Krakšķis klaņos.

Avatar

By Valerius 01.08.2017 21:30:21

Member · 74 comments

Man tikšķis bija no monobloka vītnes, atskrūvēju, pasmērēju, pārskrūvēju, pazuda, uzreiz gandarījums big_smile Veiksmīgi atrast!

Avatar

By 321 01.08.2017 21:37:42

Member · 5,838 comments
Kefīrers wrote

Man līdzīgas problēmas: krakšķis un tiktaks. Ar krakšķi tiku skiadrībā - beņķa stute, bet tiktaks jau teju pus gadu mistērija.

Ieliec citus pedāļus testam. Man ir bijis velo ar Campagnolo 100 eur vērtu jaucamo centra asi kuru pārjaucot un sasmērējot krakšč (tik dārgam taču vajadzētu kalpot mūzīgi). Kopš tās dienas dievinu parasto 4-kanša monobloku kuru jaunu var nopirkt par 7 eur wink

Avatar

By peepers 02.08.2017 14:58:34

Member · 70 comments
MakeMeGoAway wrote

Man ir visai līdzīga problēma. Arī uz 4 kantēm.

Vienu rītu parādījās krakšķoša skaņa tieši uz uzmīšanu/smagāka pārnesuma pārslēgšanu.

Nomainīja monobloku no tā, kas velo nāca līdzi uz VP-BC73, krakšķis nepazuda. Konstatējām, ka vienam pedāliem iekšā beigta, nomainījām uz jauniem, šoreiz jau ar slēgto gultni. Krakšķoņa nepazuda. Izņēma stuti, sasmērēja - krakšķoņa nepazuda.

Interesanti arī, ka, uzminot, tā krakšķošā skaņa tiek it kā sadzīta, bet, padīdoties ar visu masu uz sēdekļa ir līdzīgas tonalitātes krakšķoņa, it kā sadzītu kaut ko atpakaļ un tad krakšķoņa izzūd - dīdies cik gribi. Līdz atkal spēcīgi uzmin un kaut ko laikam izkustina.

Šķiet, ka vienīgās pagaidām neskartās vietas ir gailītis/austiņa (lai gan tur visam vajadzētu būt OK, jo var teikt tikko tika nomainīta, pēcāk ņemta nost un vēlreiz pačekota rumba + svaigs spieķojums) un stūres bļodiņas...

It kā servisā ir aizdomas par mikroplaisu rāmī, bet tad loģiskāk būtu, ja krakšoņa būtu visu laiku... Vienkārši minoties, viss ir bumbās.

Kādas idejas, ieteikumi?

parskruve monobloku un tad izdari ieprieks aprakstito.
Zinama problema,tas rodas nepietiekami pievilktu klanu rezultata.Noraut vitni skruvei praktiski nevar.panem un pievelc tik stingri ar atslegu kamer vairs nevaresi pagriezt skruvi,tad klani ir uzpresejusies lidz galam uz kvadratiem.Ja tomer ir bail par jaunajam skruvem panem vecas,izdari proceduru un pec tam ieskruve atpakal jaunas normali pievelkot.
p.s monoblakam vajadzetu sasmeret vitni ar kaut vai litolu.

Last edited by peepers (02.08.2017 15:01:32)

Avatar

By peepers 02.08.2017 15:11:28

Member · 70 comments
Kefīrers wrote

Man līdzīgas problēmas: krakšķis un tiktaks. Ar krakšķi tiku skiadrībā - beņķa stute, bet tiktaks jau teju pus gadu mistērija. Klikšķis ir, kad labais klanis pie lielākas slodzes ir uz sešiem. Dīvainākais ir tas, ka pēc mazgāšanas vai brauciena lietū, skaņa pazūd. Sausā laikā atkal parādās. Pedāļi izjaukti, sazieķēti, tas pats ar klaņu skrūvēm. Vai tiešām monobloks? Jo pirms gada, arī ar veco bija tas pats un pēc nomaiņas nekas nemainījās.

pievelc monobloku un klanus kartigak,ja nemainas nekas parbaudi gultnus.

Avatar

By MakeMeGoAway 17.08.2017 12:16:37

Member · 110 comments

Man pie vainas izrādījās izkritusi skrūvīte gailītim. Vēl pēc šī gadījuma - saeļļoja rumbai ekscentru, lai novērstu citu krakšķoņu. Esmu smags cilvēks. big_smile

Avatar

By 321 09.11.2017 21:57:23

Member · 5,838 comments

Man jaunajam sslv velo arī šis viss, ieliku jaunu monobloku, pārliku ratus uz citiem, nomainīju sēdekli un pedāļus
Vienalga krakšķ, ļoti liekās ka monobloks un liekās no kreisās puses vairāk, bet tā skaņa iet arī pa rāmi big_smile
Man liekās ka es klaņus pievilku ar cauruli uzbāztu uz 6-kanša big_smile