Latvijas Riteņbraukšanas amatieru rangi šosejas un MTB riteņbraukšanā

Avatar

By kollis 12.09.2017 10:51:40

Member · 5 comments
Slowmo wrote

Pagājušā gada rangā (kas vēl arvien pieejams šeit: http://lrf.lv/rangs/ ), paturot peles kursoru uz sacensību cipariņa, parādās sacensību nosaukums. Būtu ļoti labi šo funkciju ieviest arī šī gada rangā, citādi ir ļoti neērti pēc cipara meklēt nosaukumu tabulas apakšā.
Un vēl sīkumiņš - pareizi latviski ir kolonna nevis kolona.

Funkcija ieviesta. Tagad, paturot peles kursoru uz sacensību cipariņa, tabulas augšpusē parādās arī sacensību nosaukums. Arī vārds "kolona" ir salabots.
Skaidrībai - atbildu tikai tagad, jo tikai tagad esmu iepazīstināts ar šo forumu. Ja ir vēl kādi ieteikumi, dodiet ziņu.

Avatar

By kollis 12.09.2017 10:55:59

Member · 5 comments

Aicinu izteikt viedokli par amatieru ranga lapu. Gaidīšu ieteikumus, kas vēl uzlabojams, vai, kas darāms citādāk, lai lapa kļūtu vēl ērtāka/labāka.

Avatar

By toms79 12.09.2017 11:38:50

Member · 472 comments

Varētu rangu arhīvu priekš salīdzināšanas ar iepriekšējiem gadiem. Kaut pdf variantā, tīri vēsturei.

Bet tā jau salīdzinot ar 16 gadu, jaunais variants bija ļoti labs, vairāk info un diezgan raiti atjaunojās, labs komandas darbs es tā sapratu!


Avatar

By kollis 12.09.2017 11:57:35

Member · 5 comments
toms79 wrote

Varētu rangu arhīvu priekš salīdzināšanas ar iepriekšējiem gadiem. Kaut pdf variantā, tīri vēsturei.
Bet tā jau salīdzinot ar 16 gadu, jaunais variants bija ļoti labs, vairāk info un diezgan raiti atjaunojās, labs komandas darbs es tā sapratu!

Pieliku norādi uz 2016. gada rangiem.
Es noskaidrošu, kādi vēl vēsturiskie rangi ir pieejami, un salikšu norādes arī uz tiem.

Last edited by kollis (12.09.2017 12:51:37)

Avatar

By Slowmo 12.09.2017 15:15:12

Member+ · 1,144 comments

Uzlabojumus tabulā daudz varētu visādus veikt. Kaut vai, piemēram, lai augšējā rinda, kur šobrīd sacensību cipariņi, neaizrullētos uz augšu, bet vienmēr paliktu redzama. Ja mans vārds ir kaut kur tabulas vidusdaļā vai apakšā, tad ir redzams vesels lērums ar rūtiņām, bet nav skaidrs, kurām sacensībām kura rūtiņa atbilst. Ja gribās apskatīties tikai savus rezultātus, tad risinājums ir ierakstīt savu uzvārdu meklēšanas laukā, kas paslēps visas citas rindas, bet bieži jau gribas apskatīt kopainu - cik kurās sacensībās "konkurenti" ir sapelnījuši punktus.

Otra lieta - meklētājs drusku "iebremzē". Iespējams tāpēc, ka ierakstītā vērtība tiek meklēta pilnīgi visās kolonnās. Arī punktos. Piemēram, ierakstot meklētājā "100", tiek atgrieztas visas rindas, kur punktos figurē skaitlis 100. Domāju, ka no tā nav lielas jēgas. Pietiktu, ja meklēts tiktu tikai vārda, uzvārda un komandas kolonnās. Nu varbūt arī dzimšanas gadu var meklēt, lai gan pēc tā, visticamāk, vajadzība ir mazāka.

Avatar

By kollis 12.09.2017 22:00:30

Member · 5 comments

Uzlabojumi veikti.
1) augšējā rinda tagad tiek nofiksēta pret ekrāna augšu.
2) Meklētājs ierobežots, lai meklē tikai laukos: Vārds, Uzvārds, Gads, Pārstāv un Komanda (komandu rangos).
Tiesa tas daudz nepalīdz, jo galvenais smagums (un bremzēšana) ir nevis pašā meklēšanā, bet gan visu to daudzo rūtiņu sazīmēšanā, attiecīgi, jo vairāk atfiltrēto rezultātu, jo lēnāka zīmēšana. Tur diemžēl neko īpaši vairs neuzlabosi.

