Rīgas skolu kausu riteņbraukšanā 2013 izcīna Rīgas Angļu ģimnāzija

27.05.2013 12:15 / Sacensības
Autors: LRA_asociacija

Noslēgušās jaunatnes velo sacensības „Rīgas skolu kauss riteņbraukšanā”, kurās piedalījās Rīgas pašvaldības vispārējās izglītības iestāžu 3. – 9. klases skolēni. Pārliecinošu uzvaru absolūtajā skolu kopvērtējumā un galveno kausu ieguva Rīgas Angļu ģimnāzija, aiz sevis atstājot Rīgas Igauņu ģimnāziju un Rīgas 6. vidusskolu.
„Rīgas skolu kauss riteņbraukšanā” ir jaunatnes sacensības, kurās varēja piedalīties visi Rīgas pašvaldības vispārējās izglītības iestāžu skolēni, izņemot tos, kuriem ir izsniegta Latvijas Riteņbraukšanas federācijas braucēja licence. Sacensībās bija atļauts startēt ar jebkādu, bet tehniskā kārtībā esošu velosipēdu. Dalībnieki tika vērtēti savā klases grupā un skolas kopvērtējumā. Pēc sacensībām apbalvoja visu grupu 1. – 3. vietas ieguvējus ar diplomiem, medaļām un aktīvās atpūtas veikala „Gandrs” sarūpētajām balvām, kā arī tika noteiktas un apbalvotas labākās skolas kopvērtējumā. Galveno Kausu ieguva skola ar lielāko punktu skaitu. Kopumā piedalījās braucēji no 17 Rīgas skolām.

Neskatoties uz nelabvēlīgiem laika apstākļiem un salīdzinoši mazo dalībnieku skaitu, sacensību organizētāji, biedrība „Latvijas Riteņbraukšanas asociācija” ir gandarīti par paveikto darbu un saka paldies „Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam” par pasākuma finansiālo atbalstu un sadarbību sacensību popularizēšanā. Šo tradīciju plānojam turpināt, šī gada septembra un oktobra mēnesī Rīgas parkos rīkojot tamlīdzīga veida sacensības ar 4 posmiem.

Kontakti:
Stabu iela 30-27, Rīga, LV 1011
Tālr.: 20472920
Papildus informācija un nolikums pieejams interneta vietnē: www.aerobike.lv/skolukauss; www.sports.riga.lv
Sociālo mediju komunikācija: https://www.facebook.com/pages/R%C4%ABgas-Skolu-Kauss-Rite%C5%86brauk%C5%A1an%C4%81/128164240691595
E-pasts: velopasaule[@]gmail[punkts]com
Sacensību direktors - Gusts Eisaks
Atslēgvārdi:

Komentāri

 • parazutis — 28.05.2013 06:54
  Bēdīgs apmeklējums...
  Takai jaunākajā klašu grupā visi braucēji nedabūja godalgotas vietas.
  Turpretim tajā pašā trasē nākošā dienā, bērnu ievērojami vairāk
 • Baiba,nu! — 28.05.2013 10:36
  Rīgas Igauņu PAMATSKOLA
 • novērotājs — 28.05.2013 13:20
  Tas vnk liecina par skolu sporta skolotāju absolūtu neieinteresētību. Angļu ģimnāzijā mācās daudzi spēcīgi Riteņvasaras braucēji, kas arī veidoja komandas kodolu, Igauņu skolā darbojas TJN Annas2 velopulciņa grupa.
  Ar minimaratonu salīdzināt grūti, jo tur absolūtais vairums dalībnieku ir pirmsskolas vecuma bērni.
Jābūt autorizētam, lai rakstītu komentārus


XC.lv atbalsta Jaunākais veloveikalos
↑ MTB un šosejas riteņbraukšanas blogs

XC.lv

xc.lv ir neatkarīgs, nekomerciāls un uz informāciju orientēts vortāls.

mūsu mērķis ir nodrošināt efektīvu un strukturētu informācijas apmaiņu riteņbraucēju un slēpotāju vidū.

Kontaktinformācija

XC.lv Biedrība
e-mail: info@xc.lv
→  http://www.xc.lv
→  http://www.mountainbike.lv
→  http://www.ritenbrauksana.lv

Autortiesības

visa xc.lv atrodamā informācija un materiāli ir publicēti aiz dalībnieku brīvas gribas un bez autora atļaujas tos pārveidot, reproducēt vai pārpublicēt ir aizliegts.

Copyright © 2004-2019 xc.lvRiteņbraukšana vienmēr ir piedzīvojums.