Norisināsies “Rīgas Skolu Kauss Riteņbraukšanā 2014”

05.05.2014 18:09 / Sacensības
Autors: LRA_asociacija

Otro gadu Uzvaras parkā norisināsies riteņbraukšanas sacensības jauniešiem – "Rīgas Skolu Kauss Riteņbraukšanā". 18. maijā zēni un meitenes, vecumā no 1. - 9. klasei, aicināti piedalīties kopējā velo izbraucienā, kurā tiks noskaidroti Rīgas skolu labākie riteņbraucēji. Starts jaunāko klašu braucējiem plkst. 12:00.

„Rīgas Skolu Kauss Riteņbraukšanā” ir jaunatnes sacensības Rīgas skolēniem, tajās var piedalīties visi Rīgas pašvaldības vispārējās izglītības iestāžu skolēni, izņemot tos, kuriem ir izsniegta “Latvijas Riteņbraukšanas Federācijas” braucēja licence.

Rīgas Skolu Kauss Riteņbraukšanā” ir projekts, kas tiek rīkotas sadarbībā ar „Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu”. Pasākuma galvenie mērķi ir veicināt aktīvu brīvā laika pavadīšanu bērnu un jauniešu vidū, kā arī nodrošināt pamatskolas vecuma bērniem fiziskas aktivitātes atvērtā telpā. Papildus ievirze ir piesaistīt jaunatni nodarboties ar riteņbraukšanu kā profesionālu sporta veidu, piesakoties sporta skolu riteņbraukšanas sekcijās.

Sacensībās atļauts piedalīties ar jebkādu tehniskā kārtībā esošu velosipēdu. Sacensību norises vietā dalībniekiem tiks nodrošināta inventāra noma. Visiem braucējiem aizsargķiveres obligātas!

Visiem sacensību dalībniekiem pēc finiša tiks pasniegtas medaļas. Labākie savā klases grupā tiks apbalvoti ar kausiem un diplomiem. Skola ar lielāko punktu skaitu iegūs galveno kausu.

Sacensību direktors Gusts Eisaks stāsta: “Šis projekts tiek rīkots ar domu veicināt jaunatni nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, pievienojot jaunus kadrus riteņbraukšanas sporta skolu sekcijās. Lai vēlamās ieceres realizētos, pasākumu vērot ir pieaicināti sporta skolu treneri no “Rīgas Riteņbraukšanas Skolas” un “Murjāņu Sporta Ģimnāzijas”. Sacensības ir izveidotas, lai būtu pieejamas ikvienam braukt gribētājam, tajās esam nodrošinājuši bezmaksas dalību. Tiekamies visi 18. maijā Uzvaras parkā, lai noskaidrotu Rīgas skolu labāko riteņbraucēju titulu!”

Informācija un nolikums sacensību oficiālajā mājaslapā: www.aerobike.lv/skolukauss

Pasākumu organizē:
Biedrība “Latvijas Riteņbraukšanas Asociācija”

Kontakti:
Stabu iela 30-27, Rīga, LV 1011
Tālr.: +371 204 72 920
Sacensību mājas lapa un nolikums: www.aerobike.lv/skolukauss
Sociālo mediju komunikācija: www.facebook.com/SkoluKaussRitenbrauksana
E-pasts: velopasaule[@]gmail[punkts]com
Atslēgvārdi:

Komentāru nav.

Jābūt autorizētam, lai rakstītu komentārus


XC.lv atbalsta Jaunākais veloveikalos
↑ MTB un šosejas riteņbraukšanas blogs

XC.lv

xc.lv ir neatkarīgs, nekomerciāls un uz informāciju orientēts vortāls.

mūsu mērķis ir nodrošināt efektīvu un strukturētu informācijas apmaiņu riteņbraucēju un slēpotāju vidū.

Kontaktinformācija

XC.lv Biedrība
e-mail: info@xc.lv
→  http://www.xc.lv
→  http://www.mountainbike.lv
→  http://www.ritenbrauksana.lv

Autortiesības

visa xc.lv atrodamā informācija un materiāli ir publicēti aiz dalībnieku brīvas gribas un bez autora atļaujas tos pārveidot, reproducēt vai pārpublicēt ir aizliegts.

Copyright © 2004-2019 xc.lvRiteņbraukšana vienmēr ir piedzīvojums.