„FILTER Kritērija Brauciens 2015” uzvaru izcīna Bogdanovičs

13.08.2015 09:55 / Sacensības
Autors: LRA_asociacija

Ar Māra Bogdanoviča uzvaru noslēgušās vēsturē pirmās „FILTER Kritērija Brauciena” riteņbraukšanas sacensības. Pasākums norisinājās “2015 Riga ETU Sprint Triathlon European Cup” ietvaros. Visas dienas garumā skatītāji varēja vērot aktivitātes triatlona klasiskajā versijā un katra sporta veida atsevišķu sacensību – peldēšanā, riteņbraukšanā un skriešanā.

9. augustā tika dots starts līdz šim Rīgā nebijušam pasākumam – „FILTER Kritērija Brauciens 2015”. Grupas brauciena sacensības, kurās dalībniekiem bija jāveic desmit apļi, katru 5 km garumā. Trase tika izveidota tehniski sarežģīta ar vairākiem deviņdesmit grādu pagriezieniem. Distanci vēl smagāku padarīja vējainā diena un Vanšu tilta kāpums, kas dalībniekiem kopumā bijā jāpārvar divdesmit reizes.

Jau pašā distances sākumā izveidojās straujš temps, kā rezultātā otrajā aplī no vadošās grupas izdevās atrauties trīs sportistiem – Arvim Sprudem (Kuldīga), Andrim Lukjanovam (RRS) un uzvarētājam Bogdanovičam (Alpha Baltic). Pakāpeniski, bet stabili pārņemot vadību, palielinājās atstarpe starp līderiem un sekojošo grupu. Lai arī brīžiem sekojošā grupa ar iekļautiem vairākiem spēcīgiem pašmāju braucējiem, samazināja atstarpi ar līderiem, tomēr panākt bēgļus neizdevās. Pēdējā aplī Bogdanovičs veica izšķirišo izrāvienu, sadalot vadošu grupu pa vienam braucējam. No sekotāju grupas finiša spurtā ātrākie - Juris Visockis (Engures Sportam), Normunds Zviedris (ZZK – Ādaži) un Mārtiņš Flaksis (Infoera).

Sacensību laikā otrajā, piektajā un astotajā aplī tika izspēlēti starpfiniši, kuros pirmais finiša līnijas šķērsotājs saņēma balvas no sacensību atbalstītājiem - „Dion”, „Doltcini Latvia” un „Sports Akileine. Visos no starpfinišiem par uzvarētāju izdevās kļūt Andrim Lukjanovam.

Sacensības rīkotāji „Aerobike Cycling Agency” (ACA) sadarbībā ar „Latvijas Triatlona Federāciju” izsaka paldies visiem dalībniekiem un apmeklētājiem par dalību pasākumā. Nākamais „FILTER” pasākums sagaidāms jau šo ceturtdien, 13.augustā Jūrmalā, kur norisināsies „FILTER Velokauss 2015” noslēdzošais ieskaites posms individuālajā braucienā. Savukārt, 13. septembrī Tukumā norisināsies „Lielais Fināls”, kur dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja sacensties grupas braucienā 38 un 95 km distancē.

Informācija un rezultāti pieejami sacensību oficiālajā mājaslapā: “Aerobike.lv”.
Atslēgvārdi:

Komentāru nav.

Jābūt autorizētam, lai rakstītu komentārus


XC.lv atbalsta Jaunākais veloveikalos
↑ MTB un šosejas riteņbraukšanas blogs

XC.lv

xc.lv ir neatkarīgs, nekomerciāls un uz informāciju orientēts vortāls.

mūsu mērķis ir nodrošināt efektīvu un strukturētu informācijas apmaiņu riteņbraucēju un slēpotāju vidū.

Kontaktinformācija

XC.lv Biedrība
e-mail: info@xc.lv
→  http://www.xc.lv
→  http://www.mountainbike.lv
→  http://www.ritenbrauksana.lv

Autortiesības

visa xc.lv atrodamā informācija un materiāli ir publicēti aiz dalībnieku brīvas gribas un bez autora atļaujas tos pārveidot, reproducēt vai pārpublicēt ir aizliegts.

Copyright © 2004-2019 xc.lvRiteņbraukšana vienmēr ir piedzīvojums.