Jaunums! EuroPark velo programma: aktīvākajiem dalībniekiem 1000 dienas bezmaksas autostāvvietu Rīgā!

11.04.2014 10:34 / Sacensības
Autors: LRA_asociacija

EuroPark velo programma ir EuroPark balvu fonds visiem Filter Velokauss 2014 dalībniekiem. 1000 autostāvvietu kuponi (līdz 24 stundām katrs) tiks sadalīti vienādās daļās starp visiem riteņbraucējiem, kas startējuši visos Filter Velokauss 2014 posmos. Tātad, lai iegūtu līdzvērtīgu daļu no balvu fonda, ir jāizdara nekas vairāk un nekas mazāk kā vienkārši jāpiedalās visos kausa izcīņas posmos.

Cik lielu daļu var iegūt viens aktīvs Filter Velokausa dalībnieks? 2013. gadā pilnīgi visos posmos piedalījās 23 braucēji. Vienkāršs aprēķins atklās, ka, ja līdzīga programma tiktu īstenota pagājušajā gadā, katrs no viņiem saņemtu 43 dienas ar bezmaksas stāvvietu laiku.

EuroPark velo programmas nosacījumi:

Lai pieteiktos balvu programmai ir nepieciešams piedalīties visos septiņos "Filter Velokauss 2014" posmos. Tā kā riteņbraukšana ir tehnisks sporta veids, tiek ieskaitīti gan tie posmi, kuros finišēts, gan tie, kuros dažādu iemeslu dēļ ir nācies trasi pamest. Tomēr reģistrēšanās un nestartēšana netiks uzskatīta par īstenu piedalīšanos posmā - tajā ir vismaz jāstartē.

Ja balvu fonds nevar tikt precīzi sadalīts starp braucējiem, bezmaksas autostāvvietu laiks dienās tiek noapaļots līdz tuvākajam zemākajam skaitlim. Šie daži kuponi, kas būs palikuši pāri pēc vienlīdzīgas sadales, tiks sadalīti starp ranga līderiem atbilstoši kausa vispārējai klasifikācijai. Piemēram, ja 23 cilvēki sadalīs balvu fondu, tad 11 braucēji dabūs 44 vienas dienas autostāvvietas kuponus un pārējie saņems 43 vienas dienas stāvvietas kuponus.

Iegūtās stāvēšanas dienas var izmantot jebkurās EuroPark āra autostāvvietās visā Rīgā. Dienas nav jāizlieto visas uzreiz, kā arī tām nav obligāti jābūt izmantotām vienā vietā. Dienas var izmantot jebkurā EuroPark ārā stāvvietā, kur vien balvas saņēmējs vēlas.

Plašāka informācija par programmu un reģistrācija mūsu mājaslapā www.aerobike.lv
Atslēgvārdi:

Komentāru nav.

Jābūt autorizētam, lai rakstītu komentārus


XC.lv atbalsta Jaunākais veloveikalos
↑ MTB un šosejas riteņbraukšanas blogs

XC.lv

xc.lv ir neatkarīgs, nekomerciāls un uz informāciju orientēts vortāls.

mūsu mērķis ir nodrošināt efektīvu un strukturētu informācijas apmaiņu riteņbraucēju un slēpotāju vidū.

Kontaktinformācija

XC.lv Biedrība
e-mail: info@xc.lv
→  http://www.xc.lv
→  http://www.mountainbike.lv
→  http://www.ritenbrauksana.lv

Autortiesības

visa xc.lv atrodamā informācija un materiāli ir publicēti aiz dalībnieku brīvas gribas un bez autora atļaujas tos pārveidot, reproducēt vai pārpublicēt ir aizliegts.

Copyright © 2004-2019 xc.lvRiteņbraukšana vienmēr ir piedzīvojums.