, regulāri apbrauc ar 10cm intervālu, nenozīmē, ka tas ir normāli un velosatiksme NAV pakaļā. Tā vnk ir mana "nervu sistēmas satricināmības pakāpe". Cits manā vietā mok nebrauktu. Jo tur kur es braucu, ir kā ir, bet alternatīvas ir tikai vēl nesakarīgākas, manā skatījumā..


velo 4ever

Avatar

By gasha 21.12.2018 17:11:32

Member · 183 comments

Anketu neizlasīju. Tomēr situācija, lai arī ir slikta, tā vismaz nekļūst sliktāka.
Ar velo arī tantes brauc, un nu jau diezgan daudz.
Tikai 2 reizes no septembra kāds ir mēģinājis mani nobraukt.
Braucu ar velo katru dienu arī ziemā.  Arī meita brauc uz skolu ar velo katru dienu, arī pa sniegu. Es zinu, ka kādreiz dabūšu ar klani vai pedāli pa aci no viņas par to smile Bet nu alternatīvas ir nejēdzīgi bēdīgas. Man ir žēl lauzt autiņam amortus pa Zasulauka apkārtnes bruģi, lai apbrauktu sastrēgumus. Tad jau labāk sarūsējusi velo ķēde.

Avatar

By creative_77 10.04.2019 15:49:16

Member+ · 412 comments

Va ir zināmi rezultāti?


Gods go first.