Sandis Āķis izvirzās “FILTER Velokauss 2014” kopvērtējuma vadībā

16.05.2014 13:41 / Sacensības
Autors: LRA_asociacija

Līdz šim apmeklētākajā “Filter Velokauss 2014” sacensību posmā, kurā kopumā piedalījās 128 dalībnieki, startējot 20km pāru braucienā nepārspēti bija šī brīža spēcīgākās Latvijas riteņbraukšanas komandas “Rietumu Delfin” braucēji Armands Bēcis ar Sandi Āķi (0:25:56, 46,2 km/h) un Andžs Flaksis ar Andri Vosekalnu (+18 sek.). Vieni no galvenajiem seriāla līderiem Kaspars Launerts (Veloprofs) un Rihards Bartuševics (Trek Team) nolēma startēt individuāli un ieņēma attiecīgi 5. un 6. vietu.

Seriāla kopvērtējuma vadībā izvirzījies posma uzvarētājs Sandis Āķis (730 punkti). Sievietēm līderu pozīcijā atrodas viena no Igaunijas labākajām jaunajām riteņbraucējām - Liisi Rist (519 punkti). Komandu vērtējumā šobrīd pirmajā vietā ar 1138 punktiem “Rietumu Delfin” komanda.

Sadalot punktus “Latvijas Riteņbraukšanas Federācijas” ranga ieskaitē, jauno braucēju konkurencē par uzvarētājiem U-15 grupā kļuva Ričards Sauja ar Arvo Godiņu (RRS). U-17 grupā pārāks pār pašmāju braucējiem izrādījās kaimiņš no Lietuvas – Artur Lajevskij, otrajā vietā Kristaps Pelčers pārī ar Kristapu Ansonu (MSĢ).

Kopumā sacensībās uz starta izgāja 128 dalībnieki, no kuriem 64 turpina dalību “EuroPark velo programmas - 1000 dienas bezmaksas autostāvvietu Rīgā” balvas fonda ietvaros. Lai pieteiktos “EuroPark velo programmai”, ir nepieciešams piedalīties visos septiņos “Filter Velokauss 2014” posmos.

Nākamais seriāla posms norisināsies 12. jūnijā, Jūrmalā. Tajā dalībnieki sacentīsies 11km individuālajā braucienā.

Rezultāti pieejami sacensību oficiālajā mājaslapā “Aerobike.lv”.
Atslēgvārdi:

Komentāru nav.

Jābūt autorizētam, lai rakstītu komentārus


XC.lv atbalsta Jaunākais veloveikalos
↑ MTB un šosejas riteņbraukšanas blogs

XC.lv

xc.lv ir neatkarīgs, nekomerciāls un uz informāciju orientēts vortāls.

mūsu mērķis ir nodrošināt efektīvu un strukturētu informācijas apmaiņu riteņbraucēju un slēpotāju vidū.

Kontaktinformācija

XC.lv Biedrība
e-mail: info@xc.lv
→  http://www.xc.lv
→  http://www.mountainbike.lv
→  http://www.ritenbrauksana.lv

Autortiesības

visa xc.lv atrodamā informācija un materiāli ir publicēti aiz dalībnieku brīvas gribas un bez autora atļaujas tos pārveidot, reproducēt vai pārpublicēt ir aizliegts.

Copyright © 2004-2019 xc.lvRiteņbraukšana vienmēr ir piedzīvojums.