Launerts ātrākais FILTER Individuālā Brauciena Kausa 4. posmā

11.07.2013 11:50 / Sacensības
Autors: LRA_asociacija

Kaspars Launerts (Veikals Veloprofs) atkārtoti izcīnīja labāko rezultātu Salaspils trasē. Tādā veidā izvirzoties par līderi seriāla kopvērtējumā. Sieviešu konkurencē ātrākā Dana Rožlapa (MySport Stevens).

Vakar, 10. jūlijā Salaspilī, norisinājās „FILTER Individuālā Brauciena Kauss 2013” 4. posms. Dalībnieki sacentās 12km garā distancē pa Salaspils novada ceļiem. Šī bija tehniski sarežģītākā no visām seriāla trasēm. Tāpat kā pirmajā posmā, kaut gan neuzstādot jaunu trases rekordu, bet sasniedzot arī teicamu rezultātu, par uzvarētāju kļuva Kaspars Launerts - 0:16:23.
Jāuzteic arī Sanda Āķa (Rietumu Delfin) uzstādītais rezultāts (+13 sek) un izcīna 1. vieta V-30 grupā. No uzvarētāja, atpaliekot 24 sekunds, trešajā vietā ierindojās Rihards Bartuševics (Trek / DPA). Sieviešu konkurencē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Dana Rožlapa. Apsteidzot ne mazums vīriešu, Danas ieņemtā 14. vieta kopējā vērtējumā un uzstādītais vidējais ātrums – 39.9km/h, ir vērā ņemams rezultāts sieviešu konkurencē ne tikai Latvijā, bet arī starptautiskā līmenī.

Pēc aizvadītiem četriem posmiem kopvērtējumā pirmo vietu ar 1430 punktiem vadību ir pārņēmis Launerts. Otrajā vietā, atpaliekot tikai ar 9 punktiem, sīvu konkurenci izrāda Bartuševics. Trešais labākais joprojām Āķis. Komandu vērtējuma vadībā šobrīd atrodas Skandi Motors braucēji.

Nākamais sacensību posms norisināsies 31. jūlijā, Garkalnē. Šoreiz dalībnieki sacentīsies 20km komandu braucienā - braucēji startē ik pēc 60 sekundēm līdz 4 cilvēku sastāvā. Ja nav partneru, tad ir iespējams startēt individuāli vai nepilnā sastāvā. Paredzams, ka šis posms ieviesīs vērā ņemamas izmaiņas seriāla kopvērtējumā.