Velo nometne Spānijā, 2018

Avatar

By Aigars HC Bike Tours 09.10.2017 13:45:52

Member · 191 comments

web_LV_camp-2018.jpg
HC Bike Tours sadarbībā treneriem Train2Win un veloskola.com, kā arī velo veikalu Sportlife, piedāvājam Tev pievienoties mums 2018.gada pavasara velo nometnē Spānijā.
2018.gada nometnes jaunumi:
Spānija ir riteņbraucēju pavasara nometņu meka, un sevišķi Costa Blanca reģions. Daudzas Pro komandas, tajā skaitā mūsu pašu Rietumu Delfin, organizē nometnes šajā apvidū. Tieši tāpēc arī mēs 2018.gadā plānojam doties uz turieni, lai sagatavotos velo sazonai, lieliski atpūstos un izbaudītu Spānijas siltos laikapstākļus, nobaudītu paella, tortilla, svaigas jūras veltes un apelsīnus, vēl kaut ko no Spānijas virtuves un, protams, arī neaizmirstamos dabas skatus. Treniņnometne ir saplānota 1, 2 vai 3 nedēļām, pievienojies uz sev vēlamo laika periodu.
Tāpat mainīsim lokācijas vietu - tas ir arī Tavs ceļojums un tas dos Tev iespēju atklāt lielāku daļu no Costa Blanca reģiona, kā arī izmēģināsim dzīvošanu lieliskos apartamentos:

  • 1.nedēļu pavadīsim Valensijas tuvumā pludmales pilsētā netālu no vesturiskā Sagunt ciemata. Velo braucieni būs gan gar piekrasti, gan arī dosimies atklāt divus nacionālos parkus kalnos: Parque Natural Serra d'Espadà un Parc Natural de la Serra Calderona. Apmetīsimies 3*** viesnīcā Sensity Vent de Mar pavisam tuvu Vidusjūrai.

  • 2. un 3.nedēļu pavadīsim Pro komandu iecienītajā pilsētā Dénia. Kā jau ierasts, nometnes otrajā daļā intensitāte pieaugs, vairāk brauksim arī kalnos un tie tur ir skaisti, bet ne ļoti gari un grūti. Dzīvošana būs Apartamentos Bravosol. Ļoti labas kvalitātes apartamenti: katrā apartamentā 3 istabas, 4 gultas, 2 vannas istabas, virtuve ar trauku un veļas mašīnu, dzīvojamā zona ar TV, arī balkons un tas viss turpat pie jūras. Vēlies labāk viesnīcu? Lieliski, izvēlies Hotel Palau Verd*** ar iekļautām brokastīm par nelielu papildus samaksu. Viesnīca ir ļoti laba un atrodas tikai ~1km attālumā no apartamentiem. Kopējie grupas pasākumi tāpat neizpaliks un būs tikšanās vakariņās kādā restorānā:)


Ko sagaidīt šogad? Noteikti tikpat kvalitatīvi organizētu pasākumu, gandrīz nemainīgu HC komandu, cerams 20+C temperatūru un daudz saulainu dienu. Apsolīt nevaram, bet vēsturiskās laika prognozes liek secināt, ka tā arī būs.
Līdz 3.novembrim piedāvājam veikt rezervāciju par samazinātu samaksu. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc piesakies jau tūlīt!

Cena sākot no EUR 740 piesakoties līdz 3.novembrim, vairāk informācijas un pieteikuma veidlapu atradīsi http://www.hcbiketoursexplorer.com/lv/v … ad-image-0


Avatar

By 321 09.10.2017 13:48:21

Member · 5,857 comments

Domāju ka silta saule tur būs pilnīgi noteikti

Avatar

By Aigars HC Bike Tours 15.02.2018 20:22:30

Member · 191 comments

Ir vēl 3 vietas pieejamas!. Piesakies! Zvani +371 26306180