Atvērta pieteikšanās “FILTER Velokauss 2015” sacensībām

26.02.2015 15:06 / Sacensības
Autors: LRA_asociacija

Norisināsies šosejas riteņbraukšanas sacensību seriāls “Filter Velokauss 2015”. Tās ir tautas klases individuālo, pāru un grupas braucienu sacensības Rīgas apkārtnē. Jau šobrīd ir atvērta dalībnieku reģistrācija, ko iespējams veikt sacensību oficiālajā mājaslapā.

Seriāls sastāv no 6 posmiem, no kuriem divos norisināsies pāru brauciens. Sacensības ir paredzētas ne tikai profesionāliem sportistiem, bet arī riteņbraukšanas entuziastiem un atpūtniekiem. Vērtējums notiek 24 vecuma grupās un absolūtajā kopvērtējumā vīriešiem, sievietēm un komandām.
2015. gada sezonā veiktas izmaiņas sacensību nolikumā. Lai noteiktu labākos individuālā brauciena speciālistus vietējā reģionā, septītais posms – Lielais Fināls, kurā norisināsies grupas brauciena sacensības, netiks ņemts vērā kopvērtējuma ieskaitē. Pēc tā norisināsies kopvērtējuma apbalvošana.

POSMI 2015:
I Posms – 30. aprīlis / Salaspils / Individuālais brauciens
II Posms – 28. maijs / Garkalne / Pāru brauciens
III Posms – 11. jūnijs / Jūrmala / Indivuālais brauciens
IV Posms – 9. jūlijs / Salaspils / Individuālais brauciens
V Posms – 23. jūlijs / Garkalne / Pāru brauciens
VI Posms – 13. augusts / Jūrmala / Indivuālais brauciens
Fināls – 13. septembris / Tukums / Grupas brauciens

Šobrīd sacensību oficiālajā mājaslapā “Aerobike.lv” ir atvērta iepriekšēja dalībnieku reģistrācija. Reģistrējoties visai sezonai līdz 31. martam, tiek iekļauta 50% atlaide no pamatmaksas. Nākamajā periodā, reģistrējoties līdz 27. aprīlim, tiek piedāvāta 40% atlaide. Reģistrēšanās vienam posmam uz vietas - 15 EUR.

Iepriekšējā gada “FILTER Velokauss” sacensību seriālā, ar nopelnītiem 2336 punktiem, uzvaru izcīnīja Sandis Āķis (Rietumu Delfin). Otrajā vietā ar 2213 punktiem ierindojās Vitālijs Korņilovs (Alpha Baltic) un trešajā vietā kopvērtējumā ar 2159 punktiem Deniss Mirošins (X-Sports Cycling Team).

Sievietām kopvērtējuma pirmo vietu ar 2515 punktiem izcīnīja Katrīna Jaunslaviete. Otrajā vietā ar 2444 punktiem Daisi Rist un trešajā – Jaanika Rist (2248 punkti).
Komandu kopvērtējumā labākie “Trek Team” komandas braucēji (6474 punkti). Otrajā vietā “Filter I” (6271 punkti) un trešajā vietā ar 5680 punktiem “Filter II” komanda.
Atslēgvārdi:

Komentāru nav.

Jābūt autorizētam, lai rakstītu komentārus


XC.lv atbalsta Jaunākais veloveikalos
↑ MTB un šosejas riteņbraukšanas blogs

XC.lv

xc.lv ir neatkarīgs, nekomerciāls un uz informāciju orientēts vortāls.

mūsu mērķis ir nodrošināt efektīvu un strukturētu informācijas apmaiņu riteņbraucēju un slēpotāju vidū.

Kontaktinformācija

XC.lv Biedrība
e-mail: info@xc.lv
→  http://www.xc.lv
→  http://www.mountainbike.lv
→  http://www.ritenbrauksana.lv

Autortiesības

visa xc.lv atrodamā informācija un materiāli ir publicēti aiz dalībnieku brīvas gribas un bez autora atļaujas tos pārveidot, reproducēt vai pārpublicēt ir aizliegts.

Copyright © 2004-2019 xc.lvRiteņbraukšana vienmēr ir piedzīvojums.