Gavars nepārspējams “Filter Velokauss 2015” Jūrmalas posmā

15.06.2015 14:45 / Sacensības
Autors: LRA_asociacija

Jūrmalā norisinoties “Filter Velokauss 2015” trešajam posmam, izcīnot uzvaru, par pārsteigumu parūpējās dobelnieks Ēriks Toms Gavars. Bartuševics nostiprinās kopvērtējuma vadībā.

Sacensību seriālam atgriežoties sākotnējā Jūrmalas trasē, norisinājies “Filter Velokausa” 3. posms – 11 km individuālā braucienā uz laiku. Uzrādot teicamu sniegumu, ar distancē pavadīto vidējo ātrumu 47,5 km/h, uzvaru izcīnija U-19 grupas braucējs Ēriks Toms Gavars (Tandēms/EtichSport). Otrajā pozīcijā seriāla kopvērtējuma līderis, Rihards Bartuševics (Sportlife Cycling Team). Trešajā vietā, uzrādot labu rezultātu, vēl viens no jaunajiem braucējiem – Aleksandrs Rubļevskis (Rietumu – Delfin).

Pēc aizvadītiem trijiem posmiem, seriāla līdera vadībā ar 1097 punktiem izvirzījies Rihards Bartuševics (Sportlife Cycling Team). Otrais kopvērtējumā, šobrīd atpaliekot ar 32 punktiem, U-23 vecuma grupas līderis Valters Čakšs. Un ar 65 punktu deficītu vadošo trijnieku noslēdz Sandis Āķis (abi Rietumu-Delfin).

Sievietēm kopvērtējuma vadībā atrodas Ingrīda Šmite (Sportlife Cycling Team). U-19 vecuma grupā vadību pārņēmis Mareks Kampe (Veloclub). Komandu vērtējumā pēc trijiem posmiem līderu pozīcijās “Rietumu-Delfin” komandas braucēji.

Katrā posmā vienam no dalībniekam tiek pasniegta pārsteiguma balva no sacensību atbalstītāja "Sports Akileine" - palīdz sagatavot ķermeni fiziskām aktivitātēm, samazina sporta traumatismu, kā arī palīdz atjaunoties pēc fiziskām slodzēm. Šoreiz, kā vecākajam dalībniekam, balva tika pasniegta Andrim Miķelsonam (72 gadi). Labākā Andra kunga atziņa: "Filter Velokauss ir lieliska iespēja tāda vecuma kungiem, nesaprotu, kur tie pārējie kavējas!"

Nākamais “Filter Velokauss 2015” posms, uzsākot otro apli norisināsies pēc nepilna mēneša pārtraukuma, 9. jūlijā Salaspilī. Tāpat kā pirmajā posmā, dalībniekiem tiks dota iespēja pārbaudīt savu spēkus 15 km individuālajā braucienā uz laiku.

Informācija un rezultāti: www.aerobike.lv
Atslēgvārdi:

Komentāru nav.

Jābūt autorizētam, lai rakstītu komentārus


XC.lv atbalsta Jaunākais veloveikalos
↑ MTB un šosejas riteņbraukšanas blogs

XC.lv

xc.lv ir neatkarīgs, nekomerciāls un uz informāciju orientēts vortāls.

mūsu mērķis ir nodrošināt efektīvu un strukturētu informācijas apmaiņu riteņbraucēju un slēpotāju vidū.

Kontaktinformācija

XC.lv Biedrība
e-mail: info@xc.lv
→  http://www.xc.lv
→  http://www.mountainbike.lv
→  http://www.ritenbrauksana.lv

Autortiesības

visa xc.lv atrodamā informācija un materiāli ir publicēti aiz dalībnieku brīvas gribas un bez autora atļaujas tos pārveidot, reproducēt vai pārpublicēt ir aizliegts.

Copyright © 2004-2019 xc.lvRiteņbraukšana vienmēr ir piedzīvojums.