FILTER Individuālā Brauciena Kausa 2013 turpinājums Jūrmalā

30.05.2013 10:49 / Sacensības
Autors: LRA_asociacija

Jau nākam trešdien, 5. jūnijā – Jūrmalā, norisināsies trešais seriāla „Filter individuālā brauciena kausa” posms. Dalībniekiem būs jāveic 11km gara distance, starta zona atvērta no plkst. 19.00 līdz 20.00.


Sacensības norisināsies Jūrmalā, starta/finiša zona atrodas Mellužos, Slokas ielā. Trases lielāko daļu sastāda braucējiem interesanta šoseja gar Lielupes krastu, ar labas kvalitātes asfalta segumu. Reljefa izmaiņas ir minimālas. Tā kā daļa trases ir atvērtā laukā, tad iespējama pastiprināta vēja ietekme. Šis ir tehniski interesantākais vidēja garuma "Filter Individuālā Brauciena Kausa" posms. Dalībniekiem jābrauc pa Slokas, Piekrastes un Mežmalas ielu līdz Krastciemam un pa to pašu ceļu atpakaļ līdz Mellužiem.

Pēc aizvadītajiem diviem posmiem, kopvērtējuma pirmo vietu ar 749 punktiem, dala pagājušā gada “Aerobike.lv ITT kausa” uzvarētājs Rihards Bartuševics (Trek / DPA) un Kaspars Launerts (Veloprofs). Trešajā vietā, atpaliekot ar 199 punktiem, ierindojās Sandis Āķis (Rietumu Delfin). Komandu vērtējuma vadībā šobrīd atrodas Skandi Motors braucēji.
Iepriekš pieteikšanās iespējama sacensību oficiālajā mājaslapā www.aerobike.lv un ir atvērta līdz pirmdienas, 3. jūnija vakaram plkst. 21.00. Piesakoties sacensībās uz vietas dalības maksa sastāda 10ls. Tiem sporta skolu audzēkņiem, kas pasākumā piedalās pirmo reizi, tiek piedāvāta bez maksas dalība.

Kontakti:
Stabu iela 30-27, Rīga, LV 1011
Tālr.: 20472920
Papildus informācija un nolikums pieejams interneta vietnē: www.aerobike.lv
Sociālo mediju komunikācija: https://www.facebook.com/FilterIndividualaBraucienaKauss
E-pasts: velopasaule[@]gmail[punkts]com
Atslēgvārdi:

Komentāru nav.

Jābūt autorizētam, lai rakstītu komentārus


XC.lv atbalsta Jaunākais veloveikalos
↑ MTB un šosejas riteņbraukšanas blogs

XC.lv

xc.lv ir neatkarīgs, nekomerciāls un uz informāciju orientēts vortāls.

mūsu mērķis ir nodrošināt efektīvu un strukturētu informācijas apmaiņu riteņbraucēju un slēpotāju vidū.

Kontaktinformācija

XC.lv Biedrība
e-mail: info@xc.lv
→  http://www.xc.lv
→  http://www.mountainbike.lv
→  http://www.ritenbrauksana.lv

Autortiesības

visa xc.lv atrodamā informācija un materiāli ir publicēti aiz dalībnieku brīvas gribas un bez autora atļaujas tos pārveidot, reproducēt vai pārpublicēt ir aizliegts.

Copyright © 2004-2019 xc.lvRiteņbraukšana vienmēr ir piedzīvojums.