Rīgas Angļu ģimnāzija otro gadu pēc kārtas izcīna "Rīgas Skolu Kausu Riteņbraukšanā"

19.05.2014 16:34 / Sacensības
Autors: LRA_asociacija

Vakar, 18. maijā Uzvaras parkā zēni un meitenes, vecumā no 1. - 9. klasei sacentās par “Rīgas Skolu Kausa Riteņbraukšanā” izcīņu individuālajā un skolas vērtējumā. Pārliecinošu uzvaru absolūtajā kopvērtējumā atkārtoti izcīnīja Rīgas Angļu ģimnāzija.

„Rīgas Skolu Kauss Riteņbraukšanā” ir jaunatnes sacensības Rīgas skolēniem, kurās varēja piedalīties visi
Rīgas pašvaldības vispārējās izglītības iestāžu skolēni, izņemot tos, kuriem ir izsniegta “Latvijas Riteņbraukšanas Federācijas” braucēja licence.

Kopumā, sacenšoties dalībniekiem no 16 skolām, ar 1640 punktiem pirmo vietu ieguva Rīgas Angļu ģimnāzija, otrajā vietā Rīgas Ziepniekkalna sākumskola (360 punkti). Nopelnot 200 punktus, dalītajā trešajā vietā Iļģuciema vidusskola un Friča Brīvzemnieka pamatskola.

Sacensībās bija atļauts piedalīties ar jebkādu tehniskā kārtībā esošu velosipēdu. Visiem sacensību dalībniekiem pēc finiša tika pasniegtas medaļas. Labākie savā klases grupā tika apbalvoti ar kausiem un diplomiem. Skola ar lielāko punktu skaitu ieguva galveno kausu.

Rīgas Skolu Kauss Riteņbraukšanā” ir projekts, kas tiek rīkots sadarbībā ar „Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu”. Pasākuma galvenie mērķi ir veicināt aktīvu brīvā laika pavadīšanu bērnu un jauniešu vidū, kā arī nodrošināt pamatskolas vecuma bērniem fiziskas aktivitātes atvērtā telpā. Papildus ievirze ir piesaistīt jaunatni nodarboties ar riteņbraukšanu kā profesionālu sporta veidu, piesakoties sporta skolu riteņbraukšanas sekcijās.

Pasākuma organizatori “Latvijas Riteņbraukšanas Asociācija” saka paldies visiem dalībniekiem, kas, pārstāvot savas skolas godu, piedalījās sacensībās. Paldies arī visiem pasākuma atbalstītājiem un iesaistītajām personām, kas palīdzēja pasākuma realizācijā. Tiekamies nākamā gada pavasarī Uzvaras parkā, lai noskaidrotu “Rīgas Skolu Kausa Riteņbraukšanā 2015” labāko skolu un braucēju titulu!

Informācija un rezultāti sacensību oficiālajā mājaslapā: Rīgas Skolu Kauss Riteņbraukšanā
Atslēgvārdi:

Komentāru nav.

Jābūt autorizētam, lai rakstītu komentārus


XC.lv atbalsta Jaunākais veloveikalos
↑ MTB un šosejas riteņbraukšanas blogs

XC.lv

xc.lv ir neatkarīgs, nekomerciāls un uz informāciju orientēts vortāls.

mūsu mērķis ir nodrošināt efektīvu un strukturētu informācijas apmaiņu riteņbraucēju un slēpotāju vidū.

Kontaktinformācija

XC.lv Biedrība
e-mail: info@xc.lv
→  http://www.xc.lv
→  http://www.mountainbike.lv
→  http://www.ritenbrauksana.lv

Autortiesības

visa xc.lv atrodamā informācija un materiāli ir publicēti aiz dalībnieku brīvas gribas un bez autora atļaujas tos pārveidot, reproducēt vai pārpublicēt ir aizliegts.

Copyright © 2004-2019 xc.lvRiteņbraukšana vienmēr ir piedzīvojums.