Last edited by kollis (12.09.2017 22:23:14)

Avatar

By kollis 13.09.2017 13:42:58

Member · 5 comments
toms79 wrote

Varētu rangu arhīvu priekš salīdzināšanas ar iepriekšējiem gadiem. Kaut pdf variantā, tīri vēsturei.

Pieliku arī 2015. gada reitingus. Cik sapratu, tad nekā vecāka arī nemaz nav, proti, neesot eksistējis šāds vērtējums.

Avatar

By LRF 13.10.2017 12:28:17

Local.Auth · 191 comments

Zīmelis MTB amatieru rangā atgūst otro pozīciju; komandām vietu sadalījums izšķirsies Dobelē

Publicēts jaunākais Latvijas Riteņbraukšanas amatieru MTB rangs pēc aizvadītā SEB MTB maratona finālposma. Vīriešu konkurencē čempiona titulu nodrošinājis “MySport veikals” komandas sportists Lauris Purniņš, bet uz otro vietu pakāpies viņa komandas biedrs Raivis Zīmelis. Komandām, kur uzvaru garantējusi “Patria – Bottecchia” vienība, spraiga cīņa ranga noslēdzošajās sacensībās būs par vietu sadalījumu no otrās līdz ceturtajai vietai. Foto: Agnis Melderis.

Latvijas Riteņbraukšanas amatieru MTB ranga sezonā notikušas jau 26 no 27 sacensībām. Aizvadītajā nedēļā Jaunmārupē tika aizvadīts SEB MTB maratona noslēdzošais posms. Sacensības izcēlās ar to, ka distanču garums “Virši – A” un “Toyota Hybrid” braucienos bija identisks – 40,8 kilometri. Jāatzīmē, ka trase bija dubļiem bagāta, ko izbaudīja ikviens SEB MTB maratona Mārupes posma dalībnieks. Pēc aizvadītā posma notikušas arī vairākas izmaiņas amatieru MTB rangā.

VĪRIEŠU RANGS:

Vīriešu rangā pavisam oficiāli par sezonas ranga čempionu kļuvis “MySport veikals” komandas sportists Lauris Purniņš, kurš Jaunmārupē starp amatieru licenču īpašniekiem bija otrais aiz sava komandas biedra Raivja Zīmeļa. Kā jau to varēja prognozēt, Zīmelis, kurš atšķirībā no tuvākajiem konkurentiem nebija sasniedzis ranga ieskaiti (17 aizvadītas sacensības), pakāpās no trešās uz otro vietu. Sezonā kopumā Raivim 1985 punkti. Uz trešo vietu noslīdēja “Patria – Bottecchia” pārstāvis Kārlis Baltacis, kurš jau sakrājis ranga ieskaiti un punktu ražu papildināja par 70. Kopumā Baltača rēķinā 1945 punkti, kas garantē trešo pozīciju sezonas noslēgumā.

Ceturto vietu rangā saglabā “Baldones velokomandas” pārstāvis Edgars Brigmanis, kurš SEB MTB noslēguma posmā starp amatieriem ieguva piekto lielāko punktu skaitu. Piektajā vietā atrodas “Volkswagen – Veloprofs.lv” sportists Jānis Priževoits, kurš Jaunmārupē startēja “Virši – A” distancē. Tikmēr no devītās uz sesto vietu sezonas beigās spēja pakāpties “Patria – Bottecchia” pārstāvis Edgars Krūmiņš, bet viņa komandas biedrs Rolands Zarītis ir septītais.

SIEVIEŠU RANGS:

Dāmu MTB amatieru rangā sezonas čempiones tituls jau labu laiku ir Ingrīdas Šmites rokās. “Sportlife.lv” pārstāve arī Jaunmārupē bija labākā no amatierēm, uzlabojot kopējo punktu ražu par 95 punktiem. Sezonā Ingrīdai 2495 punkti. Otrā pozīcija rangā ir Lāsmai Ozolai no “Patria – Bottecchia” komandas, kura savu punktu skaitu no 2165 punktiem pēc Jaunmārupes sacensībām palielināja līdz 2305. Nesalaužamās dāmas statusu pilnā mērā apliecina Līga Actiņa, kura startējusi visās 26 ranga sacensībās. Kopumā viņai 2055 punkti. Labāko sešiniekā dāmu konkurencē atrodas arī Zanda Rutkovska no “ĀdažiVelo”, Anita Antone no “Baldones velokomandas” un Beate Kovgere no “EMU” vienības.

KOMANDU RANGS:

Arī pēc šī SEB MTB maratona posma notika izmaiņas komandu labāko sešiniekā. “Baldones velokomanda” spēja apsteigt “Subaru AD REM Auto” vienību un pakāpties uz sesto vietu. Uzvaru rangā jau kādu laiku garantējusi “Patria – Bottecchia”, kas arī Jaunmārupē palika nepārspēta. Otro pozīciju spēja saglabāt “Ebike Machine”, kas pēdējās sacensībās bija ceturtā starp amatieru komandām, tiesa trešajā vietā esošā “Volkswagen – Veloprofs.lv” spēja pietuvoties tikai par vienu punktu. “Ebike Machine” vīriem otrā vieta gan vēl nav nodrošināta, jo starpība pēdējās sacensībās ir atspēlējamas. Ceturto vietu saglabā Purniņa un Zīmeļa veidotā “MySport veikals” vienība, bet labāko piecinieku noslēdz “Hawaii Express Filter” vīri.

Notikumiem bagātā Latvijas Riteņbraukšanas amatieru MTB ranga sezona noslēgsies nākamās nedēļas sestdienā, 22. oktobrī, kad Dobelē notiks “Dobeles dzirnavnieks” seriāla noslēdzošais posms – velokrosa sacensības. Šeit tiks salikti pēdējie akcenti komandu cīņā, kā arī individuālajos vērtējumos vietās ārpus labāko trijnieka.

RANGS ŠEIT: http://rangs.lrf.lv

Avatar

By LRF 19.10.2017 16:10:05

Local.Auth · 191 comments

Latvijas Riteņbraukšanas federācija informē, ka nākamās nedēļas ceturtdienā, 26. oktobrī, pulksten 18:00 “Elektrum” Olimpiskā sporta centra 4. stāva LSFP konferenču zālē (Grostonas ielā 6b, Rīgā) notiks Latvijas Riteņbraukšanas amatieru šosejas un MTB rangu sezonas noslēguma sapulce, kurā piedalīties aicināti abu rangu komandu pārstāvji, kā arī citi amatieru licenču īpašnieki.
Šīs nedēļas sestdienā ar “Dobeles dzirnavnieks” kausa izcīņas trešo posmu – MTB velokrosa sacensībām – noslēgsies 2017. gada Latvijas Riteņbraukšanas amatieru MTB ranga sezona. Šosejas ranga sacensības jau noslēgušās septembrī. Ar mērķi analizēt aizvadīto sezonu, kā arī izskatīt un apstiprināt 2018. gada amatieru ranga nolikumus, Latvijas Riteņbraukšanas federācija rīkos Latvijas Riteņbraukšanas amatieru ranga sezonas sapulci.

Latvijas Riteņbraukšanas amatieru šosejas un MTB rangu sezonas sapulces darba kārtība:

LRF viedoklis par aizvadīto Latvijas Riteņbraukšanas amatieru šosejas un MTB  rangu sezonu.
Komandu vērtējums ar aizvadīto Latvijas Riteņbraukšanas amatieru šosejas un MTB  rangu sezonu.
2018. gada Latvijas Riteņbraukšanas amatieru šosejas un MTB  rangu nolikuma izskatīšana un apstiprināšana.
2018. gada Latvijas Riteņbraukšanas amatieru šosejas un MTB  rangu punktu skalas izskatīšana un apstiprināšana.
Informatīvs ziņojums par pāreju uz  elektroniskajām amatieru licencēm 2018. gada sezonā.
Sapulcē balstiesīgi būs Latvijas Riteņbraukšanas amatieru šosejas un MTB ranga 2017. gada sezonas reģistrēto komandu pārstāvji. Tomēr tajā piedalīties aicināti arī citi amatieru licenču īpašnieki.

Pieteikšanās Latvijas Riteņbraukšanas amatieru šosejas un MTB rangu sezonas sapulcei tiek organizēta līdz 23. oktobrim, rakstot elektroniskā pasta vēstuli uz toms@lrf.lv.

Avatar

By averza 19.10.2017 19:42:15

Member+ · 4,817 comments
LRF wrote

Informatīvs ziņojums par pāreju uz  elektroniskajām amatieru licencēm 2018. gada sezonā.


Īsumā manas domas par LRF licencēm :)
https://youtu.be/hjqNnNqLs88?t=90

Avatar

By mrlobber 20.10.2017 08:28:28

Member · 723 comments

Jautājums par elektroniskajām licencēm - ja tādu nepieciešams uzrādīt ārvalstīs (granfondo utt.), kā tas darbosies?

Avatar

By LRF 20.10.2017 11:51:21

Local.Auth · 191 comments
mrlobber wrote

Jautājums par elektroniskajām licencēm - ja tādu nepieciešams uzrādīt ārvalstīs (granfondo utt.), kā tas darbosies?

Šajā gadījumā, tas vairāk domāts par Latvijas sacensībām un tām starptautiskajām sacensībām, kur der elektroniskā licence. Ja starptautiskos sacensību nolikums paredz licences uzrādīšanu, noteikti piedāvāsim arī drukātās licences.

Avatar

By LRF 26.10.2017 15:54:37

Local.Auth · 191 comments

Latvijas Riteņbraukšanas amatieru MTB rangā triumfē Purniņš, Šmite un "Patria – Bottecchia"

Ar “Dobeles dzirnavnieka kausa izcīņas” trešo posmu noslēgusies 2017. gada Latvijas Riteņbraukšanas amatieru MTB ranga sezona. Vīriešu konkurencē par uzvarētāju kļuvis "MySport veikals" pārstāvis Lauris Purniņš, dāmu vērtējumā pirmais numurs ir "Sportlife.lv" vienības braucēja Ingrīda Šmite. Tikmēr komandu vērtējumā tituls "Patria – Bottecchia" sportistiem.

Pirms pēdējām Latvijas Riteņbraukšanas amatieru MTB ranga sacensībām galvenā intriga bija komandu cīņā par vietām no otrās līdz piektajai. Uz otro pozīciju reāli pretendēja "ebike Machine" un “Volkswagen – Veloprofs.lv”, kamēr “Hawaii Express – Filter” saglabāja cerības apsteigt ceturtajā vietā esošo “MySport veikals” vienību.

Sezonas noslēdzošās ranga sacensības risinājās Dobelē, kur lieliskā gaisotnē risinājās "Dobeles dzirnavnieks" kausa izcīņas noslēdzošais posms – MTB velokross. Sacensību rīkotāji bija parūpējušies ne tikai par interesantu trasi, bet arī par lielisku servisu, tostarp siltu zupu.

Amatieru MTB rangā vīru konkurencē labāko desmitniekā pēc Dobelē notikušā velokrosa vienīgā izmaiņa bija "Volkswagen – Veloprofs.lv" sportista Didža Slaidiņa pakāpšanās no devītās uz astoto vietu. Viņš par vienu pozīciju zemāk nobīdīja “Vidzemes mērnieks/ Dako Ziemeļvidzeme” pārstāvi Jāni Roskošu.

Par Latvijas Riteņbraukšanas amatieru MTB ranga uzvarētāju vīriešu konkurencē kļuvis Lauris Purniņš no "MySport veikals" komandas. No Pļaviņu novada nākušais sportists šosezon nopelnīja 2114 punktus. Kopumā Lauris punktus ieguva 16 ranga sacensībās. Otro vietu ranga kopvērtējumā izcīnījis viņa komandas biedrs Raivis Zīmelis. Kādreizējais Latvijas biatlona izlases sportists sezonā iekrāja 1985 punktus, kas paveikts 14 sacensībās. Trešais labākais amatieris MTB rangā šajā sezonā bijis Kārlis Baltacis no "Patria – Bottecchia" vienības. Pagājušā gada čempions šosezon 21 sacensībās iekrāja 1945 punktus.

Labāko sešiniekā sezonu noslēdza arī "Baldones velokomandas" pārstāvis Edgars Brigmanis, kurš izcēlās ar lielu stabilitāti visas sezonas garumā, regulāri esot labāko desmitniekā starp amatieriem. Sezonā kopumā Edgaram 1498 punkti. Piektajā pozīcijā ar 1153 punktiem sezonu noslēdza SEB MTB maratona “Virši – A” distances čempions Jānis Priževoits no "Volkswagen – Veloprofs.lv" komandas, bet sestā vieta Edgaram Krūmiņam (1105 punkti).


Dāmu konkurencē par MTB amatieru ranga sezonas uzvarētāju kļuvusi Ingrīda Šmite no "Sportlife.lv" vienības. Aizvadot 19 ranga sacensības, Ingrīda nopelnījusi 2495 punktus. Otrajā vietā sezonas ranga vērtējumā ierindojās "Patria – Bottecchia" pārstāve Lāsma Ozola, kura piedalījās 17 ranga sacensībās, tiekot pie 2305 punktiem. Trešajā vietā sezonas noslēgumā ierindojās "Elkor" komandas riteņbraucēja Līga Actiņa. Viņas kontā 2055 punkti. Vietas labāko sešiniekā kopvērtējumā ieņēma arī "ĀdažiVelo" pārstāve Zanda Rutkovska, kā arī Anita Antone ("Baldones velokomanda") un Beate Kovgere ("EMU").

Par MTB amatieru ranga čempioniem komandu vērtējumā kļuvuši "Patria – Bottecchia" riteņbraucēji, kas 24 sacensībās tikuši pie 5858 punktiem. Otro vietu pēc Dobelē notikušā velokrosa spēja nosargāt “ebike Machine” vienība, kas sezonā kopvērtējumā ieguva 4608 punktus. Trešajā pozīcijā 12 komandu konkurencē sezonu noslēdza “Vokswagen – Veloprofs.lv” (4479 punkti). Uzreiz aiz goda pjedestāla palika Laura Purniņa un Raivja Zīmeļa pārstāvētā “MySport veikals” vienība (4276 punkti). Piektajā vietā tikmēr ierindojās “Hawaii Express Filter” (4032 punkti), bet sešinieku noslēdza "Baldones velokomanda" (3176 punkti).

Kopumā Latvijas Riteņbraukšanas amatieru MTB rangā tika iekļauti 294 "Cycling for all" vai "Master" licenču īpašnieki, kā arī 12 reģistrētās komandas. Latvijas Riteņbraukšanas federācija izsaka pateicību visiem MTB un šosejas amatieru rangu dalībniekiem, kā arī sacensību organizatoriem par aizvadīto sezonu. Aktīvi notiek darbs pie nākamā gada Latvijas Riteņbraukšanas amatieru rangu nolikuma izstrādes.

Avatar

By Guncha80 09.06.2018 10:33:54

Member · 80 comments

mans ir Master licence . kādai distancei man jareģistrējas lai man dalība LČ mtb būtu bezmaksas.  un kur to var izdarīt ?

Avatar

By Dexters 1 09.06.2018 11:25:25

Member · 46 comments

Eeee,manc ar! big_smile

Avatar

By LRF 11.06.2018 17:04:40

Local.Auth · 191 comments
Guncha80 wrote

mans ir Master licence . kādai distancei man jareģistrējas lai man dalība LČ mtb būtu bezmaksas.  un kur to var izdarīt ?

Svarīga informācija licencētajiem riteņbraucējiem par dalību Latvijas čempionātā MTB maratonā

Latvijas Riteņbraukšanas federācija sniedz skaidrojumu un informē par iespējām licencētajiem riteņbraucējiem startēt Latvijas čempionātā MTB maratonā, kas šīs nedēļas svētdienā SEB MTB maratona 4. posma ietvaros notiks Madonā. Foto: Agnis Melderis.

Latvijas Riteņbraukšanas federācija kopā ar sadarbības partneriem 2018. gadā izveidojusi līdz šim nebijušu licenču lojalitātes programmu, kurā iekļauti 16 dažāda veida izdevīgi piedāvājumi. Starp tiem arī bezmaksas dalība Latvijas šosejas riteņbraukšanas, MTB maratona un MTB XCO krosa čempionātos.

Ja Latvijas šosejas un MTB XCO krosa čempionāti notiek atsevišķi un nav iekļauti citu sacensību programmā, tad MTB maratona čempionāts iekļauts SEB MTB maratona 4. posma ietvaros. Sacensības šīs nedēļas svētdienā notiks Madonā.

Lai pilnībā ievērotu licenču lojalitātes programmas būtību Latvijas Riteņbraukšanas federācija vienojusies ar organizatoriem par bezmaksas dalību sportistiem ar LRF licencēm. Jāņem gan vērā, ka, lai tiktu iekļautam SEB MTB maratona posma rezultātos un pretendētu uz apbalvošanu SEB MTB maratona vērtējumā, sportistam ir jāveic reģistrācija arī sacensību seriāla posmam.

Tiem licencētajiem dalībniekiem, kuri vēlas startēt tikai Latvijas čempionāta ieskaitē, tiks izsniegts dalībnieku numurs un čips. Pēc finiša dalībnieks tiks iekļauts Latvijas čempionāta rezultātos un pretendēs uz čempionāta godalgām.

Reģistrācija Latvijas čempionāta vērtējumam dalībniekiem, kuri nevēlas tikt iekļauti SEB MTB maratona posma vērtējumā, iespējama līdz šīs nedēļas ceturtdienas, 14. jūnija, pulksten 16:00. Pieteikums brīvā veidā jānosūta uz elektroniskā pasta adresi: toms@lrf.lv. Lūgums norādīt sekojošus datus: Vārds Uzvārds, Personas kods, Komanda, Elektroniskā pasta adrese un tālruņa numurs.

Licencētajiem dalībniekiem, kuri reģistrējušies SEB MTB maratona Madonas posmam, atsevišķa reģistrācija Latvijas čempionātam nav nepieciešama. Tā tiks veikta automātiski.

PRECIZĒTS NOLIKUMS atrodams: http://lrf.lv/images/10_06_XCM.pdf

Avatar

By jt 11.06.2018 17:15:45

Member+ · 933 comments

Lai pilnībā ievērotu licenču lojalitātes programmas būtību Latvijas Riteņbraukšanas federācija vienojusies ar organizatoriem par bezmaksas dalību sportistiem ar LRF licencēm.

Šis gan ir smieklīgi... cerams, ka bija karstas diskusijas big_smile:D:D


Fans Škoda

Avatar

By costx 12.06.2018 07:51:21

Member+ · 375 comments

Jebkurā gadījumā liels paldies Tomam personīgi un visiem pārējiem, kas to veicināja.

Avatar

By GatisXC 12.06.2018 09:24:33

Member · 183 comments

Nez no kura koridora šie tikai Latvijas čempionātam reģistrētie dalībnieki startēs? No desmitā! Būs reālas iespējas cīnīties par titulu un rezultāti būs maksimāli objektīvi.


No P A I N  No G A I N
#normālsMTB

Avatar

By va 12.06.2018 09:36:02

Member · 89 comments
jt wrote

Lai pilnībā ievērotu licenču lojalitātes programmas būtību Latvijas Riteņbraukšanas federācija vienojusies ar organizatoriem par bezmaksas dalību sportistiem ar LRF licencēm.

Šis gan ir smieklīgi... cerams, ka bija karstas diskusijas big_smile:D:D

Federācija kompensēs zaudējumus, ja tādi radīsies.


.esmu kruc.

Avatar

By marta 12.06.2018 10:10:39

Member+ · 195 comments

Kāpēc desmitā? Čempionāts notiek garajā distancē, un tur parasti ir tikai 2,5 koridori.

GatisXC wrote

Nez no kura koridora šie tikai Latvijas čempionātam reģistrētie dalībnieki startēs? No desmitā! Būs reālas iespējas cīnīties par titulu un rezultāti būs maksimāli objektīvi.

Avatar

By Dexters 1 17.06.2018 22:27:29

Member · 46 comments
costx wrote

Jebkurā gadījumā liels paldies Tomam personīgi un visiem pārējiem, kas to veicināja.

Es ar pievienojos! smile