Launerta komanda ātrākā FILTER Individuālā Brauciena Kauss piektajā posmā

01.08.2013 15:51 / Sacensības
Autors: LRA_asociacija

Ar Kaspara Launerta un viņa izveidotās komandas uzvaru noslēdzies FILTER Individuālā Brauciena Kauss 5. posms. Garkalnes posmā dalībnieki sacentās komandas braucienā. Šajās sacensībās dalību ņēma visas Latvijā vadošās riteņbraukšanas komandas. Kā paredzēts, spraiga cīņa izvērtās starp posma uzvarētāja un Riharda Bartuševica sastāviem.
Braucējiem bija jāmērojas spēkiem 20km distancē. Trases lielāko daļu sastādīja brauciens pa tehniski vienkāršo Mālpils šoseju. Uzstādot absolūti labāko laiku un jaunu trases rekordu, ar vidējo ātrumu 46.7 km/h, uzvaru izcīnīja seriāla līdera – Launerta (Veikals Veloprofs) un Rietumu Delfin komandas apvienotais sastāvs. No uzvarētājiem atpaliekot 23 sekundes, sīvu konkurenci izrādīja Bartuševics un viņa komanda - Trek / DPA. Trešo labāko rezultātu uzrādīja Alpha Baltic komandas braucēji (+33 sek).

Pēc izcīnītas uzvaras posmā, kopvērtējuma līdera pozīcijās nostabilizējies Launerts – 1830 punkti. Izveidojot 104 punktu pārsvaru pār Bartuševicu, Kasparam pirms pēdējā posma ir lielas iespējas uzvarai seriāla kopvērtējumā. Sandis Āķis (Rietumu Delfin) ar 1658 punktiem ir trešais labākais.

Nākamais, noslēdzošais posms norisināsies pēc divām nedēļām, 14. augustā Jūrmalā. Pēc šī posma, apbalvošanas ceremonijā tiks sumināti seriāla kopvērtējuma labākie braucēji.

Rezultāti un foto galerija pieejama: www.aerobike.lv
Atslēgvārdi:

Komentāru nav.

Jābūt autorizētam, lai rakstītu komentārus


XC.lv atbalsta Jaunākais veloveikalos
↑ MTB un šosejas riteņbraukšanas blogs

XC.lv

xc.lv ir neatkarīgs, nekomerciāls un uz informāciju orientēts vortāls.

mūsu mērķis ir nodrošināt efektīvu un strukturētu informācijas apmaiņu riteņbraucēju un slēpotāju vidū.

Kontaktinformācija

XC.lv Biedrība
e-mail: info@xc.lv
→  http://www.xc.lv
→  http://www.mountainbike.lv
→  http://www.ritenbrauksana.lv

Autortiesības

visa xc.lv atrodamā informācija un materiāli ir publicēti aiz dalībnieku brīvas gribas un bez autora atļaujas tos pārveidot, reproducēt vai pārpublicēt ir aizliegts.

Copyright © 2004-2019 xc.lvRiteņbraukšana vienmēr ir piedzīvojums.