Ar jaunu dalībnieku rekordu tiek iesākts “FILTER Velokauss 2015”. Uzvaru izcīna Bartuševics.

05.05.2015 17:29 / Sacensības
Autors: LRA_asociacija

Tāpat kā iepriekšējo gadu sezonās, arī šogad pirmais no septiņiem “Filter Velokausa” posmiem norisinājās Salaspilī. Dalībniekiem tika dota iespēja sacensties 15 km individuālajā braucienā uz laiku – braucēji startēja vienatnē ik pēc 30 sekundēm. Sacensību laikā nemitīgi mainījās labākā laika īpašnieka pozīcijas, veidojot intrigu līdz pat pašam pēdējam finišējušam dalībniekam.Kopumā sacensībās uz starta izgāja 147 dalībnieki, kas ir jauns sacensību rekords. Par uzvarētāju absolūtajā vērtējumā kļuva viens no labākajiem individuālā brauciena speciālistiem Latvijā – Rihards Bartuševics (Sportlife Cycling Team). Otrajā vietā, atpaliekot par 21 sekundi, ierindojās Aleksandrs Rubļevskis, trešajā pozīcijā Valters Čakšs (abi Rietumu-Delfin).

Sievietēm, uzrādot labāko laiku, uzvaru izcīnīja Endija Rutule (AMG). Komandu vērtējumā pēc pirmā posma vadībā “Rietumu-Delfin” komandas braucēji.

Katrā posmā vienam no dalībniekam tiks pasniegta pārsteiguma balva no sacensību atbalstītāja "Sports Akileine". Pirmajam posmam par godu, izvēlējāmies šo balvu pasniegt dalībniekiem, kas šogad ir reģistrējies visātrāk - Jānis Āboliņš (#54). "Sports Akileine" - palīdz sagatavot ķermeni fiziskām aktivitātēm, samazina sporta traumatismu, kā arī palīdz atjaunoties pēc fiziskām slodzēm.

Nākamais seriāla posms norisināsies 28. maijā, Garkalnē. Šoreiz paredzēta 20km distance - pāru brauciens - braucēji startē pāros ik pēc 30 sekundēm. Ja nav partnera, ir atļauts startēt arī individuāli.

Rezultāti un bilžu galerija pieejama sacensību oficiālajā mājaslapā “Aerobike.lv”.
Atslēgvārdi:

Komentāru nav.

Jābūt autorizētam, lai rakstītu komentārus


XC.lv atbalsta Jaunākais veloveikalos
↑ MTB un šosejas riteņbraukšanas blogs

XC.lv

xc.lv ir neatkarīgs, nekomerciāls un uz informāciju orientēts vortāls.

mūsu mērķis ir nodrošināt efektīvu un strukturētu informācijas apmaiņu riteņbraucēju un slēpotāju vidū.

Kontaktinformācija

XC.lv Biedrība
e-mail: info@xc.lv
→  http://www.xc.lv
→  http://www.mountainbike.lv
→  http://www.ritenbrauksana.lv

Autortiesības

visa xc.lv atrodamā informācija un materiāli ir publicēti aiz dalībnieku brīvas gribas un bez autora atļaujas tos pārveidot, reproducēt vai pārpublicēt ir aizliegts.

Copyright © 2004-2019 xc.lvRiteņbraukšana vienmēr ir piedzīvojums.