Bartuševics atgūst līdera pozīcijas “Filter Velokauss 2014”

13.06.2014 13:10 / Sacensības
Autors: LRA_asociacija

Vakar, 12. jūnijā norisinājās “Filter Velokauss 2014” 3. posms. Ar izcīnītu uzvaru Jūrmalas posmā, kopvērtējuma līdera statusā atgriezies Rihards Bartuševics (Trek Team).

Tehniski sarežģītākajā no “Filter Velokauss 2014” sacensību posmiem, 100 dalībnieku konkurencē, 10,3 km individuālajā braucienā uz laiku uzvaru izcīnīja Bartuševics (0:13:58, 44,2 km/h). Atpaliekot tikai par 3 sekundēm
, ieņemot pjedestāla otro pakāpienu, pārsteigumu sagādājaV-U19 vecuma grupas braucējs - Valters Čakšs (MSĢ/RRS). Dalītajā trešajā vietā Sandis Āķis un braucējs no kaimiņvalsts Igaunijas - Siim Erik Alamaa (abiem +12 sek.).

Seriāla kopvērtējuma vadībā atkārtoti izvirzījies 1. un 3. posma uzvarētājs Rihards Bartuševics (1105 punkti). Zaudējot 29 punktus, uz papēžiem min Sandis Āķis. Trešajā pozīcijā – Kaspars Launerts (980 punkti).

Sievietēm līderu pozīcijā joprojām atrodas viena no Igaunijas labākajām jaunajām riteņbraucējām - Liisi Rist (768 punkti). V-U19 vecuma grupā līdera pozīcijas un balto kombinezonu saglabā Edgars Maculēvičs (ĶNSS). Komandu vērtējumā šobrīd pirmajā vietā ar 2829 punktiem “Trek Team” komanda.

Kopumā sacensībās uz starta izgāja 100 dalībnieki, no kuriem 52 turpina dalību “EuroPark velo programmas - 1000 dienas bezmaksas autostāvvietu Rīgā” balvas fonda ietvaros. Lai pieteiktos “EuroPark velo programmai”, ir nepieciešams piedalīties visos septiņos “Filter Velokauss 2014” posmos.

Nākamais seriāla posms norisināsies pēc nepilna mēneša, 10. jūlijā Salaspilī. Tajā dalībnieki sacentīsies 13km individuālajā braucienā.

Rezultāti pieejami sacensību oficiālajā mājaslapā “Aerobike.lv”.
Atslēgvārdi:

Komentāru nav.

Jābūt autorizētam, lai rakstītu komentārus


XC.lv atbalsta Jaunākais veloveikalos
↑ MTB un šosejas riteņbraukšanas blogs

XC.lv

xc.lv ir neatkarīgs, nekomerciāls un uz informāciju orientēts vortāls.

mūsu mērķis ir nodrošināt efektīvu un strukturētu informācijas apmaiņu riteņbraucēju un slēpotāju vidū.

Kontaktinformācija

XC.lv Biedrība
e-mail: info@xc.lv
→  http://www.xc.lv
→  http://www.mountainbike.lv
→  http://www.ritenbrauksana.lv

Autortiesības

visa xc.lv atrodamā informācija un materiāli ir publicēti aiz dalībnieku brīvas gribas un bez autora atļaujas tos pārveidot, reproducēt vai pārpublicēt ir aizliegts.

Copyright © 2004-2019 xc.lvRiteņbraukšana vienmēr ir piedzīvojums